PS2 تون رو چطوری خریدین ؟

نظرتون راجب این تاپیک

• عالی

رای‌ها: 12 70.6%
  • خوب

رای‌ها: 4 23.5%
  • بد

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیلی بد

رای‌ها: 1 5.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    17

M E S S I 10

کاربر سایت
Sep 23, 2017
36
سلام
خواستم با زدن این تاپیک از شما دوستان بپرسم چطوری PS2 خریدین تا چند تا خاطره نوستالژی برامون زنده بشه تقریبا بیشتر کنسول ها چنین تاپیکی رو دارن و واقعا حیف بود که PS2 همچین تاپیکی نداشته باشه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
یه تاپیک ps1 بود فکر کنم جای این تاپیک هم خالی بود.
ما از قدیم دست مون توی جیب خودمون بوده. یادمه بچه بودم کل یه تابستون رو کار کردم پولش رو رفتم ps2 گرفتم. اواسط تابستون بود پولم هنوز کامل جور نشده بود. باقیش رو از داداشم قرض کردم که تا اخر تابستون بهش پس بدم.

M E S S I 10

کاربر سایت
Sep 23, 2017
36
یه تاپیک ps1 بود فکر کنم جای این تاپیک هم خالی بود.
ما از قدیم دست مون توی جیب خودمون بوده. یادمه بچه بودم کل یه تابستون رو کار کردم پولش رو رفتم ps2 گرفتم. اواسط تابستون بود پولم هنوز کامل جور نشده بود. باقیش رو از داداشم قرض کردم که تا اخر تابستون بهش پس بدم.
بله تاپیک PS1 هم بود و واقعا جای این تاپیک خالی بود

PS2:x:x:x

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یادش بخیر
من سال 84 دانشجو بودم اهواز اونموقع خریدم
فکر کنم 180 تومانی شد
با بچه ها مینشستیم پاش دیگه بلند نمیشدیم قشنگ گند زد به ترم اولم:D:-"

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
فاک:|:|:| چه دوران خوشی داشتیم:| وقتی کلاس پنجم بودم یک کلوپی تو محلمون بود منم رفتم اونجا عین چی کز کردم ونگاه کردم:-w انچنان که قلبم شکست، اومد خونه به پدرم گفتم برام Ps2 بخر اولش گفت نمیخرم بعدش با یک سیلی محکم زد تو گوشم:|:D شب بعدش ساعت یازده شب اومد خونه PS2 رو هم برام خریده بود! <:-P ولی نمیدونم چی شد سر خرید ps3 و ps4 اصلا اعتنای ندادن و مثل چی زحمت کشیدم تا خریدمشون لول :))

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
یادمه کوچیک بودم میرفتم ماهی یه بار گیم نت اونجا ps2 داشتن ساعتی 150 تومن میدادم تا یزره خدای جنگ 1 بازی کنم طولی نکشید که دلم خواست یکی هم من داشته باشم خیلی تلاش کردم بخرم
اخرش نشد که نشد چون وضعیت مالیمون اون موقع جواب نمیداد قیمتش 180 تومن بود باز بهتر بود در مقایسه با الان ps4

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
من سال ۸۵ پنج سالم که بود یه بار با پسر خالم رفتم کلوپ از اون موقع تا سال پیش دلم ps2 خواست کسی برام نمیخرید تا اخر با پول خودم خریدمش
کل اون دوره به جای ps سگا بازی میکردم8->
توجه کنید PS3 /PS4 /PS5 اومد من بازم PS2 میخاستم=))

• Like
Reactions: Amir rad

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
من سال ۸۵ پنج سالم که بود یه بار با پسر خالم رفتم کلوپ از اون موقع تا سال پیش دلم ps2 خواست کسی برام نمیخرید تا اخر با پول خودم خریدمش
کل اون دوره به جای ps سگا بازی میکردم8->
توجه کنید PS3 /PS4 /PS5 اومد من بازم PS2 میخاستم=))
من بچه بودم -حدودا شیش هفت سالم بود فکر کنم- یکی ازین رایانک ها خریدم
عاشقش بودم خیلی جالب بود میتونستی توش تایپ کنی نقاشی بکشی -یادمه میرفتم توش مثلا ده دقیقه سخت تایپ میکردم وقتی سرمو میاوردم بالا تانتیجه ی کارمو ببینم میدیدم فقط شر و ور تایپ کردم :)) - اینی که من داشتم کارت ریج های میکرو بهش میخورد، چقدر باهاش بازی میکردم کلا چیز جالبی بود البته بعد دوماه خرابش کردم :| ولی ارزششو داشت :)) محتویات داخلش خیلی جالب بود
یسری چیزا هستن توی ذهن آدم حک میشن، من هنوزم دلم میخواد یکی ازین رایانکا پیدا کنم یادگاری نگه دارم

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
من بچه بودم -حدودا شیش هفت سالم بود فکر کنم- یکی ازین رایانک ها خریدم
عاشقش بودم خیلی جالب بود میتونستی توش تایپ کنی نقاشی بکشی -یادمه میرفتم توش مثلا ده دقیقه سخت تایپ میکردم وقتی سرمو میاوردم بالا تانتیجه ی کارمو ببینم میدیدم فقط شر و ور تایپ کردم :)) - اینی که من داشتم کارت ریج های میکرو بهش میخورد، چقدر باهاش بازی میکردم کلا چیز جالبی بود البته بعد دوماه خرابش کردم :| ولی ارزششو داشت :)) محتویات داخلش خیلی جالب بود
یسری چیزا هستن توی ذهن آدم حک میشن، من هنوزم دلم میخواد یکی ازین رایانکا پیدا کنم یادگاری نگه دارم
جالبه بدونی منم قبل از سگا رایانک داشتم ولی حیف سوخت. ولی نوار هاشا نگه داشتم
اون موقع خیلی کوچیک بودم فقط بازی باهاش میکردم ولی یادمه پسر خالم فک کنم ۳ سالم بود همین کارتریج مخصوصشا میزد و تایپ میکرد باهاش ولی من سرم نمیشد چکار میکنه.=))

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
یادش بخیر چه دورانی بود سال ۸۳ بود که گرفتم دو ماه سخت کار کردم تا پولش جمع شد هنوز دارمش یادمه اون روزی که گرفتم تو پاساژ توپخونه یه pes2005 هم روش بهم داد صاحب مغازهه دوران خوبی بود یادش بخیر

• Like
Reactions: Amir rad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر