Nintendo تاپیک جامع بازیهای Retro سوییچ

این تاپیک رو صرفا مختص بازی های Retro ایجاد کردم. هر کس اینجا میتونه بازی Retro (منظور بازی پورت کنسولهای قدیمی) برای سوییچ معرفی کنه.
سوییچ کنسول خوبی از نظر بازیهای Retro هست و دیدم بهتره این بازیا یه تاپیک داشته باشن تا همه باهاشون آشنا بشیم!
پیشاپیش از کسایی که احتمالا همکاری میکنن ممنونم.

=====

Capcom Beat 'Em Up Bundle
5EJAF6XqUJsEafx1BkoaOmwlfLcEfJv9.png

این مجموعه شامل بازیهای خاطره انگیز Beat 'Em Up و Co-Op شرکت کپکام Final Fight, Captain Commando, The King of Dragons, Knights of the Round و Warriors of Fate و دو بازی Armored Warriors و Battle Circuit هست که تا حالا برروی کنسولها نیومده بودن (مجموعا هفت بازی)
بازی خاطره انگیز فاینال فایت تو این مجموعه هست که یه بازی شبیه شورش در شهر بود.
از ویژگی های اضافه شده به این بازیها میشه به قابلیت های مولتی پلیر و آنلاین، امکان تنظیم درجه سختی بازی، انتخاب نسخه ژاپنی و انگلیسی بازی اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر:
Capcom Beat 'Em Up Bundle for Nintendo Switch - Nintendo Game Details

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers
2cTJ_jXkYq44s9i93p5Q8AW8lrPfTAqg.png

یکی از بهترینها در سبک فایتینگ، که نسخه سوییچش بخش تک نفره جدید، مولتی پلیر و دو فایتر جدید Evil Ryu و Violent Ken و قابلیتهای دیگه رو به همراه داره.

اطلاعات بیشتر:
Ultra Street Fighter II: The Final Challengers for Nintendo Switch - Nintendo Game Details

مجموعه بازی های NES
Screen_Shot_2018_09_13_at_4.24.47_PM.0.png

فکر نکنم نیازی به معرفی این مجموعه باشه! فعلا شامل 20 تا بازی NES میشه و درآینده بازیهای دیگه ای هم اضافه میشن.
  • Metroid™
  • Mighty Bomb Jack
  • TwinBee
  • Soccer
  • Tennis
  • Donkey Kong™
  • Mario Bros.™
  • Super Mario Bros.™
  • Balloon Fight™
  • Ice Climber™
  • Dr. Mario™
  • The Legend of Zelda™
  • Super Mario Bros.™ 3
  • Double Dragon
  • River City Ransom
  • Ghosts'n Goblins™
  • Tecmo Bowl
  • Gradius
  • Pro Wrestling
  • Excitebike™
  • Yoshi™
  • Ice Hockey
  • Baseball
  • Solomon's Key
  • NES™ Open Tournament Golf
  • Super Dodge Ball

اطلاعات بیشتر:
Nintendo Entertainment System – Nintendo Switch Online – Nintendo Switch™ Official site

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
رترو برا سوئیچ فقط wii و wii u بدرد میخورد یا ps2 که اگه اجرا میشد عالی بود..بقیه رترو ها و کنسولا رو روی پی اس پی و موبایل هم راحت میشه اجرا کرد بدرد سویچ و دردسرش نمیخوره

• Like
Reactions: mkh-n71

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
رترو برا سوئیچ فقط wii و wii u بدرد میخورد یا ps2 که اگه اجرا میشد عالی بود..بقیه رترو ها و کنسولا رو روی پی اس پی و موبایل هم راحت میشه اجرا کرد بدرد سویچ و دردسرش نمیخوره
چه دردسری؟
اینا پورت رسمی هستن بدون هیچ دردسری اجرا میشن
کنسول هک نشده که حسابش مشخصه، رو هک شده هم فایلشون رو میریزی و مثل بازیهای دیگه راحت اجرا میشن
خودم تست کردم و مشکلی نبوده
بازیهای بیشتری هستن که هنوز وقت نکردم معرفی کنم فقط اینها هم نیستن

تازه امولاتورها هم روی سوییچ دارن توسعه پیدا میکنن و پیش بینی خودم اینه کنسولای قدیمی تا دریم کست اجرا شن بزودی

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر