خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
hdr اونقدر هم ارزش هزینه کردن نداره اما برای کسایی که دارن به جای 4k hdr بذارن 2k hdr در حالت full rgb این شکلی هم کنتراست بهتر می شه هم رنگ ها حالت پریده دیگه پیدا نمی کنه علتشم اینه که 4k hdr پهناش کم میاره رنگ ها در حالت فقط 4:2:0 نمایش داده می شه که هم رنگ ها افت می کنه هم کنتراست

1بار تست کنید مشتری می شید. جاییم تا حالا ندیدم کسی پیشنهاد داده باشه اما طبق اطلاعاتم تست کردم دیدم فرقش خیلی زیاده
اگر مبنا ۶۰ فریم باشه حرفت درسته نوژن
اما درگاه های hdmi 2.0 فعلی فرمت 4.4.4 رو به راحتی ساپورت میکنن البته در ۳۰ فریم
مثلا در مورد هورایزن این که میگی رو تست کردم هیچ تفاوتی ندیدم اما رزیدنت اویل ۷ رو روی pc بصورت 4k@60fps hdr تست کردم تصویر مدام پرش داره و قطع و وصل میشد علت هم همون پهنای باند hdmi 2.0 هست

• Like
Reactions: @mahmoud and Inanc

adel1308

کاربر سایت
Mar 6, 2017
14
داداش مباركت باشه انشاالله ...

يعني فقط كليپي ك تست كردي رو برا افتتاح در حلق رفقاي X850D دار ... يعني هيچ كليپ ديگه اي نبود ك اينو زدي برا تست !!!؟؟؟
اقلا ميذاشتي تي وي گرم شه بعد

برا كاليبر تي وي هم صفحات قبل گذاشتم ... كاليبر كن مظرت رو بگو
آپديت اندرويد ٦ هم بزن روش جون ميگيره

كنسول هم وصل كن با همون Enhanced mode اي كه گفتم . يه بتل ١ هم بزن باهاش صفا كن

تنها بازي اي ك تا الان تست كردم و فرق ٤كي و فول رو ديدم همين بتل ١ بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
من تلویزیونم 5.1 اندرویدش
X650D چطور اندرویدشو 6 کنم ممنون میشم راهنمایی کنی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اما درگاه های hdmi 2.0 فعلی فرمت 4.4.4 رو به راحتی ساپورت میکنن البته در ۳۰ فریم
مثلا در مورد هورایزن این که میگی رو تست کردم هیچ تفاوتی ندیدم اما رزیدنت اویل ۷ رو روی pc بصورت 4k@60fps hdr تست کردم تصویر مدام پرش داره و قطع و وصل میشد علت هم همون پهنای باند hdmi 2.0 هست

مبنا فریم نیست بلکه هرتز هست بله اگر 30 هرتزم اجرا کنی 4:4:4 بهت می ده در غیر اینصورت خیر مهم نیست فریم چند باشه. تفاوتش در رنگ ها کاملا مشخصه

در حالت 4k به صورت اتومات نسبت رنگ 10 بیت 4:2:0 می شه مگه 8 بیت باشه که 4:4:4 یا rgb بده

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
داداش من که پرو میخوام بگیرم پهنای باند hdmiاش تناقضی با hdmiتی وی فول اچ دی فعلی من نداره؟
سپاس

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
ببين
شما اگه انهانسد مد رو فعال كني بعد بري توي دشبورد كنسول هنوز تي وي نميره روي hdr

شما وقتي hdr تي ويت فعال ميشه كه بري توي بازي و از تو بازي hdr رو فعال كني يا خود بازي پيغام بده ك فعالش كن ( در صورتي ك بازي قابليت hdr رو داشته باشه . اگه نداشته باشه كلا تي وي روي گيم مد هست )

توي تنظيمات كنسول تمام گزينه هاي مربوط ب خروجي تصوير رو بذار روي اتوماتيك

همرو گزاشتم روی اتومات درست شد

• Like
Reactions: Xenon360

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان تجربه GTA V روی رزولوشن 4K با تی وی سونی X850D خارق العادس !!
اویل 7 و Last of us و نمیدونم چرا اولش که پیغام میده این نرم افزار از HDR پشتیبانی میکنه بعد تصویرش اصلا خوب نمیشه :| البته من برای این دوتا از کنسول قسمت تنظیمات حالت HDR و که آف کردم تصویرش شد خدا

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان تجربه GTA V روی رزولوشن 4K با تی وی سونی X850D خارق العادس !!
اویل 7 و Last of us و نمیدونم چرا اولش که پیغام میده این نرم افزار از HDR پشتیبانی میکنه بعد تصویرش اصلا خوب نمیشه :| البته من برای این دوتا از کنسول قسمت تنظیمات حالت HDR و که آف کردم تصویرش شد خدا
مگه GTA V برا PS4 Pro آپديت داده؟؟

كلا hdr توي گيم معلوم نيست چرا خوب نيست . فعلا همون Game mode پيشنهاد ميشه

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
آقا sony x800d توی ایران به اسم x8000d فروش میره؟ یا این که این 2 تا فرق دارن؟
من ندیدم سایتای ایرانی x800d بزارن
از طرف دیگه، پنل x8000d رو زدن ips
طبق نقد سایت rtings سونی x800d مدل 43 اینچ، پنل va داره
Sony X800D Review (XBR43X800D, XBR49X800D)
ممکنه یکی از دوستان روشن کنه موضوع رو

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
دوستان اپدیت x850d ریختم روفلش حالا از کجا باید نصبش کنم.هرچی گشتم پیدا نکردم! فرمتش باید فت باشه؟ چون فیلمها رو میاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر