Watch Dogs 2 | PC

waog86bba7c5kql3jre5.jpg

Title: Watch_Dogs 2
Developer:
Ubisoft Monteal
Publisher: Ubisoft
Release Date: 15/Nov/2016
Creative Director: Jonathan Morin
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
Official Website
بازی Watch_Dogs 2 پس از گذشت 2 سال از انتشار اولین نسخه از آن طی یک تیزر به نام Hello World معرفی شد و اطلاعات کامل آن در تاریخ 8 June منتشر شد.
بازی اینبار داستان شخصیت جدیدی به نام Marcus Holloway که یک فرد آفریقایی آمریکایی می باشد را در شهر بزرگ San Francisco دنبال می کند و دیگر خبری از Aiden Pearce و داستان های او در شیکاگو نیست. Marcus که به نظر جوان تر از Aiden هست به مانند او تنها نیست و عضوی از تیم هکر بزرگ DeadSec می باشد که بخش مهمی از داستان بازی را در بر می گیرد.

تاریخ انتشار بازی نیز 15 نوامبر سال 2016 در نظر گرفته شده است.

اطلاعات بازی:

• شخصیت اصلی بازی جوانی به نام Marcus Holloway است که نژادی آفریقایی آمریکایی دارد. وی در شهر San Francisco به دنیا آمد اما بنا به دلایلی خانواده او مجبور به ترک شهر و زندگی در Oakland می شوند. مارکوس دوران کودکی و جوانی خود را در آن جا می گذارند.
  • بازی در شهر بزرگ و خوش آب و هوای San Francisco جریان دارد و منطقه بزرگی از سواحل آن را شامل می شود. همچنین واضح هست که بازی از چرخه آب و هوا و روز و شب متغیر استفاده می کند. حال و هوای شهر هم با فضای تاریک و اندوهگین شماره قبل بسیار فاصله گرفته است.
  • Marcus جزوی از گروه DeadSec می باشد و به مانند قهرمان سری قبل تنها نیست.
  • قابلیت های هک بازی بسیار گسترش پیدا کرده اند که می توانند لحظات جذابی در گیم پلی برای بازیکن به وجود بیاورند. هم چنین این بار قابلیت کنترل ماشین های R.C و Drone ها را نیز خواهید داشت.
  • فعالیت های جانبی که می توانید در شهر انجام دهید بیشتر شده اند، شهر زنده تر می باشد و به اعمال شما و خودش عکس العمل نشان می دهد. همچنین این بار حیوانات هم در بازی حضور دارند و شما قادر خواهید بود با آن ها بازی کنید و به آن ها غذا بدهید.
  • گیم پلی بازی در بخش رانندگی که از نقاط ضعف عنوان قبلی بود اینبار دستخوش تغییراتی شدند که از نمایش ها نوید بهبود زیادی می دهند.
  • مبارزات تن به تن اینبار گسترده تر شده اند و مارکوس از سلاح دست ساز خود در این مبارزات استفاده می کند. هم چنین Marcus در حرکات پارکور بسیار سریع تر و ماهر تر از Aiden می باشد.

اطلاعات جدید (E3 2016)

• گفته شده نقشه بازی از لحاظ وسعت دو برابر Chicago در شماره اول است، همچنین علاوه بر San Francisco شامل قسمتی از Oakland و Silicon Valley هم خواهد بود.
  • از شخصیت های همراه شما تا الان Wrench و Citara معرفی شده اند. Wrench معمولا در برنامه ریزی های ماموریت ها و نقشه های فرار نقش دارد که گفته شده همه آن ها یکی از راه های انتخابی هستند و بازیکن می تواند مسیر متفاوتی را در پیش بگیرد و در این صورت با عکس العمل Wrench هم مواجه می شود. Citara کارهای هنری از جمله موسیقی و نقاشی های روی دیوار را بر عهده دارد و مسئول تبلیغات نیز می باشد.
  • این بار قابلیت هک موارد بیشتری در بازی هست و بسیاری از آن ها قابلیت چند مدل هک را نیز دارند. برای مثال می توانید یک در را قفل کنید تا از ورود نیروهای پشتیبان جلوگیری کنید یا اینکه به وسیله هک سریع آن را باز کرده و راه فرار خود را درست کنید. هم چنین در مواردی مانند هک ماشین ها با کمک دکمه های اضافه شما قابلیت کنترل آن را در دست خواهید گرفت.
  • قابلیت هک های دسته جمعی نیز به بازی اضافه شده که تنها یک مورد آن در نمایش بازی به نام Massive Distraction وجود داشته.
  • از هک می توانید در هنگام رانندگی هم استفاده کنید و هم چنین این بار قابلیت شلیک در حین رانندگی را نیز خواهید داشت.
  • یکی از اهداف اصلی در بازی بدست آوردن Follower می باشد که شما می توانید حتی بدون انجام ماموریت های داستانی به این مورد بپردازید.
  • هم چنین گفته شده که داستان بازی خطی نخواهد بود.
  • ماموریت ها طوری طراحی شده اند که می توان آن ها را به روش های مختلف به پایان رساند. مثلا برای یک ماموریت می توانید به صورت مخفی کاری وارد منطقه شوید و به هدف خود برسید، می توانید با تفنگ وارد شده و بسیاری را از پای در آوردید یا اصلا بدون حضور فیزیکی در منطقه و فقط با قابلیت های هک ماموریت های خود را انجام دهید.
  • تایید شده که در بازی برای باز کردن نقشه و نمایش ماموریت ها نیازی به گرفتن Tower که به یک رسم در بازی های یوبیسافت تبدیل شده بود نیست و در بازی با پیشرفت در داستان و کسب Follower ماموریت ها باز می شوند.
  • سیستم رانندگی بازی به طور مجدد با همکاری تیم New Castle که ساخت Driver San Francisco را بر عهده داشتند ساخته شده که نسبت به شماره قبل پیشرفت چشم گیری داشته است.
  • این بار در بازی Radio Channel هم قرار دارد که می توانید روی هر کدام که دوست دارید تنظیم کنید. اما قابلیت قرار دادن آهنگ های شخصی در بازی وجود ندارد.
  • در بازی طبق کارهایی که انجام می دهید شبکه های خبری، تابلو های تبلیغاتی و نیز مردم شهر به آن واکنش نشان می دهند.
  • استفاده از Drone ها در حالت مخفی کاری بسیار کار آمد خواهد بود، اما اگر در این بین Drone شما خراب شود نیازی نیست که به دنبال خرید مجدد و یا ساخت آن باشید. بلکه زمانی برای بازسازی خودکار آن در نظر گرفته شده است. هم چنین برای Drone ها سه حالت دوربین در نظر گرفته شده که شامل First Person - Third Person - Shoulder View می باشد.
  • این بار شما قابلیت ضربه زدن به مردم عادی را نیز خواهید داشت و این کار موجب واکنش آن ها نیز می شود.
  • شما در این نسخه به وسیله 3D Printer می توانید برای خود تجهیزاتی را بسازید و تجهیزات خود را شخصی سازی کنید.
  • بر خلاف شهر و محیط بازی که بسیار شاد به نظر می رسند، در داستان بازی به موارد تاریک و غم انگیز نیز برخواهید خورد.

با تشکر از حامد @Hamed 3594 عزیز، نمایش رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید

60773498577029580394.jpg

Watch Dogs 2: World Premiere Announcement - E3 2016
720p || 1080p

ho3ein0077

کاربر سایت
Jan 19, 2014
6
بصورت رایگان راهی نیست
یا باید یه اکانت هکی با گارانتی بخرید روش بازی کنید
یا اکانت دست دوم بخرید یا سی دی کی بخرید
خوب من الان بازی و کرک شده نصب دارم
می تونم با سی دی کی وصل بشم یا حتما نسخه اورجینال باید باشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سی دی کی همون نسخه اورجیناله که روی اکانت خودتون فعال میشه گرونترین مورد هست
ارزونترش اکانت دست دومه
ارزونترینش اکانت هکیه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
نسخه کرکی فقط بخش سینگل هست
اگه پولشو دارید نسخه اورجینال بخرید
اگه پولشو کامل ندارید از یکی که بازی کرده و الان میفرشه بگیرید تقریبا نصف قیمت
یا مثل من اکانت هکی بگیرید که ارزون درمیاد فعلا خودمم باهاش به مشکل بنخوردم دوتا گرفتم فعلا بازی میکنم ولی خب موقع فروش هیچ ضمانتی نداره ولی ارزونه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
نسخه کرکی فقط بخش سینگل هست
اگه پولشو دارید نسخه اورجینال بخرید
اگه پولشو کامل ندارید از یکی که بازی کرده و الان میفرشه بگیرید تقریبا نصف قیمت
یا مثل من اکانت هکی بگیرید که ارزون درمیاد فعلا خودمم باهاش به مشکل بنخوردم دوتا گرفتم فعلا بازی میکنم ولی خب موقع فروش هیچ ضمانتی نداره ولی ارزونه
ضمانت بسته نشدن که خب ندارن ولی باید ضمانت تعویض مادام العمر بدن
+اگر فروشنده حرفه ای باشه اکانتی میده که نهایتا یک ماه بعد انتشار بازی ازش استفاده شده باشه که احتمال بسته شدنش نزدیک به صفر باشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
ضمانت بسته نشدن که خب ندارن ولی باید ضمانت تعویض مادام العمر بدن
+اگر فروشنده حرفه ای باشه اکانتی میده که نهایتا یک ماه بعد انتشار بازی ازش استفاده شده باشه که احتمال بسته شدنش نزدیک به صفر باشه
من الان بتل 1 و واچ داگز 2 گرفتم ضمانتم نداده ولی خب فعلا ک مشکلی برام پیش نیومده
بهرحال نسبت به قیمتش ببه صرفه اس
تازه باهاش میشه اپدیتای جدیدم روش نصب کرد ک خیلی خوبه
درکل من راضی ام

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من الان بتل 1 و واچ داگز 2 گرفتم ضمانتم نداده ولی خب فعلا ک مشکلی برام پیش نیومده
بهرحال نسبت به قیمتش ببه صرفه اس
تازه باهاش میشه اپدیتای جدیدم روش نصب کرد ک خیلی خوبه
درکل من راضی ام
خب شاید قیمت کمتر حساب کرده و گارانتی نداده بهتون
من الان بتل 1 رو 8ت میدم با سیزن پس 15 گارانتی هم داره هروقت بک خورد تعویض میکنم ولی تاحالا هیچ کدوم از اکانتایی که فروختم بک نخوردن بخاطر کیفیت کار

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
میخوام بخرمش و با دوستم کواپ بزنیم. کسی از دوستان که بازی رو اوریجینال داره میشه بهم بگه وضعیت گیم پلی بازی توی کواپ چطوره؟ چند تا مرحله داره و ... توی خبرها هم خوندم که قراره یکی دو ماه دیگه بتونی با 4 نفر از دوستان کاملا کواپ توی شهر چره بزنی و بازی کنی.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
سلام بچه ها این یوپلی رو باز میکنم اکانت اشتراکیمو میزنم الان یه هفتست این ارور رو میده
a ubisoft service is not available at the moment
قضیش چیه؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان ببخشید اینجا سوال میکنم چون لینک این بازی برای PS4 رو پیدا نکردم ، من وقتی آنلاین میشم تو کنسول یه آپدیت با حجم 11 گیگ ! :-?? برام میاره که باید دانلود کنم ! میخوام ببینم محتوای این 11 گیگ چیه که اندازه حجم خود بازیه !؟ مراحلی هم به آفلاین اضافه میکنه که بگیرمش یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان ببخشید اینجا سوال میکنم چون لینک این بازی برای PS4 رو پیدا نکردم ، من وقتی آنلاین میشم تو کنسول یه آپدیت با حجم 11 گیگ ! :-?? برام میاره که باید دانلود کنم ! میخوام ببینم محتوای این 11 گیگ چیه که اندازه حجم خود بازیه !؟ مراحلی هم به آفلاین اضافه میکنه که بگیرمش یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام، این برای بخش کنسولی بازی، اونجا زودتر به جواب می رسی اگه کسی اینجا نتونست کمکی کنه!
Watch Dogs 2

• Like
Reactions: 4058423

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,016
نام
سهند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر