The Crew 2 | PC

wzb3_header.jpg

Title: The Crew 2
Developer:
Ivory Tower
Publisher: Ubisoft
Release Date: 29 June 2018
MetaScore: TBD
System Requirements
در طی گذارش مالی ماه May سال 2017 یوبیسافت تایید کرد که در سال جاری شاهد عرضه نسخه جدیدی از عنوان MMO Racing یعنی The Crew خواهیم بود و از این عنوان به صورت رسمی در E3 2017 رونمایی شد. این بار هم شاهد نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، با این تفاوت که فقط محدود به خودرو نبوده، بلکه موتور، قایق و هواپیما برای پیمودن این نقشه وسیع به بازی اضافه شده اند. نقشه آمریکا بازی کاملا بازسازی شده و همان نقشه قبل نیست. این بازسازی به منظور ایجاد محیطی مناسب برای وسایل نقلیه جدید صورت گرفته است!

اطلاعات منتشر شده:

• مجددا شاهد حضور نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، اما متفاوت تر از قبل! همه چیز از اول ساخته شده تا مناسب فعالیت های جدید بازی باشد. به گفته یکی از سازندگان بازی، یک سفر معمولی از SF تا نیویورک حدود 3 الی 4 ساعت طول خواهد کشید.
  • این بار علاوه بر خودرو های استاندارد، شاهد ماشین های آفرود، ماشین های مختص پیست و ... هستیم و این احتمال می رود که شاهد مسابقات قانونی نیز باشیم.
  • با وجود اینکه احتمال وجود مسابقات قانونی در بازی هست، اما بازی جنبه Arcade خود را حفظ می کند.
  • در کنار همه خودروها، شاهد حضور هواپیما، هلیکوپتر و قایق های متفاوت در بازی هستیم که سطح جدیدی به بازی اضافه می کند.
  • نقشه جدید برای فعالیت های مختلف بازسازی شده، مثلا قسمت هایی می توانید به پشت بام ساختمان های بلند بروید، یا حتی رودخانه ای که وجود خارجی ندارد ساخته شده تا بتوانید از یک سمت نقشه به سمت دیگر آن از مسیر آبی استفاده کنید.
  • برای بازی باید همیشه Online باشید، و قابلیت های آنلاین بازی تقویت شده و راحت تر در دسترس بازیکنان قرار می گیرد.
  • نحوه کنترل ماشین ها مجدد کار شده و تفاوت های اساسی با نسخه قبل خواهد داشت.
  • تعداد وسایل نقلیه معلوم نیست، اما گفته بسیار بیشتر از شماره قبل خواهد بود.
  • به دلیل قوانین Licence، تخریب پذیری ماشین ها بسیار کنترل شده خواهد بود و حتی کمتر از نسخه قبلی می باشد.
  • نقشه بازی همانند نسخه قبل به صورت زنده نمایش داده می شود و می توانید تمام اتفاقات در آن را مشاهده کنید.
  • می توانید در حین حرکت نوع وسیله نقلیه خود را با یک دکمه تغییر دهید. برای مثال با خودرو از ارتفاعی بلند می پرید، سپس با یک کلیک از خودرو به هواپیما تغییر می دهید و مسیر خود را ادامه می دهید.
  • سیستم های پولی در بازی مانند قبل هستند، اما هیچ چیزی غیر قابل دسترس از طریق بازی کردن نخواهد بود و کسی با خرج پول واقعی برتری بدست نمی آورد.
  • در نمایش ها شاهد خم شدن نقشه بودیم، این قابلیت واقعا در بازی وجود دارد و در لحظاتی شاهد این تغییر خواهیم بود.
  • صحبتی از بخش داستانی نشده و گفته شده در آینده اطلاعات بیشتری در دسترس قرار می گیرد.
بازی قرار است در اوایل سال 2018 عرضه شود، اما ماه و روز دقیق هنوز مشخص نشده است. تا زمان عرضه قرار است چندین مرحله بتا برگزار گردد که می توانید از لینک مقابل برای آن ثبت نام کنید: The Crew 2

عکس های بازی:

با انتشار اطلاعات جدید تاپیک آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ایمیل هاتون رو چک کنید, برای من دعوتنامه نسخه آلفا اومده.
برای منم اومده، از فردا هم شروع می شه گویا
امیدوارم این یکی رو خوب در آورده باشن واقعا! احتمالا رقیب سنگینی هم داشته باشه امسال!

• Like
Reactions: bacheh mosbat

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
من تا 2دقیقه ای 30 ثانیه ش رو دیدم بنظرم همون دقیقه 2:20 خیلی چیزا رو مشخص میکنه!(البته اینا رو هم باید بگم نمیشه .مثلا برخورد پوشه با موانع یا وقتی تو ارتفاع هست میافته زمین و پیچیدن ماشین تو سرعت!افتادنش تو حوض و فواره و دراومدنش بماند...:-j) و به نظرم !NFS Most wanted 2012 اینو جارو میکنه این فقط رنگ و لعابش بهتره گول گرافیکشو نخورید!

• Like
Reactions: IMANOKA

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Closed Beta بازی The Crew 2 قراره 31 May شروع بشه، از لینک زیر می تونین ثبت نام کنین:
TC2 | betaregistration

2تا تریلر جدید هم منتشر شده:

Ubisoft® - Official Ubisoft News, Previews and Features.

لینک بالا عکس از نمای خونه توی بازی هم گذاشته که به سبک Test Drive Unlimited 2 پیاده سازی شده! حالا اینکه امکان خرید این مکان ها باشه یا نه معلوم نیست، اما وجود دارن!

سایت های زیادی Preview دادن، چندتا از اون ها:

The Crew 2 is a truly massive racer obsessed with social media | PC Gamer

The Crew 2 is a driving paradise worth slowing down for

The Crew 2 let me drive a monster truck off The Empire State Building, and I’m already in love | GamesRadar+

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
تاپیک بخش کنسول رو پیدا نکردم ! احتمالا کسی تاپیکشو نزده
بتارو ۲ساعتی بازی کردم فوق‌العادس در یک کلام ! پیشرفت بازی نسبت به نسخه‌ی اول وحشتناکه :D من روی PS4Pro بازی کردم گرافیک دقیقا مثل نمایش‌های بازی بود. شدیدا غافلگیر شدم چون حس میکردم یه دانگرید ریزی بکنن :D
مپ بازی خیلیییییی بزرگه. بتای بازی هم از نظر محتوا خیلی خوبه. اجازه دسترسی به بخش خوبی از مپ رو میده با مقدار قابل توجهی اکتیویتی ! راستش فقط ۳ ۴تا ریس رفتم، بقیه وقتمو فقط داشتم توی مپ میچرخیدم ! سفری که از LA به باس وگاس داشتم عالی بود، طراحی محیط بازی خیلیی خوبه. از یه جاده جنگلی عبور کردم قشنگ پشمام ریخت :D ماشینمم Ford Mustang 2017 بود ! قطعا با این عروسک آشنایی دارین. صدا گذاری بازی عالیه، البته اینو توی تریلرهای بازی هم متوجه شده بودیم. یعنی صدای این گاو وحشی رو با تمام وجود حس میکنین ! داخل مپ بازی یه سری پک مخفی هستش که وقتی نزدیکشون بشین مینی‌مپ شروع میکنه به بیپ بیپ کردن هرچی نزدیکتر بشین سریعتر میشه ! داخل این پکا آیتمایی هست واسه ارتقاع ماشینتون. همینطور بعد از پایان هر ریس وقتی جز تاپ۳ باشین لوت بهتون میده به شکل خیلی خوشگلی :D اونم آیتمایی داره که میشه ماشین رو ارتقاع داد. نیتزم نیست برید گاراژ، هرجا باشین آیتم جدید رو Equip میکنین.
با قایق و هواپیما هم مسابقه دادم هر ۲تاشون خیلی خوبن ! کیفیت آب در حد واچ‌داگز ! همونقدر زیبا و چشم نواز. به شخصه حس میکردم هواپیما خیلی حال نده اما اونم خیلی چسبید. البته اولش کنترلش سخته !
از شواهد اینطور بر میاد که بازی به طرز وحشتناکی کانتنت و اکتیویتی داره و پول هم به مقدار لازم بهتون میده تا به همه چیز دسترسی داشته باشین. خیلی بزرگ و زیباست این بازی ؛D
چندتا عکسم گرفتم، بقیه چیزارو که خودتون دیدین حتما ! حااا بازم فرصت شد عکس میگیرم میذارم :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
تاپیک بخش کنسول رو پیدا نکردم ! احتمالا کسی تاپیکشو نزده
بتارو ۲ساعتی بازی کردم فوق‌العادس در یک کلام ! پیشرفت بازی نسبت به نسخه‌ی اول وحشتناکه :D من روی PS4Pro بازی کردم گرافیک دقیقا مثل نمایش‌های بازی بود. شدیدا غافلگیر شدم چون حس میکردم یه دانگرید ریزی بکنن :D
مپ بازی خیلیییییی بزرگه. بتای بازی هم از نظر محتوا خیلی خوبه. اجازه دسترسی به بخش خوبی از مپ رو میده با مقدار قابل توجهی اکتیویتی ! راستش فقط ۳ ۴تا ریس رفتم، بقیه وقتمو فقط داشتم توی مپ میچرخیدم ! سفری که از LA به باس وگاس داشتم عالی بود، طراحی محیط بازی خیلیی خوبه. از یه جاده جنگلی عبور کردم قشنگ پشمام ریخت :D ماشینمم Ford Mustang 2017 بود ! قطعا با این عروسک آشنایی دارین. صدا گذاری بازی عالیه، البته اینو توی تریلرهای بازی هم متوجه شده بودیم. یعنی صدای این گاو وحشی رو با تمام وجود حس میکنین ! داخل مپ بازی یه سری پک مخفی هستش که وقتی نزدیکشون بشین مینی‌مپ شروع میکنه به بیپ بیپ کردن هرچی نزدیکتر بشین سریعتر میشه ! داخل این پکا آیتمایی هست واسه ارتقاع ماشینتون. همینطور بعد از پایان هر ریس وقتی جز تاپ۳ باشین لوت بهتون میده به شکل خیلی خوشگلی :D اونم آیتمایی داره که میشه ماشین رو ارتقاع داد. نیتزم نیست برید گاراژ، هرجا باشین آیتم جدید رو Equip میکنین.
با قایق و هواپیما هم مسابقه دادم هر ۲تاشون خیلی خوبن ! کیفیت آب در حد واچ‌داگز ! همونقدر زیبا و چشم نواز. به شخصه حس میکردم هواپیما خیلی حال نده اما اونم خیلی چسبید. البته اولش کنترلش سخته !
از شواهد اینطور بر میاد که بازی به طرز وحشتناکی کانتنت و اکتیویتی داره و پول هم به مقدار لازم بهتون میده تا به همه چیز دسترسی داشته باشین. خیلی بزرگ و زیباست این بازی ؛D
چندتا عکسم گرفتم، بقیه چیزارو که خودتون دیدین حتما ! حااا بازم فرصت شد عکس میگیرم میذارم :D

من هم بتا رو 3-4 ساعتی بازی کردم و انقدر جذبش شدم که مستقیم پری اردر کردم دیروز:Dدر مورد هندلینگ ماشین ها گفتی نکته خیلی مثبی که دارن اینه که هیچ 2 تا ماشینی هندلینگاشون مثل هم نیست. هر ماشین واقعا هویت خودشو داره و رانندگی با هر کدوم ویژگی خودشو داره و همشونم واقعا لذت بخشن. گرافیکشم که صحبت کردی تازه شبش رو بگو:Dشبش به مراتب از روزش بهتره. خلاصه بازی واقعا پیشرفت کرده در حدی که از یوبیسافت بعید بود ولی این بازی واقعا خوبه.:Dیه بار هم رفتم تو منو تنظیمات رو تغییر بدم برگشتم تو بازی دیدم همه جا برف نشسته داره برف میاد:|نمیدونم به صورت داینامیک همیجین چیزی رو میبینیم یا اینکه بازی یهو این شکلی میشه. ولی برفش هم خیلی چشم نواز بود. فیزیک ماشین ها هم خیلی خوبه مخصوصا فیزیک فنربندی ماشینها هم خیلی خوب بود:D

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
من هم بتا رو 3-4 ساعتی بازی کردم و انقدر جذبش شدم که مستقیم پری اردر کردم دیروز:Dدر مورد هندلینگ ماشین ها گفتی نکته خیلی مثبی که دارن اینه که هیچ 2 تا ماشینی هندلینگاشون مثل هم نیست. هر ماشین واقعا هویت خودشو داره و رانندگی با هر کدوم ویژگی خودشو داره و همشونم واقعا لذت بخشن. گرافیکشم که صحبت کردی تازه شبش رو بگو:Dشبش به مراتب از روزش بهتره. خلاصه بازی واقعا پیشرفت کرده در حدی که از یوبیسافت بعید بود ولی این بازی واقعا خوبه.:D

اینقدر هیجان زده بودم خیلی چیزارو نگفتم :)) :D
اصن عجیب خوبه این بازی. واقعا شبش خیلی قشنگه مخصوصا اون عکسی که یوهو ماه رو دیدم، ماه شب ۱۴عه :D
در مورد هندلینگ هم واقعا هر ماشینی هندلینگش یونیکه خیلی خوبه. جالبه اصلا هم راحت نیست روندن ماشینا. قشنگ باید به یه ماشین بازی کنی تا قلقش دستت بیاد
عجب کاستومایز دیوانه‌ای داره بازی. حتی تودوزی ماشین رو هم میشه رنگشو تغییر داد :D موستانگ رو رسیدم به سر و وضعش خیلی هلو تر شد :D

اینم ویدئوی لوتباکسا که گفتم. خیلی قشنگ بودن ویدئوش رو آپاود کردم ببینید :D

لوتباکس های بازی CREW 2

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
واقعا دارم از تعجب شاخ در میارم. اصلا انگار استودیو شمارده دوم بازی یکی دیگه است. شماره اولش به معنای واقعی آشغال بود. اینقدر با بتای شماره ی دوم حال کردم که نگو و نپرس. وافعا عالیه. به معنای واقعی کلمه بتای عالی هست. این همه Activity و مسابقه داره که واقعا تعجب کردم. سه روز هم کم هست براش. واقعا نمیدونم چی بگم

ویرایش: خودمونیم خیلی از Forza 3 اسکی رفتن که البته لزوما بد نیست. رقیب جدی برای Forza 4 هست.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
واقعا دارم از تعجب شاخ در میارم. اصلا انگار استودیو شمارده دوم بازی یکی دیگه است. شماره اولش به معنای واقعی آشغال بود. اینقدر با بتای شماره ی دوم حال کردم که نگو و نپرس. وافعا عالیه. به معنای واقعی کلمه بتای عالی هست. این همه Activity و مسابقه داره که واقعا تعجب کردم. سه روز هم کم هست براش. واقعا نمیدونم چی بگم

ویرایش: خودمونیم خیلی از Forza 3 اسکی رفتن که البته لزوما بد نیست. رقیب جدی برای Forza 4 هست.
بعید بدونم یوبی بتونه با بازی مثل سری FH رقابت کنه!
با توجه به تجربه ای که از بازی های یوبیسافت دارم این شرکت سیاستش این بوده همیشه بازی ها رو کامل و باکیفیت نمیده بیرون تا جا برای فروش و توسعه نسخه های بعدی هم باشه، واسه همینه بعضی مواقع بعضی بازی هاشو بازی میکنی میگی کاش این طوری نباشه، این که کاری نداشت پس چرا اینجا رو توسعه ندادن ولی با نسخه بعدی بیشتر توسعه اش میدن و کیفیت بازیهاش زیاد میشه.
در مورد این بازی هم خیلی خوش حالم بعد درایور یک بازی اتوموبیل رانی خوب رو از یوبی ببینیم.

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دارم روانی میشم. چطور میشه از بازی خارج شد؟ با کیبورد بازی میکنم. همش باید Alt + F4 بزنم. هیچ گزینه ی Exit پیدا نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر