خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
یادمه Moon یکی از بهترین بازی های FPS روی کنسول DS بود. حالا انگار دنباله ش روی 3DS هم اومده.

این بازی همون نسخه ds ه انگار
ریمیک نسخه ds با گرافیک و .... بیشتر برا 3ds
این عکس ببین و بخون

v7ax_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B6%DB%B0%DB%B3_%DB%B1%DB%B9%DB%B2%DB%B7%DB%B2%DB%B3.jpg

هک چیکار کردی؟ من هک تونستم انجام بدم خیلی راحت بود
اگر خواستی بگم چیکار کنی ، این روش خوبیش اینه نیاز به دانگرید نداره

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
هک چیکار کردی؟ من هک تونستم انجام بدم خیلی راحت بود
اگر خواستی بگم چیکار کنی ، این روش خوبیش اینه نیاز به دانگرید نداره

هنوز هک نکردم. گفتم که عجله ای فعلا ندارم. هنوز کلی بازی DS مونده رو دستم. فعلا با همونا سرگرمم.
خواستم هک کنم, ازت کمک می گیرم. :)

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
هنوز هک نکردم. گفتم که عجله ای فعلا ندارم. هنوز کلی بازی DS مونده رو دستم. فعلا با همونا سرگرمم.
خواستم هک کنم, ازت کمک می گیرم. :)

خوب اگر فقط میخواستی بازیا ds بازی کنی میگفتی من ds lite نو ۱۲۵ هزار برات میاوردم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خوب اگر فقط میخواستی بازیا ds بازی کنی میگفتی من ds lite نو ۱۲۵ هزار برات میاوردم

نگفتم که هیچوقت هک نمیکنم. فعلا.
از اونور کیفیت صفحه 3DS خیلی بهتر از DS هست حتی برای همون بازیهای DS.
و اینکه 3DS جوی استیک داره که میشه برای خیلی از بازیهای 3DS مخصوصا racing استفاده کرد.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
s0qd_kirby_triple_deluxe_box_art.jpg

این بازی منو واقعا غافلگیر و سورپرایز کرد [X]:love: به جرات میتونم بگم بهترین بازی ازسری kirby بود که من تو عمرم بازی کردم [X]:clap:

kirby ها همیشه عالی و در عین حال بامزه بودن. من تا حالا بازی kirby بد ندیدم. دستت درد نکنه بابت ویدیو.

حالا که موتورت روشن شده, چند تا بازی خوب 3DS بهت معرفی کنم, بگیری حالشو ببری:

Bye-Bye Boxboy! - 3DS
Aban Hawkins & the 1001 Spikes - 3DS
Rhythm Hunter: Harmo Knight - 3DS
VVVVVV - 3DS
Woah Dave! - 3DS
Mighty Switch Force! - 3DS
Shantae and the Pirate's Curse - 3DS
Retro City Rampage: DX - 3DS
Xeodrifter - 3DS
Rodea: The Sky Soldier - 3DS
Kid Icarus: Uprising - 3DS
Tank Troopers - 3DS

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
الان که سبک پلتفرمر رو به فراموشی رفته دونست [X]:Rose:

البته الان اگه بازیایی که هر روزه تو steam و یا حتی itch منتشر میشه رو دنبال کنی, می بینی که فراموش شده نیست چندان سبک پلتفرمر. بازیهای نسبتا خوبی منتشر میشه. :)

مرسی دمت گرم برم کم کم دانلود کنم بازی کنم , نمیرم همه رو دانلود کنم چون عادتم اینه تعداد زیادی بازی دانلود کنم بین بازیا سردرگم میشم و نمیزاهر لذت کامل ببرم و بازی تموم نمیکنم
مثلا باید 2 تا بازی دانلود کنم بازی کنم بعد 2 تا دیگه

هر کدومو که بعدها بازی کردی و خوشت اومد بیا همین تاپیک بگو. بعضی از این بازی ها تو استیم هم منتشر شده.

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
البته الان اگه بازیایی که هر روزه تو steam و یا حتی itch منتشر میشه رو دنبال کنی, می بینی که فراموش شده نیست چندان سبک پلتفرمر. بازیهای نسبتا خوبی منتشر میشه. :)

هر کدومو که بعدها بازی کردی و خوشت اومد بیا همین تاپیک بگو. بعضی از این بازی ها تو استیم هم منتشر شده.

درباره سبک پلتفرمر به اینکه سبک زیبا و دوست داشتنی هست شکی درش نیست
قبلا جایی خونده بودم نوشته بود: اشاره شده که عناوین سبک پلتفرمر که در سال 1998 حدود 50 درصد از سهم بازار را در اختیار داشتند، در سال 2006 تنها 2 درصد از این سهم را به خود اختصاص داده بودند.:Dload:

بازیا سبک پلتفرمر تو pc بیشترین تعداد دارن , البته من با pc بازی کم میکنم چون سیستمم قدیمیه و آپدیت نکردم
پس استیم ندارم :Cheesygrin:
کامپیوترم سی پیو amd داره اگر اشتباه نکنم فرکانسش 3500 گیگاهرتزه - 4 گیگ رم و ........... این pc فکر نکنم روش استیم نصب شه چه برسه بازی کرد :lol: با pc م بیشتر بازیا retro خود pc بازی میکنم
چشم هر بازی که دانلود کردم بازی کردم تجربه اش کردم میام نظرمو درباره اش اینجا میگم :Angel:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سر کم کردن حجمش بیچاره شدم [X]:D بار هر نرم افزاری کم حم میکردم مثل کلیپ ها 3gp مال 15 سال پیش میشد هیچی قابل دیدن و لمس نبود - برنامه Advanced Video Compressor پیدا کردم حجم خیلی کم کرد کیفیت قابل قبوله بازم از 90 مگابایت رسوند به زیر 4 مگابایت

در مورد ویدیو یادم رفت بگم که; به خودم میگفتی راهنماییت می کردم. برای کاهش حجم ویدیو باید bitrate رو کم کرد ولی از یه حدی کمتر بشه, کیفیت افت میکنه و یه راه حلش اینه که از bitrate متغیر استفاده کرد. (vbr)

قبلا جایی خونده بودم نوشته بود: اشاره شده که عناوین سبک پلتفرمر که در سال 1998 حدود 50 درصد از سهم بازار را در اختیار داشتند، در سال 2006 تنها 2 درصد از این سهم را به خود اختصاص داده بودند.[X]:Dload:

بله سال 1998 خیلی زیاد بود تعدادش. ولی الان سال 2017 هستش نه 2006.
لیست بلند بالای بازیهای پلتفرمر استیم رو ببین (بالای 1000 تاست!):
Platformer games on Steam

کامپیوترم سی پیو amd داره اگر اشتباه نکنم فرکانسش 3500 گیگاهرتزه - 4 گیگ رم و ........... این pc فکر نکنم روش استیم نصب شه چه برسه بازی کرد

البته همون سیستمت هم میتونه برخی از اون بازیهای پلتفرمر دو بعدیِ استیم رو اجرا کنه.
ولی بدون شک, می تونه اکثر پلتفرمر دو بعدی های itch رو اجرا کنه (بیش از 8000 بازی پلتفرمر[X]:lol:!!! ):
Top free platformer games - itch.io

• Like
Reactions: playstation1

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
واقعا عالی.منو که بیچاره کردی حالا باید برم 3DS بخرم:D
حالا راهنمایی میخوام.رو 3DS هکی میشه بازیهای DS هم انجام بدم
قیمت 3DS XL چند در میاد کارکردش؟
چون صفحش بزرگتره پیشم بهتره چون انگشتام یکم بزرگن
یه سایت خوب واسه دانلود بازیهای DS با لینک مستقیم هم معرفی کنید دیگه عالیه
تو این بی پولی دوبارا وسوسه شدم D:

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
واقعا عالی.منو که بیچاره کردی حالا باید برم 3DS بخرم:D
حالا راهنمایی میخوام.رو 3DS هکی میشه بازیهای DS هم انجام بدم
قیمت 3DS XL چند در میاد کارکردش؟
چون صفحش بزرگتره پیشم بهتره چون انگشتام یکم بزرگن
یه سایت خوب واسه دانلود بازیهای DS با لینک مستقیم هم معرفی کنید دیگه عالیه
تو این بی پولی دوبارا وسوسه شدم D:
new 3ds xl به قیمت 1250
3ds xl به قیمت 900
از من میشنوی اگه 1250 میخوای پول 3ds بدی برو با 1400 سوییچ بخر البته اگه از پس تهیه بازیای گرونش برمیایی البته 3ds معمولی هم بین 550 تا 650 هس اما خریدشون یه کمی ریسک داره چون 4 سال که تولید نمیشن o3ds ها به خاطر همین اکثرا یا تو مغازه ها موندن(4 سال تو انبار بمونه دیگه خودت فکرشون بکن که باتریش ok هس یا نه) یا ریفر هستن . در ضمن تو پک n3ds ها شارژر وجود نداره که برا اونم باید برا اورجینالش 100 تومن پیاده شی ینی میشه 1350

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
new 3ds xl به قیمت 1250
3ds xl به قیمت 900
از من میشنوی اگه 1250 میخوای پول 3ds بدی برو با 1400 سوییچ بخر البته اگه از پس تهیه بازیای گرونش برمیایی البته 3ds معمولی هم بین 550 تا 650 هس اما خریدشون یه کمی ریسک داره چون 4 سال که تولید نمیشن o3ds ها به خاطر همین اکثرا یا تو مغازه ها موندن(4 سال تو انبار بمونه دیگه خودت فکرشون بکن که باتریش ok هس یا نه) یا ریفر هستن . در ضمن تو پک n3ds ها شارژر وجود نداره که برا اونم باید برا اورجینالش 100 تومن پیاده شی ینی میشه 1350

البته ایشون گفتن دست دوم میخوان بخرن
new 3ds xl معمولی آک قیمتش 910 هزار بود - البته پک ها new کلا آدپتور ندارن باید 60 هزار آداپتور اصلی بخری
فرق بین 3ds لانچی با new 3ds در حد فرق بین ds lte و dsi هم نیست
ارزش خرید نداره سری new

الان 3ds دست دوم مدلی که من دارم با لوازم کامل و تمیز در حد میشه با 300 خرید - وگرنه تمیز نخواد لوازم و جعبه نداشته باشه ارزونترم گیر میاد
چند روز پیش یکی از دوستام یه 3ds با وضع ظاهری غیر تمیز بدون لوازم با شارژر اصلی از مصرف کننده خرید 200 هزار

3ds انقدر کم اومد اورجینالشم با زور اومد ریفر پیشکش :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohammad hossein

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
خواستم یه توضیح کوتاه اما کامل درباره سری بازی محبوب پوکمون ( pokemon ) بدم

سبکش RPG هـ! داستان تمام سریاش اینه که شما یه کاراکتر پسر یا دختر انتخاب میکنید بعد میرید یه پوکمون از پروفسور شهرتون به عنوان پوکمون Starter میگیرید! (این پوکمون های استارتر خ خ خ خ کم یابن!) بعد از این شهر به اون شهر میرید، پوکمون جدید catch میکنید، پوکمون هاتونو level up میکنین، بعد میرید سراغ gym leader ها! بیشتر سری های پوکمون 8 تا gym leader دارن! هر کدوم از gym leader ها رو که شکست بدین یه gym badge میگیرید.

با این gym badge میتونید از HM یا همون Hidden Machine هایی که به پوکمون هاتون یاد میدید استفاده کنید و موانع سر راه رو بردارید! در طول راه هم با یک گروه آدم بد (که توی هر ورژن از پوکمون اسم این گروه ها فرق میکنه) مبارزه میکنید! منظور از مبارزه همون Pokemon Battle هستش بعد از شکست همه gym leader ها میتونید طبق داستان بازی برید و یک Legendary Pokemon یا همون پوکمون افسانه ای catch کنید! این نوع پوکمون ها از استارتر ها خ خ کم یاب تر و قوی ترن! بعد میتونید برید و با Elite 4 و Champion پوکمون بتل کنید و برنده شید و شما به عنوان Champion هـ اون region بشید!

داستان اصلی بازی اینجا تموم میشه! ولی بعدش هنوز کلی کار واسه انجام دادن هست! مثلا گرفتن legendary ها و pokemon هایی که قبل از گرفتن national-dex و تمام کردن داستان بازی نمیتوانستید بگیرید و event ها و item, های مختلف!

در ضمن نوع پوکمون ها خ زیاده!!! وهر کدوم یه تایپی هستند! مثلا Pikachu معروف تایپش الکتریسیته اس! یا turtle تایپش grass هـ! و ... و ... و...! انقدر زیاده که اگه بخوام بگم مختون هنگ میکنه!

بازی open world هستش. و خیلی ارزش بازی کردن داره!

630x.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر