روزی روزگاری IT

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود دوستان
در آخرین اسباب کشی متوجه آرشیو روزنامه های خبر IT که هنگام دانشجویی جمع کرده بودم شدم و بازخوانش آنها برایم جالب بود.
روزنامه ها مربوط به سال 1382 تا 1384 هستند.متاسفانه روزنامه های 80 تا 82 را به عنوان زیر مرغی استفاده کرده بودند.
تو این تاپیک میخواهم گاهی اون خبرها رو با ذکر تاریخ انتشار خبر بذارم.
جالبه که اون موقع ها چه چیزهایی مورد توجه بوده اند.
یا حق

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
شنبه 27 دی 1382 ژانویه 2004

Duke Nukem Forever تا 2005 آماده نمی شود.
این روزها بازی های قدیمی دوباره سر زبانها افتاده و شرکت های قدیمی در حال تولید نسخه هایی جدید از بازی های مشهور و پرطرفدار قبلی خود هستند.شرکت 3D Realism [توی متن خود خبر اسم رو اشتباه تایپ کرده.] (تولید کننده بازی) و Gathering (ناشر بازی) که امتیاز بازی Duke nukem را در اختیار دارند ، نیز اعلام کردند در حال کار روی نسخه جدیدی از این بازی با نام Duke nukem forever هستند.نسخه قبلی که همه با آن خاطره داریم مربوط به سال 1997 می شود.البته طبق گفته های شرکت ناشر ، این بازی به این زودی ها آماده نمی شود و نمی توان از هم اکنون در مورد تاریخ انتشار آن صحبت کرد.ولی به هرحال می توان گفت تا قبل از 2005 آماده نخواهد شد.
هنوز اطلاعات کاملی در مورد این بازی در اختیار سایتها و علاقه مندان قرار داده نشده است.
به نظر شما تجربه این بازی بر روی کنسول تازه معرفی شده PS2 اسلیم چگونه خواهد بود؟ (=)) )

نکات جالب:
-اولین بار سال 2000 در سایت یاهو فکر کنم تبلیغات شبه خبر این بازی با یکی دو عکس محدود از بازی گذاشته شد و هیجان زده شدم.

-سال 2002 توی سی.دی بازی Duke Nukem: Manhattan Project فیلمها تبلیغاتی بازی بود که هایپ مارو به حد اعلا برد این نسخه جزو نسخه های فرعی بود شاید برای همین تو این مقاله حساب نشده.

-نهایتا بازی پس از یازده سال انتظار در سال 2011 برای PS3 و XBOX360 و PC عرضه شد.(حالا فهمیدید چرا برای جمله آخر خنده گذاشتم.)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
شنبه 27 دی
پرکاربردترین واژه های کلیدی اینترنت در 2003
یک وبسایت آمریکایی کلمات پرکاربرد اینترنتی سال 2003 را معرفی کرد.
واژه Embedded که خبرنگاران جنگ عراق آن را همراه با عبارت "واحدهای نظامی" استفاده می کردند در رقابت با واژه های دیگر از جمله SARS و blog به عنوان واژه برتر معرفی شد.
واژه های دیگر Shock-and-awe ! [فکر کنم باز هم غلط املایی داره] rush to war , weapons of mass destruction و نهایتا Bushism طبق اعلام هستند.

نکات جالب:سال جنگ عراق و آمریکا همه توجه دنیا من جمله اینترنت به جنگ بوده است.

22mehrdad22

کاربر سایت
Dec 24, 2018
2
تکنولوژی به روز مجازی سازی

جدیدا تکنولوژی مجازی سازی در شاخه های مجازی سازی سرور - مجازی سازی سیتم عامل و دسکتاپ بسیار در حال رشد هستند

پیشنهاد میکنم اونایی که عشقشون شبکه و تکنولوژی هستش حتما این مطلب رو مطالعه کنن

معرفی انواع مجازی سازی

• Like
Reactions: Delux1

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
شنبه 27 دی
پرکاربردترین واژه های کلیدی اینترنت در 2003
یک وبسایت آمریکایی کلمات پرکاربرد اینترنتی سال 2003 را معرفی کرد.
واژه Embedded که خبرنگاران جنگ عراق آن را همراه با عبارت "واحدهای نظامی" استفاده می کردند در رقابت با واژه های دیگر از جمله SARS و blog به عنوان واژه برتر معرفی شد.
واژه های دیگر Shock-and-awe ! [فکر کنم باز هم غلط املایی داره] rush to war , weapons of mass destruction و نهایتا Bushism طبق اعلام هستند.

نکات جالب:سال جنگ عراق و آمریکا همه توجه دنیا من جمله اینترنت به جنگ بوده است.
اونا کاراشون هدفمنده و قبلش برای انجام یه کاری از طریق رسانه(بازی ، تلویزیون، فیلم و ...) روحیات مردمو میسنجند بعد انجامش میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر