Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
میگم دوستانی که بودنِ سرباز زن رو با تاریخ مغایر میدونن، این انتقاداتشون زمان COD WWII کجا بود که می‌تونستی یه سرباز زن با نژاد های مختلف و حتی سیاه پوست انتخاب کنی؟ در کل من نیومدم کلاس تاریخ. می‌خوام یه بازی کنم و ازش لذت ببرم. حالا میخواد دست مصنوعی یا پای رباتیک باشه. واقعا اینکه کاراکتر ات زن باشه مهمه؟ حالا هر زمانی که میخواد باشه. اصلا تاریخ مهم نیست. دنیای بازی هم فرق داره.

در کل منتظر نمایش E3 و اطلاعات بیشتر هستم که اگه همچنان مثبت بود، حتما خودم و دوستام میخریمش.

این طور گیرها ایراد بنی اسرائیلی هستش . کلا بازی روان و بهینه و سر راست با کلی آدرنالین بدون مخفی کاری باشه همراه با موسیقی زیبا مثل شماره قبل عالی هستش

• Like
Reactions: -Poormaz-

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
هفته بعد که تو EA PLAY مولتی پلیر رو نمایش دادن این جو احمقانه و بچگونه میخابه
اونم infinity warfare قضیش جدا بود
سوالی که پیش میاد اینه که اگر قراره بازی با اینی که تو تریلر نشون دادن فرق داشته باشه اصلا چرا این تریلر رو نشون دادن؟
اگر هم قراره که فرقی نداشته باشه پس این جو احمقانه و بچگونه هم به قوت خودش باقی میمونه
هرچند من واقعا امیدوارم بازی با این تریلر تفاوت داشته باشه و نمایش بهتری رو در E3 شاهد باشیم اما به نظر نمی‌رسه اینطور باشه

• Like
Reactions: J. Constantine

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
الان مشکل حضور زن تو بازیه همچنان ؟ :D

برای افراد سالم از نظر روحی_شخصیتی فکر نمیکنم صرف حضور کرکتر زن توی بازی مشکلی داشته باشه،
اما مساله ای که از نظر من هم منطقی هست و جای نگرانی داره، حضور در نبرد مشهور نورماندی هست در حالیکه از همه طرف صدای نازک داد و فریاد زنونه به گوش میرسه.. برای یه عنوان مثل اوروراچ هیچ ایرادی نداره اما اینجا مساویست با یعنی نابودی اتمسفر و حس واقع گرایی..ایده حضور زنها در BFV تنها وقتی هوشمندانست که به شکلی محدود بشه کمیتش..

پیشنهادی که خودم به ذهنم میرسه اینه که کرکتر زن فقط تحت شرایط خاصی قابل دسترسی باشه. مثلا از لول خاصی به بعد.. یا حتی جزو آیتم های کازمتیک خریدنی باشه! اینطور هم مشکل واقع گرایی بازی حل میشه و هم حتی میشه اینطور گفت که ارزش بالایی قائل شدند برای کرکتر زن.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه عده یجوری این تریلر این تریلر میکنن انگار EA برداشته جنگ در خلیج عدن رو نشون داده!اینکه با رنگ جنگل و طبیعت و دست مصنوعی(که دوستان N بار منابع معتبر گذاشتن که بوده این چیزا اون زمان) یا حضور زن میخواین تریلر بازیو به خودتون کوف کنین خب موفق باشین!!!!:D
ولی نه تریلر مشکل داشته نه اطلاعاتی که دادن!تریلر BF1 هم اینقدر مقایسه میشه از زمین تا اسمون فرق داشت مدلش با این!که بازم اگه با اون مدل نمایش میدادن همینا میومدن میگفتن که EA نکرده تریلر بازیو متفاوت نشون بده کپی بتل 1 کرده!!!
کار به جایی رسیده که یه عده دارن با اشغالی مثل IW کود مقایسه میکنن اینو!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
برای افراد سالم از نظر روحی_شخصیتی فکر نمیکنم صرف حضور کرکتر زن توی بازی مشکلی داشته باشه،
اما مساله ای که از نظر من هم منطقی هست و جای نگرانی داره، حضور در نبرد مشهور نورماندی هست در حالیکه از همه طرف صدای نازک داد و فریاد زنونه به گوش میرسه.. برای یه عنوان مثل اوروراچ هیچ ایرادی نداره اما اینجا مساویست با یعنی نابودی اتمسفر و حس واقع گرایی..ایده حضور زنها در BFV تنها وقتی هوشمندانست که به شکلی محدود بشه کمیتش..

پیشنهادی که خودم به ذهنم میرسه اینه که کرکتر زن فقط تحت شرایط خاصی قابل دسترسی باشه. مثلا از لول خاصی به بعد.. یا حتی جزو آیتم های کازمتیک خریدنی باشه! اینطور هم مشکل واقع گرایی بازی حل میشه و هم حتی میشه اینطور گفت که ارزش بالایی قائل شدند برای کرکتر زن.
نورماندي و اتفاقات مهم جنگ جهاني ٢ تو بازي نيستن. كارگردان بازي گفته فقط الهام گرفتن.

• Like
Reactions: Maniac Gamer

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
میگم دوستانی که بودنِ سرباز زن رو با تاریخ مغایر میدونن، این انتقاداتشون زمان COD WWII کجا بود که می‌تونستی یه سرباز زن با نژاد های مختلف و حتی سیاه پوست انتخاب کنی؟ در کل من نیومدم کلاس تاریخ. می‌خوام یه بازی کنم و ازش لذت ببرم. حالا میخواد دست مصنوعی یا پای رباتیک باشه. واقعا اینکه کاراکتر ات زن باشه مهمه؟ حالا هر زمانی که میخواد باشه. اصلا تاریخ مهم نیست. دنیای بازی هم فرق داره.

در کل منتظر نمایش E3 و اطلاعات بیشتر هستم که اگه همچنان مثبت بود، حتما خودم و دوستام میخریمش.

درود به شرفت .
چطور این جماعت زمانی که دی ال سی بتلفیلد 1 عرضه شد و همراه با اون کرکتر زن هم داخل بازی اومد و همینطور صفحه اول لودینگ بازی رو به یک زن کچل اختصاص دادن کسی اعتراضی نکرد !
با این کانتنت ای که تا اینجا از بازی نشون دادن هنوز من رو مجاب به خرید نکرده مگر اینکه چیز خارق العاده ای رو کنه ! و با توجه به بتلفیلد 1 و dlc هایی که تا به اینجا عرضه شده تمام نیازهای پلیر رو از هر نظر تامین کرده .

تنها عاملی که میتونه من و امثال من رو که از بتلفیلد اشباع شدیم به بازی برگردونه گنجوندن جت و ادوات هوایی و چاپر داخل این نسخه ست .

• Like
Reactions: kamyy and -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
درود به شرفت .
چطور این جماعت زمانی که دی ال سی بتلفیلد 1 عرضه شد و همراه با اون کرکتر زن هم داخل بازی اومد و همینطور صفحه اول لودینگ بازی رو به یک زن کچل اختصاص دادن کسی اعتراضی نکرد !
با این کانتنت ای که تا اینجا از بازی نشون دادن هنوز من رو مجاب به خرید نکرده مگر اینکه چیز خارق العاده ای رو کنه ! و با توجه به بتلفیلد 1 و dlc هایی که تا به اینجا عرضه شده تمام نیازهای پلیر رو از هر نظر تامین کرده .

تنها عاملی که میتونه من و امثال من رو که از بتلفیلد اشباع شدیم به بازی برگردونه گنجوندن جت و ادوات هوایی و چاپر داخل این نسخه ست .
میدونی چرا چون COD اصلا توی ترایلر یا گیم پلی هاش کاراکتر زن رو نشون نداد و کسایی که خریدنش یا توی free weekend بازی کردن این مسئله رو متوجه شدن، با همین سادگی. ولی بتل ترایلر رو با این زن شروع کرده. ولی قبول دارم اگه Battlefield 1 رو بازی کرده باشی زیاد به این بازی ترغیب نمیشی. در مورد ادوات هوایی هم یه چیزایی اضافه شده ولی نه اونقدری که مثل زمان مدرن بشه باهاش حال کنی. من خودم بیشتر با زمان قدیم حال میکنم تا جدید. حالا شاید E3 یه چیزی نشون داد و تو رو هم ترغیب کرد و بازی رو خریدی :D

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید

ما نگفتیم با زن مشکل داریم، بحثایی که میشه رو با دقت بخونید قبل اینطور حرف زدن. عین بتلفیلد 1 میتونستند تو جاهایی که واقعن حضور داشتن استفاده بشن نه فرانت لاین. فردا میریم تو سرور بعد میبینی از 64 نفر نصف بازیکنا کاراکترشون زنه. این هر چی هست جنگ جهانی نیست.
عکسی که بالا ضمیمه کردم هم ببینید که بدونید مشکل مردم دقیقا چیه.
مردم دوست دارم شخصیت های زن رو توی قدرت ببینند یه نمونشو تو فروش واندروومن دیدیم، حالا یه سری از این ترند دارن استفاده میکنن برای فروش بیشتر مخصولاتشون که اگر جای درستی باشه اشکالی نداره؛ ولی اینکه بیایی تاریخم انگولکش کنی برای سو استفاده از این ترندی که هست اخرش میشه واکنشی که الان مردم تو ردیت و یوتوب نشون میدن و میبینیم.
مثلا اگر یه بتلفیلد میساختن برای دوران امروز بود و فرمانده و ادمیرال و... انواع و اقسام نیرو ها رو از کاراکتر زن میذاشتن کی میتونست همین حرفایی که در مورد بتل 5 میزنن رو در مورد اونم بگه؟ مشخصا هیچکس و کسیم مخالفت میکرد براحتی میشد زیر سوال بردش.

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
نورماندي و اتفاقات مهم جنگ جهاني ٢ تو بازي نيستن. كارگردان بازي گفته فقط الهام گرفتن.

تا جایی که من میدونم این حرف رو در مورد War Stories و برای جلوگیری از تکرار مکررات زدند و الا فکر میکنم همه بیقرار یه نبرد واقعی با پلیرهای واقعی توی ساحل نورماندی و سایر نبردهای بزرگ جنگ دوم مثل کورسک، آردن و .. هستند.
جدا از اون نورماندی فقط یه مثال بود. تو اصل موضوع خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه. زنان تو جنگ دوم جهانی غالبا در نقش های پشت پرده خدمت میکردن.(بجز مقاومت فرانسه و ارتش سرخ تا جایی که میدونم..)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر