Red Dead Redemption 2 >| *** تاپیک اسپویل داستانی *** |<

همین الان تاپیک رو ببندید و ادامه ندید . عواقب خواندن پست ها بر عهده خود کاربر خواهد بود . از اینجا وارد تاپیک اصلی بازی بشید

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
کسانی که اطلاعات تجربه 5 ساعته سایتها از بازی رو خوندن،
آیا با قاطعیت مشخص شده که "مکزیک" توی بازی هست یا خیر؟
مکزیک تو بازی هست اما ممکنه اون قسمتی که تو rdr1 بود نباشه و یه قسمت جدید ازمکزیک هست

• Like
Reactions: Imaginative

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
So random, non scripted event from Edge I'll summarize:

Edge travelled to Saint Denis and being a worn down dirty cowboy, one of the citizens commented rudely on how terrible Arthur looked. Edge took offense at the jibe and an altercation occurred with the loud mouth and police were called.

After some hide and seek with the law, Edge found the mouthy citizen and promptly knocked him out. They then looted his money and picked him up as they felt he deserved a good swim in the water and were going to throw him off the docks.....only as they approached the docks they somehow tripped sending the unconscious man to the pavement and Arthur tumbling over and into the drink himself. LOL

The whole room with Edge and Rockstar erupted in laughter.

ماجراب یک رویداد خیلی تصادفی و اسکریپت نشده که Edge تجربه اش کرده:

اج (edge) به سینت دنیس سفر کرده و آرتور با لباس فرسوده و کثیف بوده ، یکی از npc ها با وقاحت در مورد ظاهر آرتور اظهار نظر کرده. اج (edge)بهش برخورده و حالت تهاجمی را انتخاب کرده و با صدای بلند باهم مشاجره کردن و کلانتر خبردار شده

بعد یک مقداری قایم موشک بازی با قانون ، آرتور اون شهروند بد دهن رو پیدا میکنه و سریعا اون رو ناک اوت میکنه.بعد اونا پولشو برمیداره (لوت میکنند) و برش میدارن و احساس میکنند که حقشه که یه شنای مشتی توی آب بکنه و قصد داشتن اون رو از اسکله بندازن پایین .. فقط وقتی از اسکله عبور میکردند یک جوری اونها پاشون پیج خورد یا به جایی گیر کرد و مرد بیهوش افتاده توی پیاده رو و ارتور خودش افتاده توی آب ..
کل اتاق با بچه های edgr و راک استار تو اون لحظه از خنده منفجر شدن.

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
دوستان بلاخره سرخ پوستها تو بازی هستند یا خیر دلم لک زده برایقبیله سرخ پوستها چادراشون تو رد دد قبلی که نبود معلوم نیست تو این هست یا نه ؟
قبلا تو اساسینس بود اما تو این احتمالا خیلی جالب میشه اگه باشه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو این دور و زمونه که کلی بدبختی و ناامیدی دور ادمو گرفته واقعا از راکستار باید تشکر کرد بابت همچین شاهکاری که تحویل دادن که تو این نسل انصافا نمونه و تک بود بازیشون.
بازی ساخته که با تک تک اعضای گنگ زندگی کنی درکشون کنی.حتی داچی که شخصیت منفور نسخه قبل بود جزو شخصیتایی میشه که آدم دلش براش میسوزه.کسی که بخاطر دزدیده شدن جک کل گنگو بسیج کرد خاندان طرفو نابود کردن رسید بجایی که لحظه مردن آرتور قشنگ میشد حس کرد تو شرایطیه که خودشم نمیدونه چی شد به اینجا رسید.
آرتور که بنظر من جزو بهترین شخصیتای خلق شده تموم دورانه فک نکنم هیچوقت فراموش بشه.از چپتر ۶ به بعد و اون حس رستگاری که پیدا کرده بود اون last rideش با اون آهنگ محشر و دیالوگ NPC های اپشنال اصلا از ذهن آدم بیرون نمیره.دیالوگی که به داچ گفت که همه چیزشو برا داچ فدا کرده و مرگ بعدش تک تکشون تأثیرگذاریش تو رقابت با هر فیلم و کتاب و سرگرمی و ... هرچی واقعا تک و بیادموندنیه.
داستانی که rdr 2 داشت بی نظیر بود.اوقات خیلی خیلی قشنگی بود با آرتور مورگان حیف که تموم شد و حالاحالاها نه خبری از شخصیت پردازی مثل آرتور هست نه اعضای خانواده ای مثل داچ.
افتخاری بود همراهی کردن ارتور تو طول ۶ چپتر و کسی اعتراضی به بازی سینگل و داستانی داره که عمرشون تمومه راکستار باید براشون کلاس بازیسازی بزاره.

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
نیازی به تگ اسپویلر نیست تو این تاپیک ولی اگه کسی اشتباهی بجای تاپیک اصلی اینجا اومده تو تگ میذارم :
آقا داچ چرا آخر بازی به مایکا بل شلیک کرد؟ یعنی بعده این همه سال یهو نظرش عوض شد؟ یا من چیزیو جا انداختم؟ :D

پ.ن: انتظار داشتم تا الان 20-15 صفحه جلو رفته باشیم! /:)

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
نیازی به تگ اسپویلر نیست تو این تاپیک ولی اگه کسی اشتباهی بجای تاپیک اصلی اینجا اومده تو تگ میذارم :
آقا داچ چرا آخر بازی به مایکا بل شلیک کرد؟ یعنی بعده این همه سال یهو نظرش عوض شد؟ یا من چیزیو جا انداختم؟ :D

پ.ن: انتظار داشتم تا الان 20-15 صفحه جلو رفته باشیم! /:)
بنظرم داچ از سر مرگ آرتور عذاب وجدان گرفته بود چون هم جان و هم آرتور به گفته خودش مثل پسراش بودن.سر چپتر ۶م خودشم می‌دونست مایکا جاسوسه ولی چون فقط اون مونده بود براش نمی‌خواست قبول کنه.
تو یکی از دیالوگام مشخص میشه بعد چپتر ۶ داچ و مایکا تمام مدت باهم نبودن و از هم جدا شدن.احتمالا اونم دنبال فرصت مناسب بوده و هم اینکه نخواست اتفاقی که سر آرتور افتاد با مایکا برا جانم پیش بیاد

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اخه چقدر شخصیت پردازی تو یه بازی میتونه خوب باشه .از دیشب که بازی را تموم کردم تا صبح خوابم نبرد .صحنه مرگ ارتور جلوی چشمامه و بدتر از اون که مجبوریم اپیلوگ و post game را با جان مارستون بازی کنیم.فکر نمیکردم یه شخصیت انقدر برام دوست داشتنی بشه که وقتی مجبوری بقیه بازی را با کسی دیگه بری انقدر برات عذاب اور بشه .دلم برات تنگ میشه ارتور مورگان و فکر نکنم هیچ وقت فراموشت کنم .تو الان بهترین شخصیت تو دنیای گسترده بازیهای من هستی :((:((:((:((:((:((

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
چقدر شبیه تاپیک اصلی بازیه!!!! از داخل انجمن دیدم فکر کردم همون تاپیکه

کل بازی اسپویل شد برام عق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر