همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راه حلشو که برنامه نویس انجمنو زن فورو باید بگه . مشکل بنظر از unicodeه که توی مرورگر PS4 و آپدیت جدید با زن فورو داخل انجمن سازگاری نداره ، مثلا شما بری صفحه اصلی بازیسنتر همه چی اوکیه ، یا فرومهای دیگه . یکی دو جای دیگه هم رفتم همچین مشکلی داشت . ولی قبل این آپدیت اوکی بود .
این فونته مشکل پیدا کرده الان مثلا من بولد بنویسم دقیقا اونجا درسته ولی فونت پیش فرض مشکل داره
درسته قبل اپدیت شیش درست بود

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
نه
خب قبلا که قانونی نمیزدم و اینکه اگه بخواد ایرانی ها رو بن کنه یگه به اکانت قانونی و غیر قانونی توجه نمیکنه
آقا بن نمیکنه. باید حتما یه خلافی بکنی که بنت کنن. من و شمایی که یه گوشه نشستیم بازی مونو میکنیم به کسی هم کاری نداریم رو چرا باید بن کنه.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
دوستان من برای اولین بار میخوام کد پلاس بزنم
اما ارور WC-40349-0 میده
میتونید راهنماییم کنید چه کنم ؟
ممنون
احتمالا شماره رو اشتباه میزنی. این ارور برای این جور مواقع هست. یا داری مثلا پلاس امارات رو برای اکانت آمریکا وارد میکنی.

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
خب قبلا که قانونی نمیزدم و اینکه اگه بخواد ایرانی ها رو بن کنه یگه به اکانت قانونی و غیر قانونی توجه نمیکنه

هیچ دلیلی نداره بخوان اکانت هایی که قانونی و بدون مشکل هستن رو بخاطر ip ایران بن کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
میگم امکان گیفت کردن دلار از یه اکانت psn به اکانت دیگه وجود داره؟
مثلا به طرف بگم ۶۰ دلار از اکانتت واسم گیفت کن؟
و اگر امکانش همچین کاری هست ، لطفا یکی روشش رو توضیح بده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
میگم امکان گیفت کردن دلار از یه اکانت psn به اکانت دیگه وجود داره؟
مثلا به طرف بگم ۶۰ دلار از اکانتت واسم گیفت کن؟
و اگر امکانش همچین کاری هست ، لطفا یکی روشش رو توضیح بده
چنین قابلیتی وجود نداره
کلا هیچ چیزی رو نمیشه گیفت کرد توی psn

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این جریان بن کردن کنسول بخاطر ساختن ریجن امریکا از ریشه غلطه خیلی وقته ملت دارن استفاده میکنن اگر موردی بود خیلی وقت پیش گیر میدادن ولی الان این اکانت هکی شده تخمه شده قلیون همه دارن میزنن رفتم توی مغازه گیم فروشی میگم دیشب توی پی اس ان چیگذاشته بودی بره دانلود نصف شب گفت دیترویت گفتم چند گرفتی گفت هکی 60 تومن

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
من کاری نکردم، زنگ زدم شاتل آی دی PSN من و گرفتن گفتن بهشون میگیم! ممکنه درست شه ممکنه هم نشه ولی دو سه روز بعدش درست شد، راستش نمیدونم داستان چیه
نه کلا درست شده داداش؛ ربطی به گرفتن آیدی PSN هم نداشت. اصن موندم آیدی چه ربی به اون پشتیبان داشته :-؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر