راهنمایی در بازی GTA V

Moeiney

کاربر سایت
Oct 25, 2018
6
دوستانی که بازی رو کامل کردند .یه کمکی هم به من بکنند
متاسفانه بعد از مردن مایکل 75% شدن بازی وارد کاراکتر ترور میشه و بعد27 میلیون دلار پول بهم میده...
بعد میرم تو علامت سوال (یعنی خونه ترور) بعد یه زنه رو میبینه و از خونه میاد بیرون و اگه اشتباه نکنم میگه searching van(ون رو پیدا کن) دیگه مرحله ای نیس ون هم پیدا نمیکنم دقیقا 76/6% گیر کردم

Moeiney

کاربر سایت
Oct 25, 2018
6
دوستانی که بازی رو کامل کردند .یه کمکی هم به من بکنند
متاسفانه بعد از مردن مایکل 75% شدن بازی وارد کاراکتر ترور میشه و بعد27 میلیون دلار پول بهم میده...
بعد میرم تو علامت سوال (یعنی خونه ترور) بعد یه زنه رو میبینه و از خونه میاد بیرون و اگه اشتباه نکنم میگه searching van(ون رو پیدا کن) دیگه مرحله ای نیس ون هم پیدا نمیکنم دقیقا 76/6% گیر کردم
خواهشا زود جواب بدین

Moeiney

کاربر سایت
Oct 25, 2018
6
سلام دوستان من تو اون مرحله گیر کردم که هواپیمارو میدزدیم تو هوا بعد 2 تا جت میاد دنبالمون بهمون شلیک میکنه .... نمیشه هواپیما رو نشوند . کسی می دونه باید چیکار کنم ؟
هواپیما رو به چپ و راست بچرخون ولی فرود نیا خودشون میرن

Moeiney

کاربر سایت
Oct 25, 2018
6
دوستانی که بازی رو 100% کردن به من کمک کنند.
من به خونه مایکل رفتم و ماموریت F اومد و بعد من مردن مایکل رو انتخاب کردم (اشتباه کردم):sob:
بعد از مردن مایکل و پرت شدن اون به پایین:sob: ترور شدم و بعد رفتم به علامت سوال درخونه ترور که 75% شدم بعد با یه زنه حرف زذ از خونه اومد بیرون و نوشت(search van)(ون را پیدا کنید) گیر کردم درست76/6 دیگه کاری نمیشه کنی ون هم نیست:sob:

hamidan_20

کاربر سایت
Nov 18, 2018
3
سلام دوستان عزیز من تو مرحله شکنجه تراور همونجایی که باید به اون ادم سیگاری قرمز پوش به وسیله تک تیر انداز کشته شود گیر کردم توضیح اینکه دو تا اسلحه تک تیر انداز دارم اولیش که فقط تو اول شخص کار می کنه دومیش هم دارم ولی تو ان حالت فعال نمی شه هر چی کردم نشد چطور میشه اسلحه دوم پیش فرض بشه

درضمن توی کامپیوتر بازی می کنم

کسی است به من کمک کند

Last edited by a moderator:

hamidan_20

کاربر سایت
Nov 18, 2018
3
هنوز هم تو مرحله شکنجه تیراندازی به اون یارو قرمز پوش سیگاری گیر کردم هر چه دکمه تو کامپیوتر است زدم دقیقا هم همون یارو رو هدف گذاری کردم اما شلیک نمیکنه کمک

LORD_AMIR

کاربر سایت
Dec 22, 2018
1
سلام دوستان من gta. V رو تموم کردم اما وقتی سیو میکنم میزنه 78درصد رو رفتی
باید چیکار کنم تا تمام ماموریت هارو برم چطوری ماموریت پیدا کنم

morteza.m

کاربر سایت
Jan 5, 2019
1
img_20190105_111727-jpg.99288
رو این بالا میاره ایا
؟

Attachments

• IMG_20190105_111727.jpg
    IMG_20190105_111727.jpg
    598.6 KB · مشاهده: 28

Arianjbr

کاربر سایت
Feb 9, 2019
2
سلام من 42درصد بازی گیر کردم هیچ مرحله ای نیست فکر کنم باید با تروور یه ماشین برداریم بعد یه هکس تو ایمیل میاد میشه بگید کجاست؟لطفا راهنمایی کنید:|

Amir hosein6666

کاربر سایت
Mar 1, 2019
1
اقا سلام.من تو یه مرحله فرعی گیر کردم که با فرانکلین میرم رو یه علامت سوال سبز تو یه مزرعه‌یارو یه چی دستشه بعد بازی میگه که از اونجا دور شو.باید چیکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر