Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
یه سری آپدیت برای Anti-Cheat در حال بررسی هست، خلاصه که با خبر هستن و در پی حل کردن مشکلات:

Anti-Cheat Next Steps
دمشون گرم مثل اینکه میخوان تایید 2 مرحله ای برای رنکد اجباری کنن.
اینطوری بخشی از هکرها با اکانت های هکی یوپلی از دور خارج میشن.
طبق درخواست پلیرها از 10 روز دیگه علاوه بر خود چیترها، هم تیمیهای اون چیتر هم که باهاش داشتن Boost میشدن بن میشن، خداروشکر.
مورد دیگه هم اینکه بعد از مسابقه مقدار MMR دریافتی یا از دست داده شده - بشرط اینکه چیتر تو بازی حضور داشته - ممکن هست که با حالت نرمال فرق کنه (هنوز کامل مشخص نیست به چه اندازه کم یا زیاد میشه).

خبر خوشحال کننده دیگه اینه که از این به بعد تو لابی وقتی Queue میکنیم میشه مقدار Skill Level مشخص کرد که با پلیرهائی همرده خودمون بریم تو مچ.
همه اینها با هم اتفاق نمیافته و بصورت مرحله ای به بازی اضافه میشه، شروع این موارد با بن کردن چیترها و هم تیمی های بوست شدست که از 10 روز دیگه شروع میشه.
خدا کنه ایندفعه دیگه UBI سفت واسته سر کار، چیت، بوست،هک تو لولهای پائین مثل گلد،سلیور و پائینتر زیاد وجود نداره (خب چون چیتر سریع بوست میشه میره بالا) اما تو پلات،دایموند بیداد میکنه.

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
مثله اینکه امروز سیب زمینی تازه آوردن برای یوبی سافت و مشکل پینگ من که حل شده :D تایم اوت رو که قبلاً هم نداشتم.
این نوبای ایرانی به این بازی هم رحم نمیکنن. ها ماشاالله فقطم تو بازیای competitive میرن که اعصابشون خورد بشه. امروزم یکی با لول طرفای 140 فک کنم با اون انگلیسی داغونش میگفت تو چطور با لول پایینت اسلحت لگد نداره :))

• Like
Reactions: Paradise Lost

mhd11

کاربر سایت
Jun 30, 2018
9
مثله اینکه امروز سیب زمینی تازه آوردن برای یوبی سافت و مشکل پینگ من که حل شده :D تایم اوت رو که قبلاً هم نداشتم.
این نوبای ایرانی به این بازی هم رحم نمیکنن. ها ماشاالله فقطم تو بازیای competitive میرن که اعصابشون خورد بشه. امروزم یکی با لول طرفای 140 فک کنم با اون انگلیسی داغونش میگفت تو چطور با لول پایینت اسلحت لگد نداره :))
خدا از دهنت بشنوه.. دیروز که واسه من ( اینترنت مخابرات) داغون بود بین 250 تا 300 بود.. فعلا که سره کارم، برم خونه چک کنم..

• Like
Reactions: Moriarty

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
چرا ی فکری ب حال این سروراش نمیکنه مدام لفت میخوره از سرور خودمون کم مشکلات پینگ نداریم لفت خوردن های الکی از سرور هم بش اضافه شده.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
من امروز دانلود بازی رو تموم کردم ولی موقعی که می خوام برم آنلاین میزنهCurrently Unavailable, please check back later . چند جا چک کردم اکثرا میگفتن مشکل از دیسک و خش دار بودنش هست . حالا می خوام بدونم اگر بخوام یک دیسک دیگه برای بازی بگیرم بازم لازمه دوباره از اول دانلود کنم؟ آخه 34 گیگ آپدیت واقعا خیلی طول کشید:( کسی می تونه بگه اگر دیسک سالم بگیرم کل این دانلود رو باید پاک کنم؟

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
مشکل لفت خوردن ها از اینترنتتون هست مخصوصا اگه مخابرات دارید و بازی وسرورهاش مشکلی ندارند چون دوست هام که اینترنت مخابرات دارند دائم لفت میخورند ولی من که شاتل دارم اصلا لفت نمی خورم ولی مشکل نوسان پینگ این چند روزه حسابی گریبانگیرمون شده

• Like
Reactions: amir_k2m

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
من امروز دانلود بازی رو تموم کردم ولی موقعی که می خوام برم آنلاین میزنهCurrently Unavailable, please check back later . چند جا چک کردم اکثرا میگفتن مشکل از دیسک و خش دار بودنش هست . حالا می خوام بدونم اگر بخوام یک دیسک دیگه برای بازی بگیرم بازم لازمه دوباره از اول دانلود کنم؟ آخه 34 گیگ آپدیت واقعا خیلی طول کشید:( کسی می تونه بگه اگر دیسک سالم بگیرم کل این دانلود رو باید پاک کنم؟
مشکل که نمی تونه از دیسک باشه ولی به هر حال خواستی دیسک رو عوض کنی حتما هم ریجن دیسک قبلیت بگیر تا مشکلی برای آپدیتی که گرفتی پیش نیاد.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
مشکل که نمی تونه از دیسک باشه ولی به هر حال خواستی دیسک رو عوض کنی حتما هم ریجن دیسک قبلیت بگیر تا مشکلی برای آپدیتی که گرفتی پیش نیاد.
چون دیسک خش دار بوده فک کنم خود دیسک کامل نصب نشده. الان اگر دیسک دیگه بگیرم فایل های آپدیت رو شناسایی میکنه؟

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
میخواند دیگه جلو کوپربازی رو رسما بگیرند! قراره دیگه مثلا کسی با رنک برنز نتونه با دوستش که دایموند هست بتونه بازی کنه!

• Like

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
چون دیسک خش دار بوده فک کنم خود دیسک کامل نصب نشده. الان اگر دیسک دیگه بگیرم فایل های آپدیت رو شناسایی میکنه؟
چرا فایل های حجیم آپدیت رو خودت دانلود میکنی! ببر بده اینهایی که دیتا بازی رو میریزند کمتر از 5 هزار تومن برات ظرف 10 دقیقه میریزند.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر