Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این پست Yoko Taro در مورد این بحث‌های مسخره‌ی حضور سربازای زن خیلی عالیه :)):

Meanwhile, in Japan battleships are made into beautiful girls, warlords are made into pretty boys loving boys, schoolgirls ride tanks, and anything you want

ژاپن انصافا عالیه...نه خبری از این فمینیست‌هایی هستش که دنبال بهونه واسه نابود کردن بازین، نه خبری از این احمق‌هایی هستش که با دیدن یه کاور مربوط جنس مونث، حس می‌کنن به قلمروی مردونه‌ی خودشون تجاوز شده...
خیلی راحت کارگردان دستش بازه، چیزی رو که توی ذهنش هستش رو خلق کنه...خدا نکنه این مسخره بازیا به ژاپن سرایت کنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
این پست Yoko Taro در مورد این بحث‌های مسخره‌ی حضور سربازای زن خیلی عالیه :)):

ژاپن انصافا عالیه...نه خبری از این فمینیست‌هایی هستش که دنبال بهونه واسه نابود کردن بازین، نه خبری از این احمق‌هایی هستش که با دیدن یه کاور مربوط جنس مونث، حس می‌کنن به قلمروی مردونه‌ی خودشون تجاوز شده...
خیلی راحت کارگردان دستش بازه، چیزی رو که توی ذهنش هستش رو خلق کنه...خدا نکنه این مسخره بازیا به ژاپن سرایت کنه.
البته اونجا هم شورش رو در میارن خدایی:-"
یعنی مثلا آبرو و حیثیت نوبونوگا اودا رو بردن (و خیلی های دیگه:-" )
اما خوب همین که از شر فمنیست های مسخره راحتن انگار از دنیا آزادن:D

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
البته اونجا هم شورش رو در میارن خدایی:-"
یعنی مثلا آبرو و حیثیت نوبونوگا اودا رو بردن (و خیلی های دیگه:-" )
اما خوب همین که از شر فمنیست های مسخره راحتن انگار از دنیا آزادن:D
خوبیش اینه که خیلی واسشون مهم نیست و اغلب به کارشون ادامه میدن :D
جان؟ فمنیستا دنبال نابود ، چی ؟ چی شده ؟؟ :o
همچین چیزی ندیدی؟! :| برعکسه همین قضیه‌ی Battlefield V هستش که توی غرب اگه از یه شخصیت زن یه قهرمان و شخصیت باوقار نسازن، کل بازیو زیر سوال می‌برن و کلی فیدبک منفی نثار بازی می‌کنن...همون چیزی که راک‌استار و مخصوصا سری GTA خیلی وقته درگیرشه و کلی مقاله‌ی مسخره در موردش موجوده...یا همون مسئله‌ی مربوط به بازی Kingdom Come Deliverance که به خاطر دیدگاه کارگردانش، کل بازیو نابود کردن و انواع و اقسام برچسب‌های مختلف مثل Racist و S*xist بودن روی بازی زدن. یا همون قضیه‌ی ژست یکی از شخصیت‌های Overwatch که بخاطر اعتراض‌ها تغییر داده شد :-"
البته همین اعتراضا و تخریب رو بخاطر شخصیت‌ها، روی بازیهای ژاپنی مثل FF XV و Xenoblade Chronicles 2 هم انجام دادن ولی فعلا کسی نبوده که از ژاپن اهمیتی به این مضخرفات بده...فعلا!
کلا بدترین چیز ممکن اینه که یه ذهن خلاق و هنرمند مثل آرتیست‌ها و کارگردان بازی، به خاطر اعتراض‌های گروه‌های مختلف، از اون ایده و چیزی که خودش توی ذهنش داره دست بکشه و بازیو طبق دیدگاه یه عده که همیشه اعتراض می‌کنن، تغییر بده.
کلا این توسعه‌دهنده‌های غربی هر کاری کنن یه عده افراطی هستن که اعتراض کنن...مخصوصا در مورد بازیهای بزرگ. که به نظرم اصلا خوب نیست...سازنده‌ها باید کنترل کامل رو روی جهت‌گیریِ بازی و شخصیت‌ها داشته باشن...حالا بعضی موقع‌ها این آزادی عمل رو ناشرها ازشون می‌گیرن و بعضی مواقع هم اعتراض‌های این گروه‌ها باعث میشه، اختیار کافی رو نداشته باشن.

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
کلا عجیب بود واکنش انقدر شدید افراطی ها به حضور زن و این ترند درست کردنسون
افراطی نبود بنظرم کاملا درست و بجا بود.
ما این همه عکس از دوران جنگ جهانی تو ردیت بتلفیلد دیدیم.
اینا اومدن چهره اصلی بازی مربوط به جنگ جهانی دوم رو یه زن قرار دادن. یه فوکوس روی اون زن تو تریلر دقت کنید...
یه عده هم بهشون برخورده اینا همه آدم رفتن جونشونو از دست دادن حالا دایس میاد ادعا میکنه بازی ساختیم که برگشته به ریشه ها با تم جنگ جهانی بعدش هم این تریلر رو میده بیرون.
من خودم فن پرپاقرص بتلفیلدم ولی کاملا درک میکنم این آدما رو.
دیگه یه عده فقط میخوان Politically Correct بسازن نه Historically Correct انگار که مثلا زن و مردا به یه میزان تو جنگ جهانی فداکاری کردن که همه میدونیم در مورد همه جنگها دروغ محضه.
فمینیست های افراطی تا تقی به توقی میخوره آتیش میگیرن که برابری نیست فلان نیست به حقوق احترام نذاشته شده. یه سرچ کنید ببینید چنتا پست تو پلیگان سر این نوشته شده که فمینیست ها و چپ های افراطی بوق و کرنا کردن کااکتر زن کافی تو بازی ها نداریم.
حالا این همه بازی ساخته شد با محوریت کاراکتر اصلی زن (نمونش ایلوی تو هوایزون و خیلی آی پی های خوب دیگه) که چون برای زمان حال بودن کاملا صحیح و بجا بودن.
ولی حالا بیاییم تاریخم ببریم زیر سوال و ممیزی تا این افراد حس نکنن برابری به هم خورده.
اقا جنگ جهانی برای زمانیه که از این خبرای برابری جنسیتی فلان و بسار نبود. تعمیم استاندارد های اجتماعی امروز برای یه بازی که اسمشو گذاشته جنگ جهانی درست نیست.
میتونستن اسم دیگه برای بازی بذارن، میدونیم که همین دکتر دیسرسپکت زمانی خودش بازی ساز بوده و روی تریلر ها کار میکرد قبل استیمر شدنش.(روی سری کال آو دیوتی کار میکرده)
این آدم تا وسط تریلر نتونسته بود تشخیص بده این بازی برای جنگ جهانی دوم هست. توصیه میکنم کلیپ ری اکشنشو برای رونمایی ببینی.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,557
نام
حسین
ا
میتونستن اسم دیگه برای بازی بذارن، میدونیم که همین دکتر دیسرسپکت زمانی خودش بازی ساز بوده و روی تریلر ها کار میکرد قبل استیمر شدنش.(روی سری کال آو دیوتی کار میکرده)
این آدم تا وسط تریلر نتونسته بود تشخیص بده این بازی برای جنگ جهانی دوم هست. توصیه میکنم کلیپ ری اکشنشو برای رونمایی ببینی.
این خیلی اسمی بود ناموسا=))
اونجا که چت کرده بود رو گیم پلی اسمی بود ، گفت اگه من جای اون بودم که تو هواپیما زدن سریع بازی رو حذف میکردم:))

• Like
Reactions: BucketHead

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
جان؟ فمنیستا دنبال نابود ، چی ؟ چی شده ؟؟ :o

کلا این فمنیست ها و SJW ها بشدت شورش رو دراوردند

Red Dead Redemption 2 Officially Announced, But Where Are the Women Outlaws?
https://www.themarysue.com/red-dead-redemption-2-confirmation/

Red Dead Redemption 2 Needs Kick-Ass Women To Be A True Western

تاریخ مقاله ها هم ببین
کلا وضع عجیبی شده

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
کلا این فمنیست ها و SJW ها بشدت شورش رو دراوردند

Red Dead Redemption 2 Officially Announced, But Where Are the Women Outlaws?
https://www.themarysue.com/red-dead-redemption-2-confirmation/

تاریخ مقاله ها هم ببین
کلا وضع عجیبی شده
همین مقاله هارو عرض میکردم که تو پالیگان هم کم نیستن.
feeding BS to the masses

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
میگم دوستانی که بودنِ سرباز زن رو با تاریخ مغایر میدونن، این انتقاداتشون زمان COD WWII کجا بود که می‌تونستی یه سرباز زن با نژاد های مختلف و حتی سیاه پوست انتخاب کنی؟ در کل من نیومدم کلاس تاریخ. می‌خوام یه بازی کنم و ازش لذت ببرم. حالا میخواد دست مصنوعی یا پای رباتیک باشه. واقعا اینکه کاراکتر ات زن باشه مهمه؟ حالا هر زمانی که میخواد باشه. اصلا تاریخ مهم نیست. دنیای بازی هم فرق داره.

در کل منتظر نمایش E3 و اطلاعات بیشتر هستم که اگه همچنان مثبت بود، حتما خودم و دوستام میخریمش.

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
میگم دوستانی که بودن سرباز زن رو با تاریخ مغایر میدونن، این انتقاداتشون زمان COD WWII کجا بود که می‌تونستی یه سرباز زن با نژاد های مختلف و حتی سیاه پوست انتخاب کنی؟ در کل من نیومدم کلاس تاریخ. می‌خوام یه بازی کنم و ازش لذت ببرم. حالا میخواد دست مصنوعی یا پای رباتیک باشه. واقعا اینکه کاراکتر ات زن باشه مهمه؟ حالا هر زمانی که میخواد باشه. اصلا تاریخ مهم نیست. دنیای بازی هم فرق داره.

در کل منتظر نمایش E3 و اطلاعات بیشتر هستم که اگه همچنان مثبت بود، حتما خودم و دوستام میخریمش.
درورد بر شرفت! اگر واقعا ما بخوایم بازی کنیم! اینا مشکلی نیستن!
در مورد این نسخه هم فکر کنم اولین بتلی بعد نسخه 3 باشه که شاهد پیشرفتش باشیم...

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
ببینیم میتونه رکورد Infinite Warfare رو بزنه یا نه:))
s9tb_battle.jpg
هفته بعد که تو EA PLAY مولتی پلیر رو نمایش دادن این جو احمقانه و بچگونه میخابه
اونم infinity warfare قضیش جدا بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر