شبيه‌ساز ميدان نقش‌جهان !

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
چند نفر رو این پروژه کار کردین ؟
این ریزه کاریها رو چه طوری ساختین ؟!!!!!!! قسمت بالای عکس !

do.php

و مهمتر از همه نوشته های گوشه و کنار دیوار هاست که به صورت عربی نوشته شده ! اونار رو چه طوری ساختین !؟!؟!؟!؟!!؟

=========================

من اگر جای شما بودم از قسمتی از مراحل کارم با نرم افزارهای حرفه ای فیلم میگرفتم .
به نظر میرسه که این تصاویر 3 بعدی هستن . اگر اینطوره که لینک تصویر سه بعدی رو به پست اول اضافه کن ببینیم .
تعداد نفرات متغيير بود دقيقا نميشه گفت چند نفر چيزی حدوده 12 نفر
اون نوشته ها تنها عکس هستند که به صورت بافت در اومده

اين محصولی بوده که به فروش ميرسيده لينکی که تصاوير سه بعدی داشته باشه نداره
در ضمن اين محيط مثل محيطه بازی هستش و انيميشن نيست
برای اطلاعات بيشتر داخل خوده سايت مراجعه کنيد
باز هم ممنون

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
سلام. با آرزوی موفقیت برای شما، چند تا سوال داشتم. اگه هر کدومش رو می تونستید جواب بدید، ممنون می شم.
شما چقدر برای ساخت هر کدوم از این آثار هزینه کردید. درآمدتون فقط از طریق فروش عمومی این آثار هست یا به سفارش جایی تهیه کردید؟
از چه موتوری برای ساختش استفاده کردید؟ (حدس من یونیتی هست، درسته؟)
با سپاس و آرزوی پیشرفت برای شما و تولید بیشتر کارهای بهتر.

• Like
Reactions: playstation1

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
سلام. با آرزوی موفقیت برای شما، چند تا سوال داشتم. اگه هر کدومش رو می تونستید جواب بدید، ممنون می شم.
شما چقدر برای ساخت هر کدوم از این آثار هزینه کردید. درآمدتون فقط از طریق فروش عمومی این آثار هست یا به سفارش جایی تهیه کردید؟
از چه موتوری برای ساختش استفاده کردید؟ (حدس من یونیتی هست، درسته؟)
با سپاس و آرزوی پیشرفت برای شما و تولید بیشتر کارهای بهتر.
تشکر به همچنین برای شما
این محصول ایده مدیر گروه آقای کرمانی بود که واقعا من شاهد بودم که چقدر زحمت کشیدند و اذیت شدند. در واقع وقتی پروژه استارت خورد به سفارش کسی نبود .در مورد درامدش بهتره چیزی از طرف خودم نگم چون دیگه پولی توی جیب من نمیره و ممکنه اطلاعات اشتباه بدم . چون من خودم فقط مدلساز بودم البته چند تا سمته دیگه هم داشتم مثل بخش R&D . اگر موفق به تماس با مدیر تیم را پیدا کردم حتما از طرف شما سوال میکنم.
اول قرار بود با شیوا ساخته بشه که بعدا به یونیتی وارد شد . البته توی انریل و کرای انجین هم مقداری کار شد ولی نمیدونم که چرا ادامه پیدا نکرد و نهایتا توی خود یونیتی بسته شد ......
باز هم ممنون و حتما سعی میکنم با خود مدیر گروه هماهنگی کنم تا بتونم اگر سوالی بود پاسخ بدم .

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر