GRID: Autosport | pc

Codemasters اعلام کرد Autosport دارای بیشترین محتویات در مقایسه با تمام شماره های عرضه شده GRID تا به امروز را دارد. این بازی تمام ویژگی های این سری را خواهد داشت و همچنین یک تجربه معتبر رانندگی ارایه خواهد داد. از جمله ویژگی های اضافه شده به این بازی می توان به مسابقات در شب و نمای داخل کابین راننده را اشاره کرد.

بخش Career بازی شامل رویداد هایی متفاوتی خواهد بود مثل استخدام یک هم تیمی، گرفتن اسپانسر برای مسابقات، امکان عضویت در گروه های بخش آنلاین، چالش های هفتگی (challenges) و لیدر بورد racenet. همچنین 5 سبک متفاوت از مسابقات، 22 مکان و بیش از 100 پیست در بازی موجود خواهد بود.

تریلر GRID: Autosport Trailer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یک موضوع کاملا سلیقه ایه!
Grid 2 حالت آرکید داشت و این خیلی به شبیه ساز نزدیک شده!

من که خیلی با Grid 2 حال کردم چون آرکیدو بیشتر دوست دارم و بیشتر 2 ـو پیشنهاد میکنم اما اگه به پیست و ریسینگ واقعی و دشوار با کنترل سخت تر علاقه داری اینو بخر!
کنترلش نسبت به نسخه قبلی فرق کرده و سخت تر شده! به یک ماشینم بخوری دیگه نابود شدی :D

پس شده شبیه Grid اولی یه جورایی

تازه به نظرم شده Grid ! (هر چند اولیش اشک در میاره به نظرم ! اما دوستش داشتم کنترل رو تقریبا )

ممنون

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
پس به نظرتون بهتره اگر بخوام بخرم این رو بخرم به جای grid 2 ؟

autosport حدود 40 تومن گرونتره به نسبت 2 , میارزه به نظرتون ؟

راستی کنترلش در مقایسه با نسخه اولی چطوره ؟

خیلی ممنون

هم Grid 2 و هم Auto sport رو من همون هفته اول که عرضه شون گذشت 100% کردم . واقعا اگه عاشق این سبک هستی و میخوای بخاطر آنلاینشون تهیه ش کنی شک نکن Auto sport یه سر و گردن بالاتر از Grid2 هستش . فقط تا پلیراش کم نشده دست بجنبون چون معمولا بعد 2 ماه از رلیزشون پلیراش نصف میشن . Grid 2 هم الان دیگه مناسب آنلاین نیس بیش از 1 سال از عمرش میگذره و اگرم کسی تو لابی باشه همه خوره ان و نمیتونی از مولتیش لذت ببری ;)

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
پس به نظرتون بهتره اگر بخوام بخرم این رو بخرم به جای grid 2 ؟

autosport حدود 40 تومن گرونتره به نسبت 2 , میارزه به نظرتون ؟

راستی کنترلش در مقایسه با نسخه اولی چطوره ؟

خیلی ممنون
بستگی داره چه سبکیرو دوست داری من که اصلا از نسخه قبلیش خوشم نیومد... میتونی هر دوشو کپی بگیری بعد با هرکدوم حال کردی اصلشو بگیری !

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
شبیه Grid اولی هیچ کدوم نیستند! برای آنلاین صد در صد Autosport رو بخر هم پلیرهاش بیشتره و هم بهتر شده! البته اگه با هندلینگ پسرفت کرده اش مشکلی نداری! وگرنه هندلینگ نسخه 2 بهتر از اینه و به نسخه اول هم نزدیک تره.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
شبیه Grid اولی هیچ کدوم نیستند! برای آنلاین صد در صد Autosport رو بخر هم پلیرهاش بیشتره و هم بهتر شده! البته اگه با هندلینگ پسرفت کرده اش مشکلی نداری! وگرنه هندلینگ نسخه 2 بهتر از اینه و به نسخه اول هم نزدیک تره.

حتما به نظرم اگر بخوام بخرم قبلش یه تست بکنم بهتره

ممنون

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
دوستان پیشنهاد میکنم حتما HighRes.Texture.Pack.DLC رو نصب کنید تکسچرها و کیفت ماشینهای بازی بسیار عالی میشه.من با یه سافاییر 7970 به راحتی بازی رو انجام میدم.
در کل طراحی ماشینهای بازی حرف نداره و بسیار زیبا هست در مقابل طراحی محیط به نسبت ماشینها ضعیف تر هست ولی راضی کنندست خصوصا طراحی آسفالت.
در کل راضی کننده است خصوصا اینکه بازی برای پیشبرد مراحل کاملا آزادانه عمل کرده وبازیباز میتونه همون اول کار مثلا فقط فرمول 1 بازی کنه! این کار تنوع بازی رو دوچندان کرده.
هرچند موتور گرافیکی بازی بسیار روان هست ولی بنظرم کلا محیط و طراحی بازی زنده به نظر نمیرسه و کلا رنگها رو کمی مایل به تیره نشون میده.
+ بهتر بود در لپ های پایانی event ها از موسیقی حداقل استفاده میشد.
راستی یه سوال: دوستان کسی این بازی رو روی رزولیشن 2560 اجحرا کرده
من فعلا اینجام.
Untitled.png

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
واقعا ادم تاسف میخوره اسم grid رو این بازی گذاشتن. برای من صرفا یه فاجعه بود .
بیخودی باشاهکاری مثل grid 1 مقایسه اش نکنید.
گرافیک واقعا چیز خاصی نداشت حتی با اون به اصطلاح تکسچر پکشون ( اصلا با سایر بازی های تو این سبک مقایسه اش نمیکنم چون خیلی پایینتره) اما نسبت به grid 1 با اون نورپردازی و پارتیکل افکتش هم حرف چندانی برای گفتن نداره. grid 1 تو زمان خودش خیلی از این بهتر بود
اگه بازی ارکید هست واقعا هندلینگ فاجعه است.
اگه شبیه ساز هست باز هم هندلینگ اصلا تعریف نداره . ماشین ها فیزیک خاصی ندارن انگار یه تیکه چوب هستن.
واقعا مایوس شدم)x=((

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Codemasters نابود کرده خودشو...
اول از Dirt Showdown شروع شد، حالا هم که این Auto Sport.
همون Grid 1 رو با گرافیک Next Gen بدن من راضیم!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان میشه یکی در رابطه با تیونگ بازی به توضیحی بده که چه جوری?
بعد چیزی که برای من در تیونگ خیلی مهم است گذاشتن شکل بر روی ماشین و تغییر رنگ ماشین است' حالا انشاالله اینا رو که داره ?

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
بک هفته ای میشه که حساب توییتر Grid دوباره فعال شده و داره هینت میده، احتمالا تو آینده نزدیک نسخه جدید معرفی میشه.

از عوارض جو گرفتگی اینکه یاد قدیما افتادم و نسخه اول گرید، یادم افتاد Autosport رو هیچوقت بازی نکردم و کلا نادیده گرفتمش.
تو حراجی استیم خیلی مفت خریدمش.
خیلی وقت بود که ریسینگ آرکید درست حسابی بازی نکرده بودم (بعد FH3)،بالاخره بعد از 4 سال نصبش کردم.
باید بگم گرافیکی اصلا نشون نمیده که 4سال پیش ساخته شده و تقریبا بروز هست، گیم پلی خیلی سرگرم کنندست، یک کریر خوش ساخت هم داره.
چیزی شبیه به کریر Pcars در حجم کوچیکتر.
لیست ماشینها و پیستهای لایسسنس شده خیلی خوبی هم داره که برام خیلی عجیب بود.
قبلا میگفتم اگه میخواید از Forza/GT برید سمت شبیه سازها، با Pcars شروع کنید، الان میگم از هورایزن/NFS اگه میخواید بیاید سمت Pcars اول از این نسخه شروع کنید.
من که خیلی از بازی خوشم اومد، الان خیلی هیجان دارم که نسخه جدید گرید کی معرفی میشه.

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
بک هفته ای میشه که حساب اینستاگرام Grid دوباره فعال شده و داره هینت میده، احتمالا تو آینده نزدیک نسخه جدید معرفی میشه.

از عوارض جو گرفتگی اینکه یاد قدیما افتادم و نسخه اول گرید، یادم افتاد این نسخه رو هیچوقت بازی نکردم و کلا نادیده گرفتمش.
تو حراجی استیم خیلی مفت خریدمش.
خیلی وقت بود که ریسینگ آرکید درست حسابی بازی نکرده بودم،بالاخره بعد از 4 سال نصبش کردم.
باید بگم گرافیکی اصلا نشون نمیده که 4سال پیش ساخته شده و تقریبا بروز هست، گیم پلی خیلی سرگرم کنندست، یک کریر خوش ساخت هم داره.
چیزی شبیه به کریر Pcars در حجم کوچیکتر.
لیست ماشینها و پیستهای لایسسنس شده خیلی خوبی هم داره که برام خیلی عجیب بود.
قبلا میگفتم اگه میخواید از Forza/GT برید سمت شبیه سازها، با Pcars شروع کنید، الان میگم از هورایزن/NFS اگه میخواید بیاید سمت Pcars اول از این نسخه شروع کنید.
من که خیلی از بازی خوشم اومد، الان خیلی هیجان دارم که نسخه جدید گرید کی معرفی میشه.
به به! امیدوارم زودتر نسخه جدید گرید معرفی بشه...
من اتواسپورت فقط 10 تا اچیومنتش مونده بود وا نکردم که اونم واس دی ال سی بود اخرم نگرفتم :D
ولی امیدوارم گرید 3 اگر در کار باشه یه بازی تاپ مثل 2 شماره اصلیش باشه... اتواسپرت از یک عنوان معمولی فراتر نمیرفت ولی در کل سرگرم کننده بود....

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
امروز کمدسترز یک توئیت جدید کرده:
ثقلقلقل.JPG
این میتونه تایید نسخه بعدی Grid Autosport باشه و یا نسخه دوم Dirt Rally.
هر کدوم که باشه واقعا خوشحال کنندست.
بنظر من که بالای 90 درصد نسخه بعد رالی هست.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
امروز کمدسترز یک توئیت جدید کرده:
View attachment 93745
این میتونه تایید نسخه بعدی Grid Autosport باشه و یا نسخه دوم Dirt Rally.
هر کدوم که باشه واقعا خوشحال کنندست.
بنظر من که بالای 90 درصد نسخه بعد رالی هست.

امیدوارم GRID Autosport 2 باشه, چون من اصلا از DiRT Rally خوشم نیومد. (الان دارم DiRT4 بازی میکنم و خیلی خیلی بهتر از DiRT Rally هستش بنظرم؛ گرچه امتیازاتش از DiRT Rally پایینتره).

ولی از اونجایی که امتیازات و امتیازدهی مردم به DiRT Rally بیشتر از GRID Autosport بوده, احتمالا این 2.0 همون DiRT Rally 2 خواهد شد. x_x

کُمُدمَسترز (ComodMasters) رو خوب اومدی... :)):-bd

• Like
Reactions: m.d.makan

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
همون درت رالی 2 هستش. اکانت‌های رسمی درت و رالی کراس و آلیور سولبرگ (راننده رالی و رالی کراس) هم همین توییت رو دادن

ما همون F1 رو بازی کنیم رالی مالی پیشکش :/

• Like
Reactions: raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر