Custom PSP -XMB Sounds and PMFs , Fonts, Backgrounds , XMB Icons, XMB waves

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام به همه
من version psp ام3.4 هست میشه یکی به من بگه چه جوری میتونم روش theme بریزم ؟
مرسی
3.40OE هست؟
3.40 ريختن Theme براش از طريق تغيير در فلش هست كه ممكنه باعث بريك بشه، بهترين كار اينه كه به 3.71M33 اپديت كني و بعد خيلي راحت Theme رو داخل مموري كپي كني و از طريق خود xmb اونو عوض كني.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
PSP Custom Theme Pack — 50+ Themes!

سایت psp-hack بعد از مدت ها یه پک تم برای تمامی فریمور ها یعنی از 3.70 به بعد گذاشت.

psp-default-theme.jpg

psp-custom-theme.jpg

دانلود:
سرور 1 - سرور 2

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان من تم هاي ptf رو توي psp.theme ميريزم وقتي ميرم از قسمت تم اونارو انتخاب كنم با اين پيغام روبرو ميشم(مموري رو هم فرمت كردم بازم اينو ميگه):
An internal error has occurred
80108351

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوستان من تم هاي ptf رو توي psp.theme ميريزم وقتي ميرم از قسمت تم اونارو انتخاب كنم با اين پيغام روبرو ميشم(مموري رو هم فرمت كردم بازم اينو ميگه):
An internal error has occurred
80108351
فیرمورت چی هست؟ 3.71 نیست؟
من چند جا دیگه هم این مشکل رو در فیرمور 3.71 دیدم.
ممکنه theme ای که داری استفاده میکنی برای فیرمور های بالاتر از فیرمور خودت باشه.
شما با همه ی theme ها مشکل داری؟ Theme های Official خود سونی هم همین error رو میده؟

یه کاری بکن برو به منوی ریکاوری و Format Flash 1 رو بزن. بعد دوباره بیا تست کن ببین چی میشه.
اگه بازم مشکل داشتی و فیرمورت 3.71M33 هست آپدیتش کن به 3.90M33

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
flash 0 يا 1؟
من 3.71 دارم ولي نميدونم چرا اينطوري ميشه
مهدي جون دستم به دامنه تو بنده فقط
برو به منوی ریکاوری قسمت Advanced بعد Format flash1 and reset setting رو بزن.
اگه با این کارم درست نشد. باید آپدیت کنی. چون 3.71 کلا اینجوریه و چند جا دیگه هم من این مشکل رو دیده بودم.(چون احتمال داره Theme برای ورژن بالاتر باشه) بهترین راه آپدیت به 3.90M33 هست.که از تاپیک زیر میتونی این کارو بکنی:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=11592

amination

کاربر سایت
May 8, 2008
12
ScheNschiTiviTy XMB 3.95 GEN

اینم آخرین ورژن این برنامه تووپ.

لازم به ذکره که این برنامه برای ساخت تم به کار میره.
کار با فرم ویر 3.95 و سرعت بیشتر از ویژگی این نسخه است.

لینک دانلود :
http://www.pspcrazy.com/forums/local_links.php?action=ratelink&catid=22&linkid=494

حالشوووو ببریید!!

آخرین ویرایش:

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
سلام من ميخوام صداي بوت psp رو كه هنگام شروع شدن بازي مياد رو عوض كنم چون ديگه حالم ازش بهم ميخوره:sick:تم من 3.80m33 هست ممنون ميشم

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام من ميخوام صداي بوت psp رو كه هنگام شروع شدن بازي مياد رو عوض كنم چون ديگه حالم ازش بهم ميخوره:sick:تم من 3.80m33 هست ممنون ميشم
اوایل همین تاپیک و تو یه تاپیک دیگه که بیژن زده یه چند تا بوت ساند هست,از اونا میتونی استفاده کنی.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
تمهایمعمولی رو که میریزی تو پوشه ی تم توی فولدر PSP و تمهای Ctf هم میریزی همونجا ولی باید پلاگینش رو دانلود کنی و از تو ریکاوری فعالش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر