The Walking Dead - The Final Season

gfvo_image_the_walking_dead_the_final_season-38370-3913_.jpg

سازنده : Telltale Games
ناشر : Telltale Games
سبک : Graphic adventure-Interactive drama
پلتفرم ها : PlayStation 4 ,Xbox One ,Microsoft Windows ,Nintendo Switch

تاريخ انتشار اولین قسمت بازی : August 14th, 2018

The Walking Dead - The Final Season
بالاخر پس از 6 سال داستان شخصیت کلمنتاین به پایان خواهد رسید
فصل چهارم و نهایی The Walking Dead قرار در 4 قسمت روایتگر اخرین سفر کلیمنتاین 17 ساله که حالا تبدیل شده به شخصیت قوی اب دیده و نترس دنیای اخرالزمانی زامبی زده باشه در پایان فصل سوم ما به دنبال شخصیت AJ رفتیم بعد از پیدا کردن AJ دوباره راهی سفری طولانی و درازی میشیم سفری که سرونشت کلمنتاین رو مشخص خواهد کرد وقایع بازی طبق شواهد حدود 4 سال پس از فصل سوم اتفاق میوفته کلمنتاین این بار 17 سال سن داره و شخصیت AJ حدودا 6 سال . هنوز چیزی از پلات داستانی بازی مشخص نیست . فقط میشه گفت که قسمت اول بازی طبق گفته سازندگان بازی در یک مدرسه متروکه جریان داره که توسط افراد هم سن و سال کلمنتاین اداره میشه
از بزرگترین تغییرات بازی میشه به دوربین بازی اشاره کرد دوربین بازی از حالت ثابت به دوربین روی شونه تغییر پیدا کرده به همین خاطر شاهد تغییرات بنیادی و ازادی عمل زیادی در قسمت گیم پلی بازی مثل سیستم کامبت و سیستم اکتشاف خواهیم بود سیستم کامبت غیر خطی این اجازه رو میده که مثل خیلی از بازی دیگه تصمیم بگیریم که چجوری اهداف خودمون رو از بین ببریم و دیگه خبری از اون سیستم دکمه زنی کلاسیک نخواهد بود با سیستم اکتشافات جدید هم کرکتر میتونه با محیط و اجسام تعامل داشته باشه و حتی باعث تغییر در انتخاب هایی که در طول بازی انجام میدیم بشه
گفته میشه که این بازی اخرین بازی ساخته شده انجین Telltale Games خواهد بود و حسن ختامی بر کار این انجین قدیمی , از همین رو سازندگان بازی تمام تلاش خود را کرده اند که بازی از نظر گرافیکی در سطح خوبی قرار بگیره طبق گفته سازندگان بازی رنگ بندی بازی این بار خیلی تیره خواهد بود (بر خلاف محیط های رنگارنگ فصل قبلی) و بیشتر به کمیک های این سری وفادارـه از این رو باید شاهد اتمسفر مرده با محیط های خاکستری زیادی در این فصل باشیم

اولین قسمت از فصل نهایی The Walking Dead قرار در تاریخ August 14th, 2018 برای پلتفرم های PS4/XBOX1/PC و در تاریخ نا معلومی برای Nintendo Switch منتشر بشه پس خودتون رو اماده اخرین همراهی با شخصیت کلمنتاین در دنیای زامبی زده The Walking Dead کنید

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دمو سر جمع 20 دقیقه طول کشید با این حال باید بگم که:
بالاخر چیزی که سال ها منتظرش بودم 8-> گیم پلی بازی به لطف دوربین روی شونه از اون حالت تماما اسکریپت شده خارج شده و ازادی عمل بیشتری میده که احتملا بتونیم با اسلحه نشونه گیری کنیم و دیگه نیازی به دکمه زنی نباشه سیستم تعامل بازی مثل TLOU میشه با ابجکت های مختلف تعامل داشت هر کدوم انمیشن جدا گونه دارن (البته در قالب کات سین نه گیم پلی) خود انمیشن ها بازی هم خیلی بهتر شدن و حس سینمایی بیشتر رو به ادم منتقل میکنن کارگردانی دو سه تا صحنه داخل دمو هم نوید روایت داستان سینمایی تر رو میده فقط ی موردی که برام جالب اومد Skip کردن بعضی از انمیشنا تو کات سین ها بود دوربین یک دفعه ثابت میشه کارکتر سمت راست تصویر از داخل کادر خارج میشه و دوباره از سمت راست کادر بیرون میاد(اینو واسه اسکیپ کردن صحنه پریدن از روی نرده ها استفاده کردن) به نظرم اگه بتونن درست مدیریتش کنن و خلاقیت به خرج بدن نه تنها بد نیست بلکه میتونن یـ چیز نو و جدید ابدا کنن ! کاکراتر AJ رو هم احتملا باید یک کاراکتر الی ثانویه بدونیم ولی از نوع حرف گوش کن ترش :D در کل باید شاهد لحظات واقع گرایانه تری از بازی باشیم .....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اینجا که ظاهرا سوت و کوره و ظاهرا بیابون برهوت باید پیشش لنگ بندازه ! با این حال نمیتونم بیخیال این تاپیک بشم :Mrgreen:
=============================================

یـ سری کانسپت از قسمت اول :

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستان برید تو این سایت

Story Builder - The Walking Dead - The Final Season - Telltale

یـ سری انتخاب های مهم که در طول فصل های قبلی گرفتید رو به شما نشون میده و میزاره انتخاب کنید کنید در پایان طبق تصمیاتی گرفتید یـ پوستر بهتون میده در ضمن میتونید تو اکانت Telltale ـتون وارد کنید بعدا برا این فصل ازش استفاده کنید

brutalClementine_05.jpg

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
دوستان برید تو این سایت

Story Builder - The Walking Dead - The Final Season - Telltale

یـ سری انتخاب های مهم که در طول فصل های قبلی گرفتید رو به شما نشون میده و میزاره انتخاب کنید کنید در پایان طبق تصمیاتی گرفتید یـ پوستر بهتون میده در ضمن میتونید تو اکانت Telltale ـتون وارد کنید بعدا برا این فصل ازش استفاده کنید

brutalClementine_05.jpg
دمشون گرم عالی بود این حرکت..نوستالژیه خوبی بود

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
کلا کاراکتر Ellie چه از نظر شخصیت پردازی چه از باقی جهات قابل مقایسه با هیچ کاراکتری از دنیای گیم نیست
الان اینو فکت در نظر بگیرم ینی من ؟ بیچاره کلمنتاین ینی بعد از سه قسمت شخصیت پردازی اندازه یـ تار موی الی هم نمیشه ؟ =((:D
عکسی که من گذاشتم اولا که خوب بحث مقایسه دوتا کاراکتر نبود خواستم به شباهت این صحنه اشاره کنم و از اون ور هم دست به کمان شدن کلمنتاین رو بیان کنم که واسش هیجان زده ام! شما با کاراکتر الی به شدت حال کردی مشکلی نیست پرداخت کرکتر الی خیلی عالی بود درست ولی این جوری هم نیست که بیایم بگیم شوخیشم زشته ! شوخیش هم که زشت نیست هیچ خیلی راحت میشه این دوتا کرکتر رو با هم مقایسه کرد کما اینکه از خیلی جهات هم با هم وجه مشترک هم تازه دارن! تو بحث شخصیت پردازیی که سلیقه هم دخیله و شما ممکنه با یک کرکتر به شدت حال کنی چون خودت رو بیشتر به اون نزدیک میدونی و یکی رو هم نمیتونی باهاش ارتباط برقرار کنی و خودت رو خیلی ازش دور میبینی نمیشه همینجوری بیایم فکت صادر کنیم چون تهش "از نظر من ـیی" بیشتر نیست

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
الان اینو فکت در نظر بگیرم ینی من ؟ بیچاره کلمنتاین ینی بعد از سه قسمت شخصیت پردازی اندازه یـ تار موی الی هم نمیشه ؟ =((:D
عکسی که من گذاشتم اولا که خوب بحث مقایسه دوتا کاراکتر نبود خواستم به شباهت این صحنه اشاره کنم و از اون ور هم دست به کمان شدن کلمنتاین رو بیان کنم که واسش هیجان زده ام! شما با کاراکتر الی به شدت حال کردی مشکلی نیست پرداخت کرکتر الی خیلی عالی بود درست ولی این جوری هم نیست که بیایم بگیم شوخیشم زشته ! شوخیش هم که زشت نیست هیچ خیلی راحت میشه این دوتا کرکتر رو با هم مقایسه کرد کما اینکه از خیلی جهات هم با هم وجه مشترک هم تازه دارن! تو بحث شخصیت پردازیی که سلیقه هم دخیله و شما ممکنه با یک کرکتر به شدت حال کنی چون خودت رو بیشتر به اون نزدیک میدونی و یکی رو هم نمیتونی باهاش ارتباط برقرار کنی و خودت رو خیلی ازش دور میبینی نمیشه همینجوری بیایم فکت صادر کنیم چون تهش "از نظر من ـیی" بیشتر نیست
حتی یک تار موی Ellie
Ok شما مقایسه نکردی ، نکته منم پیشگیری حساب کن :happ:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر