Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بسیار خوشحالم از بابت دیده شدن Get Out! با فیلم خیلی اتفاقی آشنا شدم یادمه حتی زمانی که هنوز تریلر درست حسابی هم ازش نیومده بود بخاطر کاور عجیب غریبش زیر نظر داشتمش و بعد تماشا به شدت شوکه شدم اما افسوس خوردم که دیده نمیشه اما خوشبختانه اینطور نشد! قبلا هم گفتم فیلم نامه و ایده داستان فیلم به شدت یونیک و جذاب بود.
برای جایزه گرفتن دل تورو هم خوشحالم، با اینکه Shape of water رو ندیدم اما از تماشای هزارتوی پن به شدت لذت بردم کلا سبک فیلم به جور عجیب غریبی منو یاد بایوشاک می نداخت و حس خوبی داشت. سر فرصت قطعا می بینم فیلم و مطمئننم لذت می برم.
پ.ن: خوبه به نظرم کلا توهم توطعه و خفن بازی رو اگه میشه بزاریم کنار، هر چند کلا نمیشه ولی ما هم مثل همه یه نظر داریم! غیر اینه مگه؟ خوبه همین نظر رو بگیم حرف گنده تر از دهنمون نزنیم، کارمون شده کلا! اینکه فلان فیلم جایزه گرفته فلان فیلم نگرفته شاید یه بار بخاطر استکبار و دست های پشت پرده نباشه، فقط بخاطر اینکه ما با فیلم دیگه ای حال کردیم.
من همچنان بجز Get Out نامزدهای دیگه رو ندیدم هر چند که اونایی که بلورشون اومده رو گرفتم سر فرصت میرم سراغشون! مقایسه نمی کنم به هیچ وجه نظرم نمی دم ولی از دو موردی که بالا اشاره کردم احتمالا راضی هستم!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
از اتفاقات مسخره اسکار میشه از این گفت که بهترین فیلمی که دل تورو ساخته نه بهترین فیلم میشه و نه بهترین کارگردانی، بعد فیلم امسالش که مطمعنا سطح پایین تری نسبت به هزارتوی پن داره میاد اسکار رو تو هر دو رشته میبره:D
نمیگم حقش نبود ببره و این چیزا، موضوع اینه که از این دست مثال ها تو اسکار خیلی هست و تهش یه فکت رو باقی میزاره که واژه بهترین همیشه نصبیه و به خیلی شرایط بستگی داره...

اون سال دل تورو نمیتونست کارگردانی رو ببره چون باید میدادند به اسکورسیزی! حالا چرا باید میدادند به اسکورسیزی چون سی سال فیلم خفن میساخته یکبار جایزه بهترین کارگردانی رو بهش ندادند! و این چرخش همینطور ادامه داره

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
آره دیگه فیلمای نولان از درک و فهم عوام بالاترن.:D
البته بنده به ساحت استاد نولان تعرضی نکردم :D آکادمی سگ کی باشه که بخواد امثال نولان رو تحویل بگیره. بهترین فیلمایی که به عمرم دیدم خیلیاشون حتی یه اسکار هم نگرفتن. هرچند به نظرم همچنان مهمترین جایزه سینماییه و برخی سالها هم داوراش واقعا خوب عمل کردن.
من فقط از دانکرک خوشم نیومد :D اما اینتراستلار استاد همچنان جزو 10 فیلم برتر 2010s بنده هستش. البته مطالعه جانبی من در خصوص موضوع فیلم که از سالها قبل تا الان هم ادامه داره، در علاقه مفرطم به اینتراستلار بی تاثیر نیست.
من همچنان مارس موندم که اون سال با وجود موسیقی زیمر رو اینتراستلار، چجوری حساب کتاب کردن که جایزه رو دادن به دسپلات برای هتل بوداپست.

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
اسکار سایه آب نه بخاطر این فیلم که به خاطر خدماتی هست که دل تورو در این سالها به هالیوود داشته. هزارتوی پن و پسر جهنمی که همه در ظاهر فانتزی پیام ضد فاشیستی دارن. اون یکی کارگردان که خدمات ارزنده ای ارائه کرده تارانتینوئه که شرط می بندم اونم یروزی میگیره. البته اگه تو فیلمش انقدر دلقک بازی های مخصوص بخودش درنیاره که آکادمی رو از دادن جایزه شرمنده کنه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Shape of Water فیلم خوبی بود ولی بهترین فیلم :-/
من خودم تنها مشکلی که با فیلم داشتم شخصیت پردازی و اون روند جلو رفتن داستان بود...
در کل اشکال نداره دل تورو از خودمونه :D جایزه گرفتنش جای دوری نمیره :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دانکرک همون اسکار هم زیادیش هست.
فیلمش رسما عین مستند های دفاع مقدس میمونه چیزی به نام فیلم نامه و دیالوگ توش وجود نداره :/

brotherhood

کاربر سایت
Aug 26, 2010
182
نام
parsa
خداییش کدوم فیلمی کارگردانی، فیلم‌برداری و موسیقی بهتری نسبت به دانکرک داشت؟ :| تو این سه زمینه این فیلم شاهکار بود. تازه این رو به‌عنوان کسی می‌گم که دانکرک رو فقط یه فیلم صرفا خوب می‌دونه.
خب حداقل تو تصویر برداری بلیدرانر واقعا از همه‌شون یه سر و گردن بالاتر بود واقعا راجر دیکنز شاهکار کرده بود.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: Blood Brothers

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته بنده به ساحت استاد نولان تعرضی نکردم :D آکادمی سگ کی باشه که بخواد امثال نولان رو تحویل بگیره. بهترین فیلمایی که به عمرم دیدم خیلیاشون حتی یه اسکار هم نگرفتن. هرچند به نظرم همچنان مهمترین جایزه سینماییه و برخی سالها هم داوراش واقعا خوب عمل کردن.
من فقط از دانکرک خوشم نیومد :D اما اینتراستلار استاد همچنان جزو 10 فیلم برتر 2010s بنده هستش. البته مطالعه جانبی من در خصوص موضوع فیلم که از سالها قبل تا الان هم ادامه داره، در علاقه مفرطم به اینتراستلار بی تاثیر نیست.
من همچنان مارس موندم که اون سال با وجود موسیقی زیمر رو اینتراستلار، چجوری حساب کتاب کردن که جایزه رو دادن به دسپلات برای هتل بوداپست.
به خدا کنایه زدم.:D نولان استاد سینمای «سطح بالاتر نما» هست.:D کارای خوب داره، ولی به صورت کلی میخواد به مخاطب عام یه جوری پیام بده که سطح کارام بالاتره (حالا درست یا غلط). نمیخواستم فک کنی دارم میگم به ساحت نولان توهین کردی و اینا.:D خودم که به صورت کلی ۳ تا از فیلماشو واقعاً دوست دارم.

• Like
Reactions: TwistedFate and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
GIF_20180305_171454.gif
نولان بیشتر از اینکه کارگردان خوبی باشه اسمش فقط سنگینه به قول رفیقمون کلاس داره

• Like
Reactions: soltanmasoud

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
به خدا کنایه زدم.:D نولان استاد سینمای «سطح بالاتر نما» هست.:D کارای خوب داره، ولی به صورت کلی میخواد به مخاطب عام یه جوری پیام بده که سطح کارام بالاتره (حالا درست یا غلط). نمیخواستم فک کنی دارم میگم به ساحت نولان توهین کردی و اینا.:D خودم که به صورت کلی ۳ تا از فیلماشو واقعاً دوست دارم.
من که شخصا چنین برداشتی (پیام به مخاطب که سطح کارام بالاتره!!!!) از هیچ کدوم از فیلمای نولان نداشتم.
نولان به نظرم بهترین کارگردان بین هم نسلی ها و هم عصری های خودشه.

• Like
Reactions: m6788

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من که شخصا چنین برداشتی (پیام به مخاطب که سطح کارام بالاتره!!!!) از هیچ کدوم از فیلمای نولان نداشتم.
نولان به نظرم بهترین کارگردان بین هم نسلی ها و هم عصری های خودشه.
این نولان بد بخت کلا جایزه ببره یـ جور جایزه هم نبره ی جوره دیگه کلا یـ قانون نانوشته اینجا داریم که تا گفتن نو.. مخالفاش میریزین تو تاپیک عب نداره ما که لذت میبریم از کاراش اسکار هم میتونه بره بچسبه به همون جهت گیری های مسخرش ...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دانکرک همون اسکار هم زیادیش هست.
فیلمش رسما عین مستند های دفاع مقدس میمونه چیزی به نام فیلم نامه و دیالوگ توش وجود نداره :/
مگه اسکار فیلم نامه و دیالوگ گرفت؟ نمی دونم شما توی سینما دیدی یا نه(خارج از ایران هستی اگه اشتباه نکنم) ولی از نظر فیلم برداری و صدا یکی از فوق العاده ترین چیزایی بود که تا حالا شنیده/دیده بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر