امتیازات Call of Duty: Black Ops 4

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
8rci_cod_bo4.jpg

Initial release date: October 12, 2018
Mode(s): Multiplayer
Publisher: Activision
Designer: David Vonderhaar
Series: Call of Duty
Developers: Treyarch, Beenox, Raven Software
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

MetaCritic:85
OpenCritic:85

Cheat Code Central :100
Game informer: 95
PCGamesN: 90
Trusted Reviews: 90
Push Square: 90
DualShockers: 90
Playstation Lifestyle : 90
Ausgamers : 90
Attack of the Fanboy : 90
Truegaming : 90
XboxAddict : 89
Xbox Achievements : 88
Gamers'Temple : 88
Hobbyconsoles : 88
Cogconnected : 87
Multiplayer.it : 85
GameZone : 85
Gamer.nl : 85
CGMagazine : 85
GameZone : 85
IGN Spain : 84
Power Unlimited : 82
Stevivor : 80
Hardcore Gamer : 80
Variety : 80
Shacknews : 80
Merlin'in Kazanı (Turkey) : 80
Jeuxvideo : 80
Videogamer : 80
Gadget360 : 70

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
image.jpg

Game Informer: 9.5/10
AusGamers: 9/10
Attack of the Fanboy: 9/10
PlayStation LifeStyle: 9/10
Saudi Gamer: 9/10
TrueGaming: 9/10
Attack of the Fanboy: 9/10
Hobby Consolas: 8.8/10
COGconnected: 8.7/10
Multiplayer.it: 8.5/10
XGN: 8/10
Everyeye.it: 8/10
Meristation: 8/10
Jeuxvideo.com: 8/10
JeuxActu: 8/10

Metacritic: 87/100
Opencritic: 90/100​

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
امتیازات اولیه بازی چقدر خوب بوده! اصلا انتظارش رو نداشتم :D باید دید با تعداد بیشتری نقد چیکار میکنه. قصدمون این بود نقد بازیسنتر هم همزمان با انتشار بازی منتشر بشه که خب ناشرهای آمریکایی همیشه میزارن آخرین لحظه نسخه نقد رو میدن :| :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
یجوری میگفتن این بیچاره ها نمی دونن چیکار کنن و گند زدن منم واقعا فک می کردم این بار متاش 20 30 میشه:D
امتیازاتش خوبه انصافا حداقل بهتر از نسخه های قبله. مبارک طرفداراش :D

• Like
Reactions: amir code

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مثل اینکه بتل رویال این سری رو نجات داد، چندتا نقدو خوندم اکثرا دقتشون روی Blackout هست، استریمرای معروف تویچم خیلیاشون Pubg و Fortnite ـو ول کردن درگیر Blackout شدن.

Game Informer:
While the other modes are great and could easily carry the title on their own, the unquestionable star of the show is Blackout, Call of Duty’s first foray into the battle-royale space. The pacing of the experience is almost perfect, with a lot less foraging and a lot more action thanks to a map size that facilitates a focus on fighting.

تقریبا از زمان MW به این طرف اولین باره دوس دارم بخرمش که اونم با این وضعیت نمیشه :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
جدا بعد اون دل و قلوه گرفتن منتقدا از بازی بعد بتا بتل رویال فک میکردید نمرات بازی پایین میشه ؟ سر اون بتا همه اکثر با بازی کیف کردن و خودم به مشخصه پیش بینی میکردم نمره بالا بگیره الانم فعلا این نقدا اولیه مال همون سایتایی که با بازی حال کردن با اشتیاق نقدا بازی رو منتشر کردن خودم احتمال میدم تا 84 پایین بیاد که واسه اون حجمه منفی که سر معرفی بازی راه افتاده بود اندازه متا 90 ارزش داره قشنگ بتل رویال نجات داد این بازی رو ببینم اون بتلفیلد هم میتونه ورق رو برگردونه یا نه!
پ.ن : این موفقیت بازی فک کنم دیگه بشه گفت مساوی با خدا حافظی با سبک تک نفره تو این سری RIP

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
پ.ن : این موفقیت بازی فک کنم دیگه بشه گفت مساوی با خدا حافظی با سبک تک نفره تو این سری
تکنفره بخوره تو سرشون D: ور نداره هر سال یه نسخه جدید بده 60 دلار :| مثلا بلک آپس 5 بتل رویالش یدونه ماشین جدید و 4 تا اسلحه و 2 تا مپ جدید ناقابل 60 دلار :| و این چرخه همینجور ادامه پیدا کنه تا شور آنلاینش هم در بیاد مثل سینگلش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
تکنفره بخوره تو سرشون D: ور نداره هر سال یه نسخه جدید بده 60 دلار :| مثلا بلک آپس 5 بتل رویالش یدونه ماشین جدید و 4 تا اسلحه و 2 تا مپ جدید ناقابل 60 دلار :| و این چرخه همینجور ادامه پیدا کنه تا شور آنلاینش هم در بیاد مثل سینگلش
اکتیویژن به تنهایی هر سال با فروش COD اندازه شاید کل بازیای کمپانی مثل بتزدا درامد زایی داره این بتل رویال هم الان حکم بوستر رو داره انتظار نداری که هر سال منتشرش نکن ؟ تا وقتی میفروشه همین آشه و همین کاسه متاسفانه حالا چه تغییر داشته باشه چه نداشته باشه البته BO5 سال دیگه نمیاد سه سال دیگه میاد :D

• Like
Reactions: Grey Warden and WCW

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
مثل اینکه بتل رویال این سری رو نجات داد، چندتا نقدو خوندم اکثرا دقتشون روی Blackout هست، استریمرای معروف تویچم خیلیاشون Pubg و Fortnite ـو ول کردن درگیر Blackout شدن.

Game Informer:

تقریبا از زمان MW به این طرف اولین باره دوس دارم بخرمش که اونم با این وضعیت نمیشه :D
به عنوان کسی که از ساعت 7:30 تا الان داشته بخش MP رو بازی میکرده باید بگم که بخش MP هم یکی از polish شده ترین MP های چند سال اخیره.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تک نفره دیگه تو بازی های شوتر یکجوری منقضی سده فقط هز سر ناچاری میزارن اکثرا الان دیگه گزینه ها رفته رو مولتی مولتی خوبم که داره و بالاتس هست همهدجوره امسال رقابت سختی بین Bo4 و RDR2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تک نفره دیگه تو بازی های شوتر یکجوری منقضی سده فقط هز سر ناچاری میزارن اکثرا الان دیگه گزینه ها رفته رو مولتی مولتی خوبم که داره و بالاتس هست همهدجوره امسال رقابت سختی بین Bo4 و RDR2

این حرف درست نیست...
درسته موفّقیت های تجاری عظیم کال آف و بتل رو ندارن ولی کارهایی مثل ولفنشتاین و دووم واقعاً دارن بعد از این همه مدّت هنوز درخشش شوترهای اوّل شخص رو نشون میدن
جدا از اون ها Rage و Metroid Prime هم عناوین به شدّت قابل احترامی اند

به نظر من این که کال آف بیخیال بخش داستانی آبکی اش شد و آنلاینشو جوری کشید بالا که بازی های دیگه محو شن نکته واقعاً خوبیه... نه این که بخش داستانی چیز بدی باشه. کال آف صرفاً چیزی به عنوان ضعفش شناخته می شده رو حذف کرده و مستقیم رو نقاط قوّتش داره تمرکز می کنه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این حرف درست نیست...
درسته موفّقیت های تجاری عظیم کال آف و بتل رو ندارن ولی کارهایی مثل ولفنشتاین و دووم واقعاً دارن بعد از این همه مدّت هنوز درخشش شوترهای اوّل شخص رو نشون میدن
جدا از اون ها Rage و Metroid Prime هم عناوین به شدّت قابل احترامی اند

به نظر من این که کال آف بیخیال بخش داستانی آبکی اش شد و آنلاینشو جوری کشید بالا که بازی های دیگه محو شن نکته واقعاً خوبیه... نه این که بخش داستانی چیز بدی باشه. کال آف صرفاً چیزی به عنوان ضعفش شناخته می شده رو حذف کرده و مستقیم رو نقاط قوّتش داره تمرکز می کنه
شوخی میکنی دیگه؟:D بخش تک نفره CoD به شخصه برای من همیشه عالی بوده. اکشن سرعتی و بی وقفه همراه با داستان جذاب توی سبک خودش.
اونی که توی بخش کمپین همیشه تعطیل بوده، BF بوده:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
شوخی میکنی دیگه؟:D بخش تک نفره CoD به شخصه برای من همیشه عالی بوده. اکشن سرعتی و بی وقفه همراه با داستان جذاب توی سبک خودش.
اونی که توی بخش کمپین همیشه تعطیل بوده، BF بوده:D

تا بلک آپس دو برا منم همین جوری بود...بعدش نه...خیلی معمولی میزد برام...هیچ انگیزه ای برای ادامه اکثر کمپین هاشون نداشتم

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
حالا خیلی تعریف نکنید احتمال زیادی داره مثل اساسینز تا 82-83 دایو بزنه:D
که از اون به بعد یهو میشه همون نمره های همیشگی و بازی تکراری و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر