Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
داداش برچسب با پرجم ایرانشم هست بعید می دونم با اعداد یا حروف بشه ها خیلی خوب کار کردی
میشه عزیز منتها خیلی حوصله میخواد، مثلا ۲_۳ ساعت، پرچمش اسونترین بخششه ،حالا چیزای دیگم درست کردم که اپلود میکنم، ممنون از توجهت:*

• Like
Reactions: s.1

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
البته یسری از عکسها مطعلق به هورایزون ۳ هستن ولی استیکر اصلی هارو منتقل کردم تو کلابم تا تو تمام فورزا ها بشه استفاده کرد

Attachments

• ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۶۳۴.png
    ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۶۳۴.png
    3 MB · مشاهده: 46
  • ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۶۵۴.png
    ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۶۵۴.png
    1.4 MB · مشاهده: 35
  • ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۶۰۴.png
    ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۶۰۴.png
    1.4 MB · مشاهده: 34
  • ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۸۵۵.png
    ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۸۵۵.png
    1.3 MB · مشاهده: 30
  • ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۷۳۵.png
    ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۷۳۵.png
    945.7 KB · مشاهده: 31
  • ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۵۱۹.png
    ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۰۵۱۹.png
    892.6 KB · مشاهده: 27
  • 8-7-2017_2-29-06_PM.png
    8-7-2017_2-29-06_PM.png
    1.6 MB · مشاهده: 25
  • 10-3-2017_5-05-06_PM.png
    10-3-2017_5-05-06_PM.png
    1.3 MB · مشاهده: 30
  • ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۱۴۴۹.png
    ۲۰۱۸۱۱۱۶_۱۱۱۴۴۹.png
    633 KB · مشاهده: 33

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان من دیشب این خونه ۵ میلیونی رو خریدم که فورزاتن داببل میده، بعدش که فورزا تن روزانه رو گرفتم همون مقدار خودشو داد و دوبرابر نکرد!!!!! مشکل از چیه؟؟؟ ایا روش خاصی داره یا با ید کار خاصی بکنی تا دوبرابر بشه؟؟؟؟ ( بازی و کنسول هم اپدیته)

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
دوستان هورایزن باز چندتا سوال داشتم، من تمام بردهای فست تراول رو داغون کردم، تو کلیپا دیدم که یک خونه باید بخرم تا فست تراول همه جا بتونم بکنم،
الان تو مپ من اون خونه اصلا موجود نیست برای خرید!!!!!!
ایا کار خاصی باید بکنم تا تون خخونه انلاک بشه و بتونم بخرم؟؟؟؟؟؟
و اینکه اون سه تا ماشین مخفی اخری چطور لوکیشنشون نمایان میشه که برم پیدا کنم؟؟؟
و اینکه این پک التیمیت ادیشن شامل کل دی ال اس های فعلیه یا هرچی تا اخر بده فری نیشه برام؟؟؟ ایا ارزش داره ۴۹ دلار براش هزینه کنم؟
ممنون
سلام داداش fast travel تونستی باز کنی؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من وقتی میخوام برم تو بازی نمیره داخلش ارور فعلا بازی برای اکانت من در دسترس نیست! در حالی که تا دیروز مشکلی نداشتم! کسی میدونه قضیه چیه؟

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
من وقتی میخوام برم تو بازی نمیره داخلش ارور فعلا بازی برای اکانت من در دسترس نیست! در حالی که تا دیروز مشکلی نداشتم! کسی میدونه قضیه چیه؟
امروز برای منم نمیره تو بازی ارور نمیده ولی تو لود کرش میکنه
بازی رو ریست کن ببین مشکلت حل میشه؟ برای من که نشد مجبورم دوباره نصب کنم

• Like
Reactions: Vesemir

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
امروز برای منم نمیره تو بازی ارور نمیده ولی تو لود کرش میکنه
بازی رو ریست کن ببین مشکلت حل میشه؟ برای من که نشد مجبورم دوباره نصب کنم
ریست کردم حل نشد رفتم تو نت همین قضیه رو سرچ کردم راه حلهای مختلفی براش مطرح شده بود هیچ کدوم کار نکرد بعد میخواستم بازی رو پاک کنم پاک نمیشد ارور میگرفت! با کلی دردسر پاکش کردم بعد که خواستم دوباره نصبش کنم میگفت فعلا دسترسی نداری! ولی الان دوباره زدم شروع کرد دانلود از استور رو مشکلی نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر