Screenshot Center

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
این تاپیک مخصوص قرار دادن Screenshot از هر بازی و از هر جایی که فکرش میکنید هستش . واسه گذاشتن Screenshot تو این تاپیک هیچ محدودیتی ندارید فقط چند تا قانون ساده زیر رو رعایت کنید

1.اسکرین شات ها حتما حتما یا به صورت بند انگشتی یا داخل اسپویلر گذاشته بشن.

2.در صورتی که اسکرین از خود شما نبود حتما حتما لینک پستی که مالک Screenshot تو فضای مجازی گذاشته رو برا دادن Credit بهش اینجا قرار بدید.
با تشکر

Last edited by a moderator:

milad61

کاربر سایت
Aug 31, 2012
66
داداش شرمنده میگم بجای لینک اگ بتونی یه عکس کوچیک آیکونی چیزی بزاری ک معلوم بشه عکس چیه خیلی بهتر میشه
خواهش میکنم ،میخواستم عکس در سایز کوچک بذارم اما اینجا قبول نمیکنه ،علامت x میذاره شرمنده اما لینکش کاملا سالمه.

• Like
Reactions: hitman68

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One

داداچ اینا ۴کا گرفتی یا با افکت و اینا اینقدر طبیعیه؟چونکه شک دارم گرافیک واچ اینهمه زیاد باشه
رزولوشن در واقع 5760x3240 هست واسه این عکسا. فقط برای پایین اوردن حجم واسه آپلود و یه مقدار هم نامحسوستر کردن aliasing شات ها رو ریسایز کردم.
تو این شات ها فقط دو عکس سیاه و سفید هستن که افکت دارن باقی گرافیک معمول خود بازی هست.

در ضمن من حتی Extra Details رو روی 0 گذاشتم و MSAA هم استفاده نمیکنم. که ضعفش رو میشه توی شات اولی دید، مخصوصا ابجکت های دورتر از دوربین. وگرنه بازی حتی بهتر هم به نظر میرسید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر