خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام به برو بچز نینتندو
آقا این 3DS بعد از سویچ کلا مرد دیگه درسته؟ من دیگه خیلی وقته اونجوری اخبار گیم رو دنبال نمی کنم ولی ظاهرا دیگه هیچ برنامه ای نینتندو براش نداره. لیست بازی هاش واقعا کمه و من فکر می کردم خیلی بازی دیگه هم واسه رفتن داره ولی الان دیدم کلا 20 تا بازی درست و درمون به زحمت توشون پیدا میشه که توی همونا هم ژانرهایی که ماها عموما دوست داریم کلا 10 تا بازی بیشتر نیست. حیف این کنسول .کاش نینتندو می تونست بیشتر خودش بازی بسازه چرا که فقط خودش می تونه به کنسولش ارزش بده بقیه که دوزار بازی هایی که روی پلتفرمهای نیتندو میدن ارزش نداره و همیشه جز ضعیف ترین بازی های این کنسول حساب میشن. حالا که فعلا به عشق زلدا آخریش هکش کردم و میخوام یه دل سیر زلدا بازی کنم ولی واقعا حیف چون کنسول واقعا خوبی بود

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
سلام به برو بچز نینتندو
آقا این 3DS بعد از سویچ کلا مرد دیگه درسته؟ من دیگه خیلی وقته اونجوری اخبار گیم رو دنبال نمی کنم ولی ظاهرا دیگه هیچ برنامه ای نینتندو براش نداره. لیست بازی هاش واقعا کمه و من فکر می کردم خیلی بازی دیگه هم واسه رفتن داره ولی الان دیدم کلا 20 تا بازی درست و درمون به زحمت توشون پیدا میشه که توی همونا هم ژانرهایی که ماها عموما دوست داریم کلا 10 تا بازی بیشتر نیست. حیف این کنسول .کاش نینتندو می تونست بیشتر خودش بازی بسازه چرا که فقط خودش می تونه به کنسولش ارزش بده بقیه که دوزار بازی هایی که روی پلتفرمهای نیتندو میدن ارزش نداره و همیشه جز ضعیف ترین بازی های این کنسول حساب میشن. حالا که فعلا به عشق زلدا آخریش هکش کردم و میخوام یه دل سیر زلدا بازی کنم ولی واقعا حیف چون کنسول واقعا خوبی بود
اخه از عمر این کنسول ۷ ساله که میگذره ( خودش یه نسله) بعدشم اینکه سوییچ هرچند تو تبلیغات نینتندو یه کنسول خونگیه ولی در عمل کنسول دستیه . پس دیگه نینتندو تمرکزشو فقط میذاره رو سوییچ و نکته بعدی این که سخت افزار ۳ds به شدت ضعیفه و واقعا تو سال ۲۰۱۷ نینتندو کاریش نمیتونه بکنه تا مردم راضی بشن از بازیهایش(هرچند بازیای نینتندو گرافیک محور نیستن) و درضمن خانواده 3ds تا الان ۷۰ میلیون فروش داشته که همین باعث شده تا نینتندو از فروش 3ds رضایت داشته باشه. سوییچم فکنم ۷ میلیون فروش داشته که تا کریسمس احتمالا به ۹ میلیون برسه . پس به احتمال زیاد برای یه بازه ی ۶-۷ ساله نینتندو میخواد از سوییچ به عنوان کنسول دستی پشتیبانی کنه تا ۲۰۲۱ که سونی و مایکروسافت برن سراغ نسل ۹ که نینتندو هم تا اون موقع میتونه سوییچ رو به عنوان جایگزینی برای 3ds تو بازارها بفروش برسونه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اون اوایل این circle pad pro رو خریدم واسه رزیدنت اویل ولی بعدش انگار هیچ بازیی باهاش کار نمی کنه الا 7-8 تا بازی . راهی واسش درست نشده که باقی بازی ها رو هم بشه باهاش رفت؟

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
دوستان گرانقدر کسی می تونه قیمت روز 3ds xl و newرو اینجا بگه یا برام پ.خ کنه ؟ممنون میشم البته اگه امکان داشت یه فروشگاه هم برای خرید بفرمایید

• Like
Reactions: che-jaleb

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
داداش این 2ds قضیه اش چیه چه بازیهایی اجرا میکنه ؟؟همون بازیهای ds قدیمی ؟؟ببخشین زیاد سوال میپرسم آخه تا حالا کنسول نینتندو نداشتم
همون 3ds هستش. فقط تصاویر رو به صورت دو بعدی نشون میده. همشون بازیای ds رو اجرا میکنن

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
87am_%D9%86%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AA%D9%85.jpg
i65x__%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B9_%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B8%DB%B4%DB%B0.jpg

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
سلام. من یه بار برای خرید 3DS رفتم توپخونه، عملا هیچ‌کدوم نداشتن هیچ مدلی رو. حالا با این اوصاف جایی هست که بشه ازش لوازم جانبی کنسول رو تهیه کرد؟ مثلا کاور Circle Pad. اگه میشه از کاور دیگه‌ای به عنوان جایگزین براش استفاده کرد هم لطفا معرفی کنید.

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام. من یه بار برای خرید 3DS رفتم توپخونه، عملا هیچ‌کدوم نداشتن هیچ مدلی رو. حالا با این اوصاف جایی هست که بشه ازش لوازم جانبی کنسول رو تهیه کرد؟ مثلا کاور Circle Pad. اگه میشه از کاور دیگه‌ای به عنوان جایگزین براش استفاده کرد هم لطفا معرفی کنید.

نه نیست اصلا
باید تو دیوار بگردی سایی که دستی لوازم کنسول آوردن خرید کنی
لوازم جانبی

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام من یه 3ds خریدم آپدیتش 2.2.0 چطوری میشه بدون لحیم کاری و کارت r4 کپیخور کرد راهی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر