اپیک گیم فروشگاه اختصاصی خودش رو واسه مقابله با استیم راه میندازه !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
UnrealEngine%2FNews%.jpg

واسه رقابت با استیم سهمی که از سازندگان بر میداره 12 درصد بیشتر نیست ! در کل شرایط رو برای راحتی هرچه بیشتر سازندگان و پلیر ها و ایجاد یک رابطه بدون واسطه قراره مهیا کنن ....

Have a Direct Relationship With Players
People who buy your games automatically subscribe to your newsfeed so you can reach them with game updates and news about upcoming releases. The newsfeed is front-and-center. You’ll also be able to reach your players through email, if they choose to share it.

Connect with Creators
YouTube content creators, Twitch streamers, bloggers, and others are at the leading edge of game discovery. The 10,000-strong Epic Games Support-A-Creator program helps you reach creators, so they can help you reach players. If you opt to participate, creators who refer players to buy your game will receive a share of the revenue that you set (tracked by code or affiliate marketing link). To jumpstart the creator economy, Epic will cover the first 5% of creator revenue-sharing for the first 24 months.

Developers Control Their Game Pages
As a developer, you control your game page and your newsfeed. There will be no store-placed ads or cross-marketing of competing games on your page, and no paid ads in search results.

All Engines Are Welcome
The Epic Games store is open to games built with any engine, and the first releases span Unreal, Unity and internal engines.

When You Succeed, We Succeed
We’ve built this store and its economic model so that Epic’s interests are aligned with your interests. Because of the high volume of Fortnite transactions, we can process store payments, serve bandwidth, and support customers very efficiently. From Epic’s 12% store fee, we’ll have a profitable business we’ll grow and reinvest in for years to come!

--

More details on upcoming game releases will be revealed at The Game Awards this Thursday, December 6th.

Announcing the Epic Games Store

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
با نهایت احترام دیگه داره این ماجرا بیش از اندازه مسخره میشه
هرکسی از راه میرسه واسه خودش یه فروشگاه راه میندازه
اصلا برای من کاربر حس خوبی نداره
بقیه رو نمیدونم اما من ترجیح میدم تمام بازیهام رو از یکجا بگیرم که اونم استیم هستش

• Like
Reactions: king of north

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
با نهایت احترام دیگه داره این ماجرا بیش از اندازه مسخره میشه
هرکسی از راه میرسه واسه خودش یه فروشگاه راه میندازه
اصلا برای من کاربر حس خوبی نداره
بقیه رو نمیدونم اما من ترجیح میدم تمام بازیهام رو از یکجا بگیرم که اونم استیم هستش
مقصرش خود استیم که سیاست های پولیش رو اصلاح نکرد این وسط پلیر ها موندن و هزار و یک سرگیجه !

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
مقصرش خود استیم که سیاست های پولیش رو اصلاح نکرد این وسط پلیر ها موندن و هزار و یک سرگیجه !
اینم حرفیه برای خودش
فکر کنم بهتر بود که سودشون رو کمتر کنن ولی به جاش ناشرای بزرگ رو روی فروشگاه نگه میداشتن
ولی اینجور که پیداس انتظار این اتفاقات رو نداشتن

• Like
Reactions: Only Xbox

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Tim Sweeney: Epic Games Store is available to users in most countries in the world except for China and where prohibited by US law, such as North Korea and Iran.
فروشگاه اپیک گیمز تو چین، کره شمالی و ایران در دسترس نیست.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خیلی خوبه این ! ناشرا هم حال میکنن !! برای همینم بود استیم تغییر داد شرایط سهمشون رو

Tim Sweeney: Epic Games Store is available to users in most countries in the world except for China and where prohibited by US law, such as North Korea and Iran.

فروشگاه اپیک گمیز تو چین، کره شمالی و ایران در دستر نیست.

اجازه یه اکانت برا فوزتنایتم نمیده چه برسه به این

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالم به هم میخوره از این که هر خری از راه میرسه واسه خودش یه استور میزنه اونم یه استور به شدت ریده مال و افتضاح که آدم بالا میاره بخواد واردش بشه.
ما که از قدیم توی همین استیم بودیم و هستیم و خواهیم بود و هیچوقت خونواده ای که تشکیل دادیم و ول نمیکنیم بریم سراغ چیزایی که به زور سر پا هستن.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
حالم به هم میخوره از این که هر خری از راه میرسه واسه خودش یه استور میزنه اونم یه استور به شدت ریده مال و افتضاح که آدم بالا میاره بخواد واردش بشه.
ما که از قدیم توی همین استیم بودیم و هستیم و خواهیم بود و هیچوقت خونواده ای که تشکیل دادیم و ول نمیکنیم بریم سراغ چیزایی که به زور سر پا هستن.

اولا که Epic Games هر خری نیست و بفهم چی داری میگی![-x

بعد هم کسی مجبورت نکرده استفاده کنی و برو از همون استیم استفاده کن!:-w

فعلا که هر چی بازی درست حسابی هست روی استیم نمیاد و بازی های مستقل هم مطمئن باش هر جا شرایط بهتری داشته باشن میرن اونجا!>:D<

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینکه فروشگاه جدید میاد و میزان سود بیشتری به ناشر می ده، برای خود ناشر خوب هست، وگرنه افرادی مثل ما که مصرف کننده هستیم فرقی به حالمون نداره! بازی قیمتش 60 دلار هست، چه روی استیم چه روی اپیک یا هرجای دیگه! مگر اینکه ناشر بیاد از سود خودش کم کنه بازی رو ارزونتر بده که باز می رسه به همون میزان سودش از استیم.
فعلا مهم مصرف کننده هست، چطور می خوان به منِ مخاطب بگن امکانات استیم، سازگاری باهاش، جمع کردن تعداد زیادی بازی طی چندین سال روش و ... رو فراموش کن، بیا ما استوری زدیم که به سازنده بیشتر سود می رسونه؟!

البته وجود چنین استورهایی برای بهتر شدن شرایط خود سازنده ها و تغییر سیاست های استیم بد نیست، کارکن های والو هم به حدی زرنگ هستن که از یجا کم کنن و از جای دیگه در بیارن.
همه بازی ها هم مخاطبی مثل فیفا و Bf و CoD ندارن که هرجا برن بتونن درصد زیادی رو جمع کنن.

فعلا که هر چی بازی درست حسابی هست روی استیم نمیاد و بازی های مستقل هم مطمئن باش هر جا شرایط بهتری داشته باشن میرن اونجا!>:D<
بازی های درست حسابی صنعت گیم ما محدود به عنوان های EA و CoD در یک سال اخیر می شه یعنی؟ یا اینکه بازی های انحصاری رو هم حساب کردین؟!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اولا که Epic Games هر خری نیست و بفهم چی داری میگی![-x

بعد هم کسی مجبورت نکرده استفاده کنی و برو از همون استیم استفاده کن!:-w

اینکه من چی دوست دارم و چی ندارم و چی استفاده میکنم و چی نمیکنم به شما ذره ای مربوط نیست.
4تا از این "هر چی بازی درست و حسابی" ها رو معرفی میکنی؟ بعید میدونم حتی استیم رو از نزدیک هم دیده باشی چون چیزی که گفتی شبیه یاوه های دو سر ناپیدا بود.
یادم نبود سری هایی مثل Dark Souls, Batman, FF, RE, DMC, TW, TES, FO و ... درست و حسابی به حساب نمیان و یه مشت بازی بنجل هستن.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
اینکه من چی دوست دارم و چی ندارم و چی استفاده میکنم و چی نمیکنم به شما ذره ای مربوط نیست.
4تا از این "هر چی بازی درست و حسابی" ها رو معرفی میکنی؟ بعید میدونم حتی استیم رو از نزدیک هم دیده باشی چون چیزی که گفتی شبیه یاوه های دو سر ناپیدا بود.
یادم نبود سری هایی مثل Dark Souls, Batman, FF, RE, DMC, TW, TES, FO و ... درست و حسابی به حساب نمیان و یه مشت بازی بنجل هستن.
به حضرت اپیک توهین کردی ؟؟
سریع درخواست عفو کن تا مجازات نشدی:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

اون موقعی که Valve هنوز زاییده نشده بود Epic داشت بازی میساخت!

شرکت های مایکروسافت و EA و بلیزارد و ... هم که کلا بازی هاشون رو نمیزارن روی استیم و کم کم داره به تعداشون هم اضافه میشه!

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
اینکه فروشگاه جدید میاد و میزان سود بیشتری به ناشر می ده، برای خود ناشر خوب هست، وگرنه افرادی مثل ما که مصرف کننده هستیم فرقی به حالمون نداره! بازی قیمتش 60 دلار هست، چه روی استیم چه روی اپیک یا هرجای دیگه! مگر اینکه ناشر بیاد از سود خودش کم کنه بازی رو ارزونتر بده که باز می رسه به همون میزان سودش از استیم.
فعلا مهم مصرف کننده هست، چطور می خوان به منِ مخاطب بگن امکانات استیم، سازگاری باهاش، جمع کردن تعداد زیادی بازی طی چندین سال روش و ... رو فراموش کن، بیا ما استوری زدیم که به سازنده بیشتر سود می رسونه؟!

البته وجود چنین استورهایی برای بهتر شدن شرایط خود سازنده ها و تغییر سیاست های استیم بد نیست، کارکن های والو هم به حدی زرنگ هستن که از یجا کم کنن و از جای دیگه در بیارن.
همه بازی ها هم مخاطبی مثل فیفا و Bf و CoD ندارن که هرجا برن بتونن درصد زیادی رو جمع کنن.

بازی های درست حسابی صنعت گیم ما محدود به عنوان های EA و CoD در یک سال اخیر می شه یعنی؟ یا اینکه بازی های انحصاری رو هم حساب کردین؟!

قرار نیست که شما هر چی توی استیم خرید کردین از بین بره!

به نظرم Epic خیلی بروز تر از Valve هست و حداقل چهار تا بازی میسازه و مثل Valve نیست که هنوز داره بازی های ماقبل تاریخی خودشو میفروشه و کل درآمدش هم از سهم فروش بازی های شرکت های دیگس!

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر