درخواست دانلود یا راهنمایی دو تا بازی پلی استیشن برای رایت

Ghaioom

کاربر سایت
Mar 23, 2009
16
سلام دوستان

بازی Fighting Force 1 و Vigilante 8 - 2nd Offense رو دانلود کردم

تو پلی استیشن 2 میخوام بازی کنم.

من چند بار دانلودشون کردم ولی نمیدونم چطوری باید رایت کرد. دو بار بازی Vigilante 8 - 2nd Offense رو رایت کردم ولی دستگاه نخوند.
ضمنا اینا فایل iso نیستن. فایل های bin دارن. چند تا بازی دانلود کردم اونا iso بودن و بعد رایت دستگاه به راحتی خوند.

نمیدونم راه حل چطوریه که بتونم رایت و بازیشون کنم؟
Fighting Force 1 اینم همون فایلا رو تو پوشه دانلودش داره.

این دو بازی چون خیلی پروپا قرصه میخواستم درستش کنم ولی ناقلا نشد که نشد.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام دوستان

بازی Fighting Force 1 و Vigilante 8 - 2nd Offense رو دانلود کردم

تو پلی استیشن 2 میخوام بازی کنم.

من چند بار دانلودشون کردم ولی نمیدونم چطوری باید رایت کرد. دو بار بازی Vigilante 8 - 2nd Offense رو رایت کردم ولی دستگاه نخوند.
ضمنا اینا فایل iso نیستن. فایل های bin دارن. چند تا بازی دانلود کردم اونا iso بودن و بعد رایت دستگاه به راحتی خوند.

نمیدونم راه حل چطوریه که بتونم رایت و بازیشون کنم؟
Fighting Force 1 اینم همون فایلا رو تو پوشه دانلودش داره.

این دو بازی چون خیلی پروپا قرصه میخواستم درستش کنم ولی ناقلا نشد که نشد.

برای رایت بازیهای ps1و ps2 از برنامه محبوب imgburn استفاده کن فقط توجه داشته باش سرعت رایت رو x4 قرار بدی.تا روان اجرا بشه ..فایل iso باشه یا bin هیچ فرقی نداره خودش اتومات رایت میکن..ودر آخر جنس سیدی منفی R باشه بهتر رو کنسول بهتر جواب میده اگه موجود از جنس پرینکو استفاده کن..طبق تصاویر زیر بازی رایت کن/.

4-2-2015_7-03-37_PM.png 4-2-2015_7-06-56_PM.png 4-2-2015_7-10-52_PM(1).png 4-2-2015_7-19-19_PM.png 4-2-2015_7-22-22_PM.png

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
اگه خاصتی برای تقییر پسوند فایل bin به iso میتونی از برنامه مجیک iso استفاده کنی ..فقط بازیها رواز سایتهای معتبر دانلود کن.. ودر آخر برای اجرا بازی ps1 در ps2 اسلیم .اگه درست رایت شده باشه بازی باید دگمه ریسیت ps2 سه بار فشار بدی یعنی سه بار خاموش وروشن بشه.تا بازی ps1 اجرابشه..

آخرین ویرایش:

Ghaioom

کاربر سایت
Mar 23, 2009
16
اگه خاصتی برای تقییر پسوند فایل bin به iso میتونی از برنامه مجیک iso استفاده کنی ..فقط بازیها رواز سایتهای معتبر دانلود کن.. ودر آخر برای اجرا بازی ps1 در ps2 اسلیم .اگه درست رایت شده باشه بازی باید دگمه ریسیت ps2 سه بار فشار بدی یعنی سه بار خاموش وروشن بشه.تا بازی ps1 اجرابشه..
سی دی که زده cd-r من با همون سرعت 4 رایت کردم .
دی وی دیا رو مشکلی نداشت ولی چون حجم اون بازی کم بود و به سی دی جا میشد من رو دی وی دی امتحانش نکردم.
با برنامه ultraiso تبدیلشون میکنم ولی گاهیارو خطا میزنه. مثلا ادم فک میکنم فایلش خرابه با اینکه خراب نیست. از چند جا هم دانلودشن کردم.
چه مسخره باید سه بار دکمه رو بزنم اینجوری که دکمش داغون میشه هی بخوام اینکارو بکنم.
ضمنا یه دستگاه من فلش خوره. نمیشه با برنامه USBUtil همون بازیارو که فایلشون bin هست تبدیل به فلش خور کنم؟ چون تو این برنامه نشونشون نمیده اون فایلو

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
عزیز خوب از ps1 استفاده نمیکنی همینجور cd بزاری روش اجرا بشه ناسلامتی از ps2 استفاده میکنی باید حتمأ سه بار ریسیت بشه تا اوپتیک دستگاه بازی ps1 اجرا کنه تشخیص بده در ضمن دستگاه شما شاید قابلیت اجرا بازی ps1 نداشته باشه.مود چیپ کنسول شما احتمالأ بازی ps1 اجرا نمیکن ..خیر با usbutil نمیشه .بازی ps1 تبدیل کرد ..من تمام توضیحات دادم بازی ps1 حتمأ باید رو ی cd رایت بشه نه dvd
آموزش اجرا بازی های ps1 از طریق usb همینجا تو فروم هست ..ودر آخر هیچی خود کنسول ps1 نمیشه برای اجرا بازی .شبیعه سازها مشکل دارن چه ps2 از طریق usb چه pc و xbox وغیره محدودیت داره تو اجرا بازی

• Like
Reactions: Ghaioom

Ghaioom

کاربر سایت
Mar 23, 2009
16
عزیز خوب از ps1 استفاده نمیکنی همینجور cd بزاری روش اجرا بشه ناسلامتی از ps2 استفاده میکنی باید حتمأ سه بار ریسیت بشه تا اوپتیک دستگاه بازی ps1 اجرا کنه تشخیص بده در ضمن دستگاه شما شاید قابلیت اجرا بازی ps1 نداشته باشه.مود چیپ کنسول شما احتمالأ بازی ps1 اجرا نمیکن ..خیر با usbutil نمیشه .بازی ps1 تبدیل کرد ..من تمام توضیحات دادم بازی ps1 حتمأ باید رو ی cd رایت بشه نه dvd
آموزش اجرا بازی های ps1 از طریق usb همینجا تو فروم هست ..ودر آخر هیچی خود کنسول ps1 نمیشه برای اجرا بازی .شبیعه سازها مشکل دارن چه ps2 از طریق usb چه pc و xbox وغیره محدودیت داره تو اجرا بازی
اموزش رو دیدم اگه همون باشه. فک کنم اون با سی دی بوت میکنه بعد از رو فلش میخونه؟ چون ویدئویی بود آموزشش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر