Shadow of the Tomb Raider | PC

hb4o_title_(2).jpg

Title: Shadow of the Tomb Raider
Developer: Eidos-Montréal & Crystal Dynamics
Publisher: Square Enix
Genre: Action/Adventure
Players: Single player, Co-op
Release Date: 14-Sep-2018
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
بالاخره شایعاتی که چند سال در مورد نسخه ی بعدی Tomb Raider به گوش میرسید، درست بود. این نسخه توسط Eidos-Montréal و Crystal Dynamics ساخته خواهد شد. استودیو Nixxes Software وظیفه ی پورت بازی رو بر روی PC و با کمک Nvidia بر عهده داره. طبق سایت store.square-enix.com برای PC فقط بر روی استیم عرضه میشه و برای اکتیو کردن به اینترنت نیاز دارید.

8xfo_3_story_-_copy.jpg

در Shadow of Tomb Raider همانند بازی های قبلی در نقش لارا کرافت هستید. داستان این شماره ادامه ی دو شماره ی قبلی و پختگی لارا کرافت و تبدیل شدن اش به Tomb raider هست. در Shadow of Tomb Raider باید جلوی آخرالزمان مایاها را بگیرید و دنیا را نجات بدین. در این بین گروه Trinity هم به دنبال یه شی باستانی مایاها هستند. شروع بازی در مکزیک و در روز مردگان اتفاق می افتد. همونطوری که تایید شده این بازی پایان داستان Trinity و پختگی لارا کرافت هست که شروع اش از سال 2013 بود.

a2vv_a333447bdf8f813d935bbb099d0a5f95.jpg

در طول بازی دوستانی هم به کمکتان خواهند آمد. Jonah یکی از شخصیت هایی است که تاکنون تایید شده. دشمنان بازی هم گروه Trinity و رهبر آنان Dominguez می باشد ولی بر خلاف شماره های گذشته در کنار Trinity ، قبیله ی مایاها هم هستند که باید با آنها مبارزه کنید. هر دوی این گروه ها با هم دشمن هم هستند و در طول بازی شاهد درگیری آنها هم خواهید بود. حیوانات متعدی هم در بازی هستند، مانند خرس، آهو، پلنگ و ....

1auu_6d26299fd3fccf25b579da5b0f781fb0.jpg

10ly_4_gearguide_-_copy.jpg
شبیه دو نسخه ی قبلی میتوانید از تیر کمان،چاقو، اسلحه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. قابلیت راه رفتن بر روی دیوار با طناب یا بالا رفتن از آن با دو تبر مخصوص خود را هم دارید. قابلیت ارتقای اسلحه و ساخت وسایل و تجهیزات جدید رو هم دارید. برای درست کردن هم به متریال خاص نیاز دارید که میتونید از کشتن پوست حیوانات یا با جست و جوی اجساد دشمنان به دستشون بیارید. به تازگی به صورت PDF تجهیزات لارا منتشر شده و تا جایی که بتونم عکس ها رو ترجمه میکنم و توی همین پست میزارم. عکس ها حجمشون بالاست (~4 مگ)

4z8_5_locations_-_copy.jpg

شروع بازی در مکزیک هست. بازی شامل جنگل های مکزیک، مقبره های مایاها هم هست. بر عکس شماره های قبلی غارهای عظیم زیرزمینی و گشت و گذار در محیط های زیر آبی هم هستید که طبق گفته ی خود سازنده بسیار وسیع تر و شمل تونل های تو در تو و عمیق است. پازل ها هم که جز لاینفک بازی هستند. مقبره ها هم روی زمین قرار دارند و خبری از مقبره های زیر زمینی به وسعت قبل نیستیم. محیط بازی بسیار خطرناکتر و بی رحمتر از قبل می باشد. از وسایل و تجهیزات یا محیط پیرامون خودتون برای غلبه بر دشمنانتون میتونید استفاده کنید. مثلا سریع حمله کنید و بعد بر روی درختان یا سایه ها پنهان بشید. حتی میتونید از گِل برای استتار استفاده کنید. بزرگترین مپ تاریخ بازی های Tomb raider در این شماره قرار داره. مانند نسخه های قبلی شامل چندین مپ میشه که میتونید آزادانه در آنها گردش کنید و ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدین.

5kfk_e478adca725c7ef103446251b21bfe76.jpg

bghj_media.jpg

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
فردا قراره با اطلاعات و تیزر رونمایی بشه. آز آواتارت که مشخصه بدجور منتظری. :D
تا فردا نمیتونم صبر کنم:D
من از بچگی عاشق لارا بودم . هم فیلم هاش با بازی جولی عزیزدل :D و هم بازی هاش
واقعا الان به شدت خوشحالم .فقط دعا میکنم ی بازی توپپپپپپپپپپپپپ باشه

• Like
Reactions: .Amirone

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
بازی ساعت 4:30 عصر به وقت تهران رونمایی میشه 15 مارس
14 سپتامبر 2018 عرضه میشه بر هر سه پلتفرم
27 آپریل هم به نظر اطلاعات تکمیلی داده خواهد شد
Shadow of the Tomb Raider reveal incoming — but source code leaks the details
منم فکر کنم این شایعات درست باشه. منتظر خبر قطعی هستم تا بزارمش پست اول

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
منم فکر کنم این شایعات درست باشه. منتظر خبر قطعی هستم تا بزارمش پست اول
فردا خبری از ویچر هم خواهد شد تو توییترشون گفتن
فردا خبر تو خبریه
تاریخ پارک ژوراسیک هم معلوم شد 12 ژوئن
کلا روز پر خبری بود و فردا هم هست

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خب تیزر بازی هم با بدترین کیفیت ممکن لو رفت. آخر تیزر نشون میده که بازی 14 سپتامبر 2018 برای PS4، Xbox، و PC و استیم ریلیز میشه. نمیدونم PC و استیم منظورش چیه! محیط بازی باز هم جنگل و معبد و این جور چیزاست. این طور که مشخصه پایان داستان Trinity (همون گروهی که همیشه باهاشون میجنگیم) هست. عکس ها و کیفیت تیزر فوق العاده بد هستند وگرنه میزاشتم پست اول.

1bpg_tomb.jpg

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
خب تیزر بازی هم با بدترین کیفیت ممکن لو رفت. آخر تیزر نشون میده که بازی 14 سپتامبر 2018 برای PS4، Xbox، و PC و استیم ریلیز میشه. نمیدونم PC و استیم منظورش چیه! محیط بازی باز هم جنگل و معبد و این جور چیزاست. این طور که مشخصه پایان داستان Trinity (همون گروهی که همیشه باهاشون میجنگیم) هست. عکس ها و کیفیت تیزر فوق العاده بد هستند وگرنه میزاشتم پست اول.

1bpg_tomb.jpg
منظورش از PC و استیم شاید انتشار روی استور مایکروسافت باشه که با خریدش میشه همزمان روی پی‌سی و ایکس‌باکس تجربش کرد.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332

1bpg_tomb.jpg
این همه صبر کردیم ی چند ساعتم صبر کنیم با کیفیت خوب ببینیم :D گرچه من دیدم:-"
اره گفتن داستان اون گروهم تموم میشه.
نسخه بعدی دیگ داستان مجزا داره ببینیم چی میشه:D

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
منظورش از PC و استیم شاید انتشار روی استور مایکروسافت باشه که با خریدش میشه همزمان روی پی‌سی و ایکس‌باکس تجربش کرد.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
خب مینوشت windows 10 یا استور و استیم. PC که مختص مایکروسافت نیست. نمیدونم منظورش چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر