Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان بازی رو شروع کردم ولی چطوری سیو میشه؟
حدود 40 دقیقه بازی کردم رسیدم تا اون روبات غول اسای اوله ولی مُردم و برگشت به منو و از اول شروع شد:-?
چطوری سیو میشه؟ جای خاصی باید بریم تا سیو بشه؟
کلا تا اخر بازی همینطور با روبات میجنگیم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان بازی رو شروع کردم ولی چطوری سیو میشه؟
حدود 40 دقیقه بازی کردم رسیدم تا اون روبات غول اسای اوله ولی مُردم و برگشت به منو و از اول شروع شد:-?
چطوری سیو میشه؟ جای خاصی باید بریم تا سیو بشه؟
کلا تا اخر بازی همینطور با روبات میجنگیم؟
تا اخرش روباته
برای سیوم باید اون باسو رد کنی دقیقا بعدش میری bunker که اونجا میتونی اولین سیو ایجاد کنی
برای سیو کردنم جاهای مخصوص هست فقط از همون طریق بازی سیو میشه

• Like
Reactions: all4u and x-x

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
تا اخرش روباته
برای سیوم باید اون باسو رد کنی دقیقا بعدش میری bunker که اونجا میتونی اولین سیو ایجاد کنی
برای سیو کردنم جاهای مخصوص هست فقط از همون طریق بازی سیو میشه
یعنی یه ساعت بازی کنم بمیره برمیگرده اول؟
تا اخر تعداد سیوهاش اینقدر کمه یا فقط اولش اینطوره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
یعنی یه ساعت بازی کنم بمیره برمیگرده اول؟
تا اخر تعداد سیوهاش اینقدر کمه یا فقط اولش اینطوره؟
اولش اینطوره بعدش بازی جهان باز میشه و زیاد مشکل سیو نداری
اگه فکر میکنی رو اعصابته درجه سختی بازیو بیار پایین تا اولین سیوتو ایجاد کنی بعد برگردون درجه سختی که میخوای

• Like
Reactions: all4u and hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اولش اینطوره بعدش بازی جهان باز میشه و زیاد مشکل سیو نداری
اگه فکر میکنی رو اعصابته درجه سختی بازیو بیار پایین تا اولین سیوتو ایجاد کنی بعد برگردون درجه سختی که میخوای
اره داداش بدجور رو اعصابه
مخصوصا برای منی که هنوز به دسته ps4 عادت نکردم خیلی سخته
توصیه خوبی بود میزارم روی easy اونو رد کنم بعد دوباره درجه سختی برمیگردم ب حالت اول:D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
منم بازیو گرفتم بالاخره. 5 ساعتی بازی کردم تا اینجا اینکه فوق العاده بوده برام.نمیدونم چه طوری بیان کنم خیلی بازی یونیکی هست از اونایی که 2 نسل دیگه هنوزم ادم
تو فکرش میمونه.موزیک های شاهکاری داره وقتی رسیدم به resistance camp قشنگ 20 ذقیقه داشتم قدم میزدم تا موزیک رو گوش بدم

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من بازی روفعلا با 2B تموم کردم...
شاهکار شاهکار شاهکار
نمیدونم از چیه بازی بگم...
بدون شک جواهر این نسل هستش.
موسیقی بازی رک که اصلا نگو.تازه میفهمم که چرا انقدر از موسیقی این بازی تعریف میکردن.
موسیقی بازی یه چیز ماورایی هستش.گیمپلی بازی همون چیزی هستش که از استودیو پلات انتظار داشتم.سریع ونفسگیر.
داستان بازی متفاوت و البته مریض.
فضای اخرلزمانی عجیب.من تا قبل این بازی فکر میکردم که غربی ها استاد اتمسفر اخرالزمانی هستن ولی من با دیدن این بازی کاملا نظرم عوض شد.باسهای بازی عالی طراحی شدن.حالا من این همه دارم تعریف میکنم هنوز با 9s و A2 بازیرو شروع نکردم.
فکنم دیگه با رفتن اون دوتا کمپین دیگه گیمو بزارم کنار چون توقعم خیلی میره بالا:D
لامصب اون موسیقی پیانو بازی که تو شهر میچرخی هنوز تو مخمه.
فکنم حدود 1 ساعت از بازی بخاطره موسیقیش پرت شد برام چون فقط داشتم قدم میزدم:D
خواهشی که من از شما دارم این بازیو تجربه کنید.
فرقی نداره عاشق انیمه باشید یا عاشق دووم:D
این بازی بخدا یه جواهره.حیف این بازی که تو ایران زیاد مورد تقدیر قرار نگرفت.
در اخر باید بگم این بازی هنر خالص هستش.
بازی که تا ابد تو ذهنم میمونه<:-P

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
من بازی روفعلا با 2B تموم کردم...
شاهکار شاهکار شاهکار
حیف این بازی که تو ایران زیاد مورد تقدیر قرار نگرفت.
در اخر باید بگم این بازی هنر خالص هستش.
بازی که تا ابد تو ذهنم میمونه<:-P
توی ایران هیچ چیز خوبی مورد استقبال عموم قرار نمیگیره :)) به هر کی میگی بشین نایر بازی کن میگه عروسکیه مگه بچه ام که بشینم اینو بازی، البته وقتی طرف میگه نینتندو سوئیچ واسه بچه هاس چه انتظاری میشه داشت؟!

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
توی ایران هیچ چیز خوبی مورد استقبال عموم قرار نمیگیره :)) به هر کی میگی بشین نایر بازی کن میگه عروسکیه مگه بچه ام که بشینم اینو بازی، البته وقتی طرف میگه نینتندو سوئیچ واسه بچه هاس چه انتظاری میشه داشت؟!
البته اینجا بحث سلیقه هم مطرحه عزیز
هرکی یه ستینگ و یه سلیقه داره.
من خودم عاشق بازیهای احساسی و همچنین داستان احساسی هستم...سلیقه ها متفاوته
بعضیها هم هستن که خب عاشق بازیهای با داستان جدی و خون و خونریزی هستن که ستینگشون کاملا فرق داره و اینجوربازیها براشون قابل درک نیست...پس نباید توقع داشته باشی که برن سراغ سوییچ
اینکه بگیم سوییچ بچه بازیه خب حرفشونو رسما دارن تحمیل میکنن و این اصلا درست نیست.این بحث احترام گذاشتن به سلیقه دیگران باید فرهنگ سازی بشه.همه جای دنیا همینه.کلا ادما دوست دارن اعتقاداتشونو تحمیل بکنن.
برای همینه که بردن بهترین بازی سال توسط افسانه زلدا برای خیلیا قابل درک نیست.
من خیلیارو دیدم که انیمه های ژاپونی رو مسخره میکنن.بدون اینکه احترام بذارن به فنهای این سبک.برعکسش هم هست.
درکل همگی باید به بازی nier احترام بذاریم چه طرفدار این سبک باشیم و چه نباشیم.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
این بازی شاهکار به تمام معناست من دوبار تو ps4تمومش کردم.تقریبا 30ساعت بازی میشه.
توی pcیبار تمومش کردم تقریبا داخلش 60درصد شمشیر و تمام رباتهارو ازاد کردم با لباسهای 2b-9s-a2سلاحهای سنگین و سبک و اون ipadبود فکر کنم.
واقعا شاهکار به تمام معناست.مخصوصا اخر بازی که همه چی بازی تغییر میکنه و اتمسفر خفن بازی.خالقش هرکی بوده هنرمند به تمام معنا بوده و به مخاطبی که بازیرو میخاد بازی بکنه احترام گذاشته.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
دوستان بازی بیشتر از 1080p ‌ساپورت نمیکنه ؟ بازی میزارم رو 1440p ولی مثل 1080 نیشون میده منم مانیتورم 2k وقتی رو 1080 میزارم کیفیت خیلی تو ذوق میزنه برای همه بازی ها چیکار کنم حداقل رو 1080 میزارم اینطوری بی کیفیت نشه ؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
A . B . C . D . E ...

چی میشه گفت درباره نیر ِ آتومَتا ؟ بُعد گیم پلی سریع و حرفه ای ، گرافیک و طراحی خیلی خوب ؛ موسیقی فوق العاده و صداگذاری روانی کننده ؛ داستان محو کننده و اما ... پرداخت شخصیت های دیوانه وار .
نیر فقط یه بازی نیست ؛ از اون تجربه های نابی هست که اگه گل و گیاه ، نوعی از جانوران ، ابر و ماه ، ستاره و کهکشان خلق نشی و انسان بدنیا بیای ، وارد دنیای گیم بشی و علاقه به سیستم بازیهای ژاپنی پیدا کنی ؛ هزینه خرید یه کنسول و بازی رو هم خودت و خانوادت پرداخت کنن و دنیا بهت زمان بده . اون موقع میتونی تجربش کنی !

دنیای نیِر ، شخصیت هاش و داستانش . غم داره ولی شاد ِ ، پوچه ولی معنی پوچی ُ به رُخ میکشه ، سَردِ ولی پر حِسّ ِ ، نفس نمیکشه ولی زنده اس .
واقعاً نمیشه توصیفش کرد ، شاید فقط میشه گفت 2B , 9S , A2 " عدد و حروفی " هستن که جایی بشنوی همه اعداد و ارقام به ذهنشون میاد ولی تو یه دنیایی که با جامع ترین دیکشنری هم نمیتونی توصیفش کنی .

پ.ن 042 : To be or not To be
پ.ن 153 : Nier Ought To Matter

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
A . B . C . D . E ...

چی میشه گفت درباره نیر ِ آتومَتا ؟ بُعد گیم پلی سریع و حرفه ای ، گرافیک و طراحی خیلی خوب ؛ موسیقی فوق العاده و صداگذاری روانی کننده ؛ داستان محو کننده و اما ... پرداخت شخصیت های دیوانه وار .
نیر فقط یه بازی نیست ؛ از اون تجربه های نابی هست که اگه گل و گیاه ، نوعی از جانوران ، ابر و ماه ، ستاره و کهکشان خلق نشی و انسان بدنیا بیای ، وارد دنیای گیم بشی و علاقه به سیستم بازیهای ژاپنی پیدا کنی ؛ هزینه خرید یه کنسول و بازی رو هم خودت و خانوادت پرداخت کنن و دنیا بهت زمان بده . اون موقع میتونی تجربش کنی !

دنیای نیِر ، شخصیت هاش و داستانش . غم داره ولی شاد ِ ، پوچه ولی معنی پوچی ُ به رُخ میکشه ، سَردِ ولی پر حِسّ ِ ، نفس نمیکشه ولی زنده اس .
واقعاً نمیشه توصیفش کرد ، شاید فقط میشه گفت 2B , 9S , A2 " عدد و حروفی " هستن که جایی بشنوی همه اعداد و ارقام به ذهنشون میاد ولی تو یه دنیایی که با جامع ترین دیکشنری هم نمیتونی توصیفش کنی .

پ.ن 042 : To be or not To be
پ.ن 153 : Nier Ought To Matter
این بازی رو بدون هیچ اطلاع قبلی در مورد تاریخچه-ش، کارگردانش و هر چیز دیگه ای خریدم. بعد از تموم کردنش یه حس به شدت پوچی نسبت به بقیه بازی ها داشتم و تا 1 ماه نمیتونستم سمت بازی دیگه ای برم. خیلی خوبه. بیش از حد خوبه! داستانش رو یه فضایی نوشته. آدم نیست این یوکو تارو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر