خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
wwjb_ball-419198_960_720.jpg

چند وفت پیش بود که خبر حذف اینترنت حجمی از زبان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شد و وعده ی جزئیات بیشتر در این مورد به اواخر مرداد ماه داده شد. حالا بعد از گذشت 2 هفته امروز خبر حذف اینترنت حجمی اعلام شد. به گزارش زومیت، مصوبه ی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در مورد اینترنت حجمی در هفته‌ی جاری به تمام شرکت‌هایی که در حوزه‌ی اینترنت فعال هستند ابلاغ خواهد شد و پس از آن، ارائه‌دهندگان سرویس‌های اینترنتی یک هفته برای اجرای مصوبه‌ی عرضه‌ی اینترنت نامحدود فرصت خواهند داشت. طبق اعلام مسئولان، بر اساس مدل نهایی‌، هر بسته‌ی اینترنتی شامل یک کف و یک سقف سرعت است و دیگر بر اساس حجم محاسبه نخواهد شد. سرعت‌ این بسته‌ها شاملِ تا دو مگابیت بر ثانیه، تا شش مگابیت بر ثانیه و ۱۶ مگابیت بر ثانیه است.
بزرگترین مشکل در این راه افزایش قیمت اینترنت برای کاربران کم مصرف خواهد بود که البته راه حل آن استفاده از اینترنت با سرعت پایین تر خواهد بود. البته شایعه هایی هم مطرح شده که طرح های جدید در واقع نا محدود نیستن و تمامی طرح ها دارای سقف مصرف هم هستند.

اینترنت نامحدود تا دو هفته‌ آینده عرضه خواهد شد - زومیت
دو هفته‌ی دیگر؛ زمان خداحافظی با اینترنت حجمی

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
کلا وقت افراد بی سواد سر کار باشن مشخص معنی کلمه نامحدود رو نمیتونه توی مغزش تحلیل کنه.
اول میگه دیگه کسی نباید حجم بخره بعد میگه شما اینترنت 2 مگ اگر خریدی حق نداری بیشتر از 5 گیگ ترافیک بین الملل و 10 گیگ ترافیک داخلی دانلود کنی:| نت نامحدود یعنی من بعد از انتخاب سرعت مورد نظرم و پرداخت هزینه به کسی مربوط نیست چقدر میخوام دانلود کنم.وگرنه سرویس های art شاتل هم که نامحدوده ولی سقف مصرف هم داره خیلی وقته در دسترسه و اگر کسی بخواد خب میره میخره.
این برنامه این ها کاملا اسمش نت محدود هست و میخوان کشور رو عین کره شمالی کنن.
بعد از ایجاد طرح هم تقاضا میره بالا و اگرم نره اینقدر سرعت رو بیارن پایین که شما خودت نری سراغ اینستا و تلگرام که نیازی هم نداشته باشن چیزی رو شیلتر کنن.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
کلا وقت افراد بی سواد سر کار باشن مشخص معنی کلمه نامحدود رو نمیتونه توی مغزش تحلیل کنه.
اول میگه دیگه کسی نباید حجم بخره بعد میگه شما اینترنت 2 مگ اگر خریدی حق نداری بیشتر از 5 گیگ ترافیک بین الملل و 10 گیگ ترافیک داخلی دانلود کنی:| نت نامحدود یعنی من بعد از انتخاب سرعت مورد نظرم و پرداخت هزینه به کسی مربوط نیست چقدر میخوام دانلود کنم.وگرنه سرویس های art شاتل هم که نامحدوده ولی سقف مصرف هم داره خیلی وقته در دسترسه و اگر کسی بخواد خب میره میخره.
این برنامه این ها کاملا اسمش نت محدود هست و میخوان کشور رو عین کره شمالی کنن.
بعد از ایجاد طرح هم تقاضا میره بالا و اگرم نره اینقدر سرعت رو بیارن پایین که شما خودت نری سراغ اینستا و تلگرام که نیازی هم نداشته باشن چیزی رو شیلتر کنن.
جالبه توى بيانيه اي كه من خوندم گفتن همونطور كه توى "همه جاى دنيا" هست!!!

• Like
Reactions: ps34

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
والا من از موقعی که یادم میاد هیچ وقت پیشرفتی تو اینترنت ایران یا کلا هر چیز دیگه ای ندیدم
همش گرونی و دزدی بوده
سرتیتر این خبر رو هم همه سایتا میزنن نامحدود، متنشو میخونی ده نفر باید برات توضیح بدن این آقا چی میگه!!!
8-|

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
بالاخره بايد يه جوري ثابت بشه كه اين مسئولين هم هستن يا نه؟:| از هر راهي دارن سعي ميكنن قضيه رو يه جوري بپيچونن كه ملت فكر كنن به نفعشونه ولي خب احتمالا براي بالا بردن قيمت اسم نامحدود گذاشتن روي طرح هاشون:)

• Like
Reactions: morteza75 and ps34

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
البته شایعه هایی هم مطرح شده که طرح های جدید در واقع نا محدود نیستن و تمامی طرح ها دارای سقف مصرف هم هستند.
مطمئن باشید سقف مصرف میذارن این مربوط به ایران هم نیست تمام کشورایی که نت نامحدود ارائه میدن سقف دانلود میذارن به اینصورته که اگه تا اون حجم مصرف کنید سرعتتون یه ضریب 1/8 دیگه هم میخوره البته معمولا یه پلن گرونتر هم میذارن که بدون سقف دانلود هست (مثلا ترکیه ttnet اینترنت نامحدودش ماهی 75لیر هست سرعت 8 مگ با 50گیگ سقف دانلود که بدون سقف دانلودش 150لیر بود فکر کنم) اینکه بدون سقف دانلود بذارن یا نه مشخص نیست ولی مطمئنا روی سرویس ها سقف دانلود هست

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
محمود واعظی آخرین تخم دو زرده‌ش رو هم گذاشت.
مطمئن باشید سقف مصرف میذارن این مربوط به ایران هم نیست تمام کشورایی که نت نامحدود ارائه میدن سقف دانلود میذارن به اینصورته که اگه تا اون حجم مصرف کنید سرعتتون یه ضریب 1/8 دیگه هم میخوره البته معمولا یه پلن گرونتر هم میذارن که بدون سقف دانلود هست (مثلا ترکیه ttnet اینترنت نامحدودش ماهی 75لیر هست سرعت 8 مگ با 50گیگ سقف دانلود که بدون سقف دانلودش 150لیر بود فکر کنم) اینکه بدون سقف دانلود بذارن یا نه مشخص نیست ولی مطمئنا روی سرویس ها سقف دانلود هست
هر وقت کشور دموکراتیک و پیشرفتۀ ترکیه به عنوان مثال استفاده میشه، از چاک نوریس می‌خوام بیاد جوری کتکم بزنه که خون بالا بیارم.

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
اگر به شکلی باشه که سقف دانلودش مثلا بین 200 گیگ تا 500 باشه که خوبه.وگرنه واقعا بدرد نمیخوره و دهنمون سرویسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر