تغییر موضع اسپنسر نسبت به لانچ کنسول جدید ؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تا E3 فقط ۳ ماه باقی مانده ، در حالی که طرفداران و گیمرها منتظر رونمایی رسمی از دستاورد زودهنگام کنفرانس سال قبل مایکروسافت ، کنسول جدید با نام اسکورپیو در E3 2017 هستند ، گویا مایکروسافت این برنامه ی رونمایی را برای قبل از E3 در نظر گرفته است ، و همچنین در فروشگاه خود این کنسول را برای فروش با تگ بزودی قرار داده ، که خود میتواند دلیلی بر لانچ کنسول قبل از تعطیلات سال نو 9 ماه دیگر باشد ؛ با توجه به جلو انداختن این پروسه . شما برای اطلاع از موجود شدن کنسول میتوانید ایمیل خود را هم اکنون ثبت کنید .
مایکروسافت برای عقب نماندن از کورس رقابت در مقابل عملکردهای موفق سونی با انحصاریها و کنسول جدید PRO دس به دامن تبلیغات متعدد این کنسول شده است ، اسپنسر تاکید زیادی بر روی enable true 4K و 6TF بودن برای این کنسول دارد و حجم زیادی از تبلیغات این بخش معطوف به سخت افزار شده .
آیا این سرآمد تمام زحمات تیم ایکس باکس است و تیری بر پیکره ی کنسول جدید ، یا برنامه های مهم تری که برای E3 وعده ی آن را داده اند همانند قدرت عقرب کشنده و سرانجام به عهد خود وفا خواهند نمود .

لینک معرفی زودتر کنسول
لینک استور مایکروسافت

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظرم عنوان تاپیک باید اینگونه میبود :
"تغییر موضع اسپنسر نسبت به زمان لانچ کنسول جدید ؟"

ولی جدا از اون یکسری اطلاعات ویندوز سنترال از طریق منابع داخلی که داره منتشر کرده اینگونه که کنسول پاوربریک داخی داره مثل ons s و قابلیت ضبط گیمپلی بازیها به صورت 4k 60fps رو هم داره :think:

پ ن : یادش بخیر یکی از دوستان می امد کلی تحلیل میذاشت که کنسول اصلا امسال عرضه نمیشه و پشت بندش هم ترول میکرد نگو حالا بازی ترد پارتی هم براش تایید شده :))
پ ن 2 : یک تاپیک مجزا برای اخرین اخبار اسکورپیو داشته باشیم بد نیست :think:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یک سوال اساسی... ترول هم نیست:D

به طور کلی فرق اسکورپیو، با یک PC که قابلیت اجرای بازی ها به صورت 4K داشته باشه و این حرفا چیه؟:-"
چیزی گفتن که مزیتی خواهد داشت، یا باید منتظر معرفیه کامل موند؟

• Like
Reactions: Solidsnake_1

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
789
نام
Reza

به طور کلی فرق اسکورپیو، با یک PC که قابلیت اجرای بازی ها به صورت 4K داشته باشه و این حرفا چیه؟:-"
PCانحصاری داره :D

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر

قیمت مناسب
برای pc فقط یک کارت گرافیک 1080 باید بخرید 500$ (البته به تازگی قیمتش کم شده) که بازی های 4k@60FPS رو شاید بتونه اجرا کنه.
یک پی سی کامل که بتونه ازیها رو 4k@60fps رو بصورت native اجرا کنه قیمت بالایی داره.
اگر مایکروسافت بتونه بازیها رو روی اسکرپیو بصوزت 4k@60fps و native و نه آپ اسکیل اجرا کنه و قیمت رو هم حدود 400$ بزاره کار بزرگی کرده.
باید صبر کرد و دید چی میشه.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
قیمت مناسب
برای pc فقط یک کارت گرافیک 1080 باید بخرید 500$ (البته به تازگی قیمتش کم شده) که بازی های 4k@60FPS رو شاید بتونه اجرا کنه.
یک پی سی کامل که بتونه ازیها رو 4k@60fps رو بصورت native اجرا کنه قیمت بالایی داره.
اگر مایکروسافت بتونه بازیها رو روی اسکرپیو بصوزت 4k@60fps و native و نه آپ اسکیل اجرا کنه و قیمت رو هم حدود 400$ بزاره کار بزرگی کرده.
عوضش با pc همه کار میتونی بکنی ... کنسول میگیری که بازی با کیفیت داشته باشه... res 4k به چه درد میخوره وقتی بازی مثل horizon zero نداره ؟ همه بازی هاش هم رو pc هست دیگه .. حالا res4k باشه یا نه زیاد توفیقی نداره .. :D

• Like
Reactions: amir_amd

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
قیمت مناسب
شاید 4k نیتیو بشه گرفت ... ولی 4k و ۶۰ فریم با ۴۰۰ دلار از خیال خام هم فراتره

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
عوضش با pc همه کار میتونی بکنی ... کنسول میگیری که بازی با کیفیت داشته باشه... res 4k به چه درد میخوره وقتی بازی مثل horizon zero نداره ؟ همه بازی هاش هم رو pc هست دیگه .. حالا res4k باشه یا نه زیاد توفیقی نداره .. :D
من خودم فن ps هستم و حتی اگه اسکورپیو 4k@60fps باشه و قیمتش هم 350 دلار باشه چون بازی خاصی نداره برای من جالب نیست. مخصوصا الان که همه بازیهاش روی pc هست و ما هم روی pc تقریبا مجانی بازیها رو بدست میاریم.

شاید 4k نیتیو بشه گرفت ... ولی 4k و ۶۰ فریم با ۴۰۰ دلار از خیال خام هم فراتره
حتی 4k@30 اگر نیتیو هم باشه با 400 دلار قیمت مناسبی هست. البته همونطور که بالا هم گفتم اول باید انحصاری قابل توجه داشته باشه

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من خودم فن ps هستم و حتی اگه اسکورپیو 4k@60fps باشه و قیمتش هم 350 دلار باشه چون بازی خاصی نداره برای من جالب نیست. مخصوصا الان که همه بازیهاش روی pc هست و ما هم روی pc تقریبا مجانی بازیها رو بدست میاریم.

حتی 4k@30 اگر نیتیو هم باشه با 400 دلار قیمت مناسبی هست. البته همونطور که بالا هم گفتم اول باید انحصاری قابل توجه داشته باشه

دقیقا ... خسته شدم از خبر های مربوط به قدرت کنسول و فریم ریت و کوفت... مایکرو به جای معرفی کنسول چند بازی نوآورانه رو هم x1 معرفی کنه ... این نسل کیفیت بازی ها از نظر گرافیک راضی کنندس ... قدرت بالا بره تهش میخوای چیکار کنی ؟ assassins و cod ه جدید رو 4k بازی کنی ؟ :D برای من the last guardian با اون فریم ریت داغونش کلی بالاتر از همه این مباحثه ...

• Like
Reactions: amir_amd

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
خدايي اين حجم از هيت ورزي نسبت به مايكروسافت رو درك نميكنم./:)
اينقدر كه بعضي نسبت به مايكروسافت تنفر دارن،يهودي ها از نازي ها تنفر ندارن.:))
واقعاً داستان چيه؟به ما هم بگين شايد ما هم پيوستيم به جمع تون.:-?
و در مورد خبر هم واقعاً اهميتي نميدم كه مايكروسافت يا فيل اسپنسر چي كار ميكنن و چه غلطي مي خوان بكنن،مي خوان هر روز حرف شونو عوض كنن مي خوان نكنن،مي خوان ٤ روز ديگه كنسول رو لانچ كنه يا ٤ سال ديگه،من فقط اهميت ميدم كه اين كنسول جديد بتونه دنباله رو Xbox 360 و سياست هاي اون موقع باشه و اون دوران خوش ٢٠٠٥ تا ٢٠١٢ كه با اين كنسول داشتيم رو دوباره رقم بزنه.مسئله نه تعداد واحد هاي فروخته شدست و نه بازي هاي انحصاري و نه اين چرنديات،مسئله اينه به طور طور كل در اين صنعت انگار خلاقيت مرده.همه بازي ها حس كهنه دارن.
چندين ساله يك سيكل تكراري تو اين صنعت هست،هر سال يه سري بازي شماره دار از قبل ميان همه كف و سوت و هورا ميكشن سالي سكندري هم يه آي پي جديد مياد (كه همون ها هم تكراري بر بازي هاي ديگه هستن با پوسته اي جديد).
يادتون بياد راكستار در يك دوره اي سالي يك بازي عرضه ميكرد كه يكي از يكي ديگه خاطره انگيز تر،RDR سال بعد L.A Noir سال بعد Max Payne 3 و ... چي شد يهو؟
من فقط تنها چيزي كه مي خوان اينه دوباره اون خلاقيت و حذابيت به اين صنعت برگرده حالا بواسطه هر كي كه مي خواد باشه،باشه.ميخواد مايكروسافت باشه ميخواد سوني باشه مي خواد نينتندو باشه ميخواد هر كي كه باشه.

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خدايي اين حجم از هيت ورزي نسبت به مايكروسافت رو درك نميكنم./:)
اينقدر كه بعضي نسبت به مايكروسافت تنفر دارن،يهودي ها از نازي ها تنفر ندارن.:))
واقعاً داستان چيه؟به ما هم بگين شايد ما هم پيوستيم به جمع تون.:-?
و در مورد خبر هم واقعاً اهميتي نميدم كه مايكروسافت يا فيل اسپنسر چي كار ميكنن و چه غلطي مي خوان بكنن،مي خوان هر روز حرف شونو عوض كنن مي خوان نكنن،مي خوان ٤ روز ديگه كنسول رو لانچ كنه يا ٤ سال ديگه،من فقط اهميت ميدم كه اين كنسول جديد بتونه دنباله رو Xbox 360 و سياست هاي اون موقع باشه و اون دوران خوش ٢٠٠٥ تا ٢٠١٢ كه با اين كنسول داشتيم رو دوباره رقم بزنه.
اون دوران خوش برای ما ایرانیا که بیشتر به خاطر کپی شدن راحت 360 و بازیهای ارزونش بود :D واقعا کپی خور 360 یکی از بهترین حرکت ها تاریخ بود.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
اون دوران خوش برای ما ایرانیا که بیشتر به خاطر کپی شدن راحت 360 و بازیهای ارزونش بود :D واقعا کپی خور 360 یکی از بهترین حرکت ها تاریخ بود.
:D
نميگم بي تاثيير بود (اينايي كه يقه واسه حق و حقوق سازنده و پايرسي پاره ميكنم رو كاري ندارم كه همونا هم ٣٦٠ هاشون كپي ان) و ١٠٠٪‏ همه ي ما ايراني ها از اين ماجرا كپي شدن ٣٦٠ سود برديم.
ولي تراژدي خنده داره اينكه الان من رو Xbox One دقيقاً ١٠٥ تا بازي نصب شده دارم كه نزديك ٣ برابر كل بازي هايي هستش كه رو ٣٦٠ داشتم كه مخلوطي بود از بازي هاي اوريج و كپي ولي وقتي مي خوام بازي كنم ميگم خوب چي بازي كنم بعد ١٠ دقيقه فكر كردن كنسول رو خاموش ميكنم ميرم.:D
مشكل اينكه هيچ كدوم از بازي هاي جديد واقعاً جذابيت و حس جادويي بازي هاي قديم رو ندارن!باورت بشه يا نه اينقدر كه من بازي هاي قديمي رو امسال بازي كردم بازي هاي جديد رو بازي نكردم!
يه زماني CoD BO و CoD MW2 بازي ميكرديم حالا بول شتي مثل CoD IW.

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
:D
نميگم بي تاثيير بود (اينايي كه يقه واسه حق و حقوق سازنده و پايرسي پاره ميكنم رو كاري ندارم كه همونا هم ٣٦٠ هاشون كپي ان) و ١٠٠٪‏ همه ي ما ايراني ها از اين ماجرا كپي شدن ٣٦٠ سود برديم.
ولي تراژدي خنده داره اينكه الان من رو Xbox One دقيقاً ١٠٥ تا بازي نصب شده دارم كه نزديك ٣ برابر كل بازي هايي هستش كه رو ٣٦٠ داشتم كه مخلوطي بود از بازي هاي اوريج و كپي ولي وقتي مي خوام بازي كنم ميگم خوب چي بازي كنم بعد ١٠ دقيقه فكر كردن كنسول رو خاموش ميكنم ميرم.:D
مشكل اينكه هيچ كدوم از بازي هاي جديد واقعاً جذابيت و حس جادويي بازي هاي قديم رو ندارن!باورت بشه يا نه اينقدر كه من بازي هاي قديمي رو امسال بازي كردم بازي هاي جديد رو بازي نكردم!
يه زماني CoD BO و CoD MW2 بازي ميكرديم حالا بول شتي مثل CoD IW.

کاملا قبول دارم که این نسل با فاصله عقبت از نسل قبلی است ولی خوب به نظرم اوضاع داره بهتر میشه و شاید سال 2017 بتونه این نسل رو یه تکونی بده. کلا نسل هفت نسل عجیبی بود :D و به نظر من بهترین نسل :-" (دلایل خودم رو دارم که در یه فرصت مناسب اونا رو میگک :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر