Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
با اینکه من از تریلر اولم خوشم اومده بود ولی این دیگه بی نظیر بود=P~
خدایش چرا اول اینو ندادن:-? خیلی محشر بود حال کردم.کلا اینا ی فیلم سینمایی بسازن خیلی خوبه:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
alpha 2 رو تست کردم ! به قول معروف میگن خر همونه پالونش عوض شده دقیقا مثال خوبیه برای بیان وجه تشابه بین این نسخه و نسخه قبل !
گانینگ خشک و nerf شدن اسنایپ رو هم بهش اضافه کنید !
منو که فعلا ترقیب به خرید نکرد ببینیم بتاش چی از آب در میاد !

ی جورایی دیگه مپ برفی حال بهم زن شده .
به خصوص که 2 تا دی ال سی آخری بتل 1 هم برفی بود .

به هر حال اگه بازی در کل همین باشه من ترجیح میدم که برگردم سراغ بتل 1 و قید نسخه جدید و حتی بخش کمپین ش رو هم بزنم چون نه وقتی برای تلف کردن دارم نه اعصاب حرص خوردن .

یک تریلر جدید ازش اومده خیلی خفنه . جنگ شلوغ با خرابی بالا و صحنه های نفس گیر . گرافیک هم ورای عالی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مثه اينكه pre order هاي بازي خيلي كمتر از توقع ea بوده و رئيس ارشد دايس هم داره جدا ميشه

تنها هدفم تنها اطلاع رساني بود

• Like
Reactions: SHANSER

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
خوب الفا هم تموم شد ، متاسفانه به دلیل سفر امروز اصلا نتونستم بازیش کنم=((
باید بگم من این بازی رو از bf1 بیشتر دوست دارم بخاطر این که اصلا سوهان روح نیست واقعا بهشته برای نیرو های پیاده
متاسفانه bf1 با همه زیبایی هنری که از نظر تم و موسیقی و گرافیک داره اصلا بالانس مناسبی نداره امثال تانک ، اسب ، الیت کیت ، بمبر ها ، درد نات ، ترین ..... عملا inf رو نابود کردن و گان پلی هم به خوبی bfv نیست
در مورد گرافیکم حرفمو پس میگیرم تنظیماتو دست کاری کردم گرافیک واقعا پیشرفت کرده مخصوصا نور پردازی خیلی عالی شده همین مپ نارویک شب اول که تاریکه زیر پل چند تا نور افکن روشنه و برزنت های بلند کشیدن رو پل که نور پردازی رو ببینید کف میکنید
بازم میگیم مهمترین فاکتور که پیشرفت کرده و از روی تریلر ها ملموس نیست چون خودتون باید تجربه کنید گان پلی بازیه واقعا عالی شده یعنی اگه سنسیویتی رو تنظیم کنید موستون همیشه دقیقا جایی میره که میخواید این خیلی مهمه که توی bf1 همیشه منو اذیت میکرد
لگد اسلحه ها بشدت بالا رفته ولی قلقین یعنی قلقشنو بگیرید کار تمومه مثلا همین stg خیلی قویه ولی فکر نکنید کشتن باش اسونه باید قلقشو بگیرید قلقشم اینه که بین تیراتون چند صدم ثانیه فاصله بنداز ببندید به رگبار هیچ اتفاقی نمیفته یه تفنگ یوزلسه
این دوستمون NERO 7 میاد میگه من چیزه خاصی نمیبینم خوب خدا وکیل چی میخوای ببینی؟:-??معلمومه بازی شبیه BF1 چون جنگ جهانی و فاصله این دو جنگ زیاد نبود و مکان های جنگم شبیه همن منی که بازی کردم میگم بازی خیلی خیلی تغییر کرده اصلا شبیه BF1 نیست هر کس نخرید خودش ضرر کرده

پ.ن: اینم دشت ما از یکی دو روز بازی با سلطان kar98B-)خدا وکیل دیگه حال ندارم برگردم bf1 خیلی صفا دادbf v:-??

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
این تریلری که مخصوص گیمزکام دادن به نظرم از لحاظ کیفیت به مراتب بهتر از اولی بود اما چیزی که یکم رو مخ بود این بود که بیشتر شبیه جنگ مدرن بود تا جنگ جهانی. گان پلی سری بتلفیلد رو من همیشه دوست داشتم و مطمئنم از این یکی هم راضیم.

• Like
Reactions: CriRo7 and ps34

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
واقعا گرافیکش خوفه:| تجربه 7-8 ساله از بتلفیلد که دارم : پیشرفت نسخه ها نسبت به نسخه قبل عین لاک پشت:)):| ولی بدون شک بزرگترین و پر هیجان ترین،و شبیه ساز ترین و بهترین شوتر انلاین اول شخص است، البته EA همیشه با پرمیوم کردم مپ های بازی باعث میشه پلیر های بازی به دو دسته بی پرمیوم شما بخونید ( فقیر) با پرمیوم ( ثروتمند) پدر خودش رو مسخره میکنه=)):D البته واقعا حس بتل رویال این بازی تجربه مرگ اوری میشه، :D

• Like
Reactions: CriRo7

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
خوب الفا هم تموم شد ، متاسفانه به دلیل سفر امروز اصلا نتونستم بازیش کنم=((
باید بگم من این بازی رو از bf1 بیشتر دوست دارم بخاطر این که اصلا سوهان روح نیست واقعا بهشته برای نیرو های پیاده
متاسفانه bf1 با همه زیبایی هنری که از نظر تم و موسیقی و گرافیک داره اصلا بالانس مناسبی نداره امثال تانک ، اسب ، الیت کیت ، بمبر ها ، درد نات ، ترین ..... عملا inf رو نابود کردن و گان پلی هم به خوبی bfv نیست
در مورد گرافیکم حرفمو پس میگیرم تنظیماتو دست کاری کردم گرافیک واقعا پیشرفت کرده مخصوصا نور پردازی خیلی عالی شده همین مپ نارویک شب اول که تاریکه زیر پل چند تا نور افکن روشنه و برزنت های بلند کشیدن رو پل که نور پردازی رو ببینید کف میکنید
بازم میگیم مهمترین فاکتور که پیشرفت کرده و از روی تریلر ها ملموس نیست چون خودتون باید تجربه کنید گان پلی بازیه واقعا عالی شده یعنی اگه سنسیویتی رو تنظیم کنید موستون همیشه دقیقا جایی میره که میخواید این خیلی مهمه که توی bf1 همیشه منو اذیت میکرد
لگد اسلحه ها بشدت بالا رفته ولی قلقین یعنی قلقشنو بگیرید کار تمومه مثلا همین stg خیلی قویه ولی فکر نکنید کشتن باش اسونه باید قلقشو بگیرید قلقشم اینه که بین تیراتون چند صدم ثانیه فاصله بنداز ببندید به رگبار هیچ اتفاقی نمیفته یه تفنگ یوزلسه
این دوستمون NERO 7 میاد میگه من چیزه خاصی نمیبینم خوب خدا وکیل چی میخوای ببینی؟:-??معلمومه بازی شبیه BF1 چون جنگ جهانی و فاصله این دو جنگ زیاد نبود و مکان های جنگم شبیه همن منی که بازی کردم میگم بازی خیلی خیلی تغییر کرده اصلا شبیه BF1 نیست هر کس نخرید خودش ضرر کرده

پ.ن: اینم دشت ما از یکی دو روز بازی با سلطان kar98B-)خدا وکیل دیگه حال ندارم برگردم bf1 خیلی صفا دادbf v:-??

آلفای اولی رو بازی میکردی قطعاً بیشتر لذت میبردی، اونجا همه چی دمیج بالاتر بوده و زمان کشتن هم پایین تر .
تازه این بیلد بازی یجورایی برای حداکثر June بوده الان بازی کلی پیشرفت کرده.
همه همین حرف شما رو زدن بعد بازی ،نمیخواهیم دیگه به بتل 1 برگردیم.(دیوانه کننده ترین قسمت بتل 1 اسپم نارنجک بود، دیوانه میکرد آدمو)
حالا هر کی هر چی میخواد بگه اما بازی صد البته پیشرفت داشته.

• Like
Reactions: CriRo7

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
آلفای اولی رو بازی میکردی قطعاً بیشتر لذت میبردی، اونجا همه چی دمیج بالاتر بوده و زمان کشتن هم پایین تر .
تازه این بیلد بازی یجورایی برای حداکثر June بوده الان بازی کلی پیشرفت کرده.
همه همین حرف شما رو زدن بعد بازی ،نمیخواهیم دیگه به بتل 1 برگردیم.(دیوانه کننده ترین قسمت بتل 1 اسپم نارنجک بود، دیوانه میکرد آدمو)
حالا هر کی هر چی میخواد بگه اما بازی صد البته پیشرفت داشته.
اخ اخ گفتی داداش مورتار اسپم نارنجک درد نات بومبر ترین الیت کلس تانک های op و... یه مشت نوب میرفتن بالا لید بورد
خدارو شکر نارنجکا سنگین شدن و زیاد دور پرت نمیشن و اونقدر افکتیو نیستن ولی احتمالا قویشون کنن باز=((

بنظرم اگر EA بجای ساخت نسخه پنجم بتلفیلد با موضوع جنگ جهانی دوم،همین کارو با سری مدال میکرد خیلی بهتر بود.
اینطور هم شاهد بازگشت این سری به ریشه‌هایش بودیم هم بعد يه عمری يه نسخه جدید از سری مدال میومد،الان نسل داره تمام میشه DICE همش گیر داده به بتلفیلد،بابا خسته شدم ديگه :D جان خودم بعد از این بتلفیلد اگر نرن سراغ مدال خودم با يه عمل انتحاری شرکتشون میارم پایین.
داداش یه اسمه دیگه چه فرقی داره شما فکر کن داری مدال بازی میکنی

• Like
Reactions: FARNOOD007

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر