Onrush

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چند روز قبل یک خبری خوندم در مورد این بازی که فکر کنم اصلا بهش پرداخته نشد با این مظمون که نباید در این بازی به دنبال تشابه این بازی با بقیه ریسینگها نباشید

جرئیاتش از این قراره که در این بازی هیچ خط پایانی وجود نداره و شرکت کنندگان در هر مسابقه بر اساس امتیازی که دریافت میکنند رتبه بندی میشن
سرعت بالا ، استفاده از قابلیتهای مختلف سبقت و نابودی رقبا ، حرکات اکروباتیک و غیره
لازم بذکر است در این بازی در صورت منهدم شدن اتومبیل ، شرکت کننده از بازی خارج نشده و نفر آخر شده و به مسابقه باز مگردد تا مجدد امتیاز جمع‌آوری کند

فقط تنها نکته ای مشخص نشده بود در چه صورت بازی به پایان میرسه که دو احتمال وجود داره یا حداقل امتیاز برای نفر اول در نظر گرفته میشه یا تایم خاصی برای هر مسابقه در نظر میگیریند
مثلا وقتی یکی از شرکت کنندگان به امتیاز خاصی میرسه نفر اول شده و نفرات بعدی با امتیازات کمتر مشخص میشن
و یا تایم خاصی در نظر گفته میشه که درصورت اتمام تایم مسابقه متوقف و براساس امتیاز کسب شده نفرات برتر مشخص میشن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
چند روز قبل یک خبری خوندم در مورد این بازی که فکر کنم اصلا بهش پرداخته نشد با این مظمون که نباید در این بازی به دنبال تشابه این بازی با بقیه ریسینگها نباشید

جرئیاتش از این قراره که در این بازی هیچ خط پایانی وجود نداره و شرکت کنندگان در هر مسابقه بر اساس امتیازی که دریافت میکنند رتبه بندی میشن
سرعت بالا ، استفاده از قابلیتهای مختلف سبقت و نابودی رقبا ، حرکات اکروباتیک و غیره
لازم بذکر است در این بازی در صورت منهدم شدن اتومبیل ، شرکت کننده از بازی خارج نشده و نفر آخر شده و به مسابقه باز مگردد تا مجدد امتیاز جمع‌آوری کند

فقط تنها نکته ای مشخص نشده بود در چه صورت بازی به پایان میرسه که دو احتمال وجود داره یا حداقل امتیاز برای نفر اول در نظر گرفته میشه یا تایم خاصی برای هر مسابقه در نظر میگیریند
مثلا وقتی یکی از شرکت کنندگان به امتیاز خاصی میرسه نفر اول شده و نفرات بعدی با امتیازات کمتر مشخص میشن
و یا تایم خاصی در نظر گفته میشه که درصورت اتمام تایم مسابقه متوقف و براساس امتیاز کسب شده نفرات برتر مشخص میشن

با این اوصاف باید بخش چند نفره آنلاینش خیلی جذاب بشه :D

• Like
Reactions: NINJѦ

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

عجب! جالبه این حرکت!
ولی کاش مثل موتور استورم مودهای مختلف داشته باشه! یعنی هم مسابقات عادی، هم اینی که گفته، هم Elimination ! این آخری هم خیلی حال میداد خدایی! رقابت اون آخرا خیلی حساس میشد>:)
البته اینی هم که میگن خیلی گیم پلی رو متفاوت میکنه و حتی ریسک و هیجان بازی رو میبره بالا!

اون گیم پلی کلاس های مختلف هم عجب حرکت جالب و عجیبی بود! کف کردم از سیستمی که پیاده کردن:D
کلا همه چیز بازی نشون میده طرفدارهای آرکید این مدلی رو سیراب میکنه! هیجان بالااااست>:)

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
قشنگ میزنه یک بازی بی سر و ته و بی هدفی باسه فقط یکسری ماشین و موتور و.. ریختن سک حالت ماشین جنگی هم درست کردن و بزن برو ...
اولش میزد خوب باشه ولی با این اطلاعات ادم احساس میکنه با بازی بی هدفی رو به رو هست بلاخره ریسینگ باید یکسری نکات داشته باشه الکی امتیاز جمع کنی هیچی به نظرم از اون بازی هاست که احتمالا اپیک فیل اساسی میشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی قراره 17تا21می Open Beta داشته باشه! حملهههههه!>:)

اطلاعات بیشتر در مورد بتا هم تو متن خبر :-" :
Onrush open beta set for May 17 to 21 - Gematsu

---
واقعا فقط همین 3-4نفر به بازی علاقه داریم؟:))

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
امروز یه گیم پلی 12 دقیقه ای از بازی دیدم. به نظرم اگه با این وضع عرضه بشه بدجوری شکست میخوره. نه گرافیک خاصی داره و نه به اون صورت تنوع خاصی تو گیم پلی بازی دیده میشه. این سیستم مسابقه بر اساس راند/اسکور اصلا جواب نمیده.کلا هیچ چیز خاصی نداره که قابل رقابت با ریسنگ های دیگه باشه

• Like
Reactions: Milad_HW

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امروز یه گیم پلی 12 دقیقه ای از بازی دیدم. به نظرم اگه با این وضع عرضه بشه بدجوری شکست میخوره. نه گرافیک خاصی داره و نه به اون صورت تنوع خاصی تو گیم پلی بازی دیده میشه. این سیستم مسابقه بر اساس راند/اسکور اصلا جواب نمیده.کلا هیچ چیز خاصی نداره که قابل رقابت با ریسنگ های دیگه باشه

تنوع تو گیم پلی رو شوخی میکنی دیگه؟:-" تریلر کلاس های بازی رو دیدی؟:-"

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تنوع تو گیم پلی رو شوخی میکنی دیگه؟:-" تریلر کلاس های بازی رو دیدی؟:-"
الان تو فکر میکنی اون تیم Drive club کامل پشت اینن ؟ اونا دو قسمت شدن یک گروهشون رفتن رو یک ip دیگه کار میکنن کلا مستقلن یکسریشون اومدن Codemasters این چیزی که نسون دادن گرافیکش خیلی تو دیواره رسما نه داستانی هیچی فقط رنک زیاد دل نبند

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
الان تو فکر میکنی اون تیم Drive club کامل پشت اینن ؟ اونا دو قسمت شدن یک گروهشون رفتن رو یک ip دیگه کار میکنن کلا مستقلن یکسریشون اومدن Codemasters این چیزی که نسون دادن گرافیکش خیلی تو دیواره رسما نه داستانی هیچی فقط رنک زیاد دل نبند
گرافیک اصلا برام مهم نیست ، درایوکلاب هم برام مهم نیست ! من اون موقع هم ازشون MS4 میخواستم، که الان OnRush نزدیک ترین تجربه به اونه! به هر حال تو نسلی که همه ریسینگ ها شدن شبیه ساز، این آشغالم باشه، باز برام بهترین ریسینگ موجوده! بازی سراسر هیجان، که از نمایش هاش من هیجان رو حس میکنم!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
گرافیک اصلا برام مهم نیست ، درایوکلاب هم برام مهم نیست ! من اون موقع هم ازشون MS4 میخواستم، که الان OnRush نزدیک ترین تجربه به اونه! به هر حال تو نسلی که همه ریسینگ ها شدن شبیه ساز، این آشغالم باشه، باز برام بهترین ریسینگ موجوده! بازی سراسر هیجان، که از نمایش هاش من هیجان رو حس میکنم!
MS شرف داشت به این :-":-" نظر من به MS مثبته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر