God Of War Fan Club

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام دیدم این تایپک واقعا نبودش احساس میشه پس ...

...............

این بازی یکی از بازی های انحصاری سونی است که طرفدار های زیادی را داره.از این بازی تا حالا 3 نسخه منتشر شده که GOW 1 و GOW 2 برایPS2 و GOWCOO برای PSP و نسخه ی GOW3 هم برای PS3 در دست ساخت است نکته ای که این بازی را از بقیه ی بازی ها متمایز ساخت داستان پیچیده و بسیار زیبای این بازی است که بر گرفته از اساطیر یونان است و ......
هدف من از ایجاد این تایپک بحث و گفتگو در مورد این بازی و به خصوص داستان این بازی است
تصویر جلد بازی
GOW 1
GOW-1.jpg

............................
GOW 2
GOW-2.jpg

...............................
GOW COO
GOW-COO.jpg

.........................
M4

آخرین ویرایش:

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
واقعا فکر می کنید کدوم ادم روانی زن وبچش رو میکشه البته من فقط نسخه پی اس پی رو بازی کردم ولی واقعا معرکه بود بهترین بازی روی پی اس پی بود خیلی حال کردم همه چی عالی البته تو اون نسخه به پرشین جماعت توهین کرده اون غول اولی ایرانی بود همون ریشوعه

• Like
Reactions: ehsanservat

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
واقعا فکر می کنید کدوم ادم روانی زن وبچش رو میکشه
کشتن اونا به خاطر این بود که حرف پیشگو را گوش نکرد و وارد معبد شد و عین گاو .....
وقتی چشش را باز کرد دید چی شده:biggrin1:
شروع کرد به اریس فحش دادن و ... و دشمن اریس شد بعدشم که ..... اریس را کشت.:biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
کشتن اونا به خاطر این بود که حرف پیشگو را گوش نکرد و وارد معبد شد و عین گاو .....
وقتی چشش را باز کرد دید چی شده:biggrin1:
شروع کرد به اریس فحش دادن و ... و دشمن اریس شد بعدشم که ..... اریس را کشت.:biggrin1:
و حالا هم دشمن زئوسه وميخواد اونو بكشه.

• Like
Reactions: ehsanservat

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
البته آتنا داره تو گوشش میخونه که این کارو نکنه و گرنه به سرنوشت کرونوس دچار میشه و پسر اونم اونو میکشه(حرف Nathan)
ار کجا معلوم کریتوس دوباره زن بگیره یا اصلا با زنی ... که بچه دار بشه که بچش بیاد اون بکشه؟!
آتنا در GOW II مرد رفت پی کارش داستانش رو توی تاپیک GOW III گفتم
من نگفتم کریتوس به سرنوشت کرونوس دچار میشه اصلا اینا چه ربطی به هم دارن
گفتم زئوس به سرنوشت کرونوس دچار میشه
کی گفته کریتوس زن میگیره اینا چیه شما از خودت درمیاری :scare:
کلی توضیح دادم برو دوباره همه چیزو بخون اشتباه متوجه شدی همرو قاطی کردی!!!

واقعا فکر می کنید کدوم ادم روانی زن وبچش رو میکشه البته من فقط نسخه پی اس پی رو بازی کردم ولی واقعا معرکه بود بهترین بازی روی پی اس پی بود خیلی حال کردم همه چی عالی البته تو اون نسخه به پرشین جماعت توهین کرده اون غول اولی ایرانی بود همون ریشوعه
کریتوس از قصد زن و بچه اش رو نکشت اون پیشگو به کریتوس گفت که نباید اونجا بره ولی کریتوس گوش نکرد و رفت درون معبد و بدون این که نگاه کنه همرو قتل عام کرد و بعد چشمشو باز کرد و دید که زن و بچه خودش هم در معبد بودند و اونها رو کشته و بسیییییییییییار ناراحت شد و گفت که زن و بچش اینجا چه کار میکردند اونها که در سرزمین خودش یعنی اسپارتا بودند !

بعد صورت اریز ظاهر شد و به کریتوس گفت که اینکارو خودش کرده و اونها رو از روی قصد به این معبد آورده که کریتوس اونها رو بکشه و بتونه از او یک جنگ جوی تمام عیار بسازه که هیچ نگرانی نداشته باشه (ولی اریز با این کارش باعث شد که کریتوس بر علیهش و دشمنش بشه) و با راهنمایی ها و کمک های آتنا و Pandorow Box (این یک جعبه ای هست که زئوس اون رو در یک معبد بسیار بزرگ که در پشت یا کمر کرونوس (کرونوس = پدر زئوس هست و یک تایتان هست و زئوس این عذاب رو گرفتار کرونوس کرده ) قرار داده بود به صورت خیلی مخفی و دست نیافتنی گذاشته بود که جنگجویان زیادی برای به دست آودن این جعبه جونشون رو از دست دادند و در معبد جسد هاشون افتاده
در آخر بازی به وسیله این جعبه کریتوس به اندازه یک تایتان یا خدا میشه و اریز که اون خدای جنگ اصلی بود رو به خواسته خدایان از بین می بره و خدایان الیمپس به عنوان این کاری که کریتوس براشون انجام داد نه تنها کابوس های کریتوس و کارهاش رو می بخشند بلکه اون رو به جای اریز به عنوان خدای جنگ به الیمپس میارن و اینجوریه که کریتوس خدا میشه )اینها اتفاقات God of War 1 هست

اریس
مهدی جان اریس غلطه
(Ares ) اِریز تلفظ درستشه

آخرین ویرایش:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
آتنا در GOW II مرد رفت پی کارش داستانش رو توی تاپیک GOW III گفتم
حالا یادم افتاد نامرد زئوس در رفت
من نگفتم کریتوس به سرنوشت کرونوس دچار میشه اصلا اینا چه ربطی به هم دارن
گفتم زئوس به سرنوشت کرونوس دچار میشه
کی گفته کریتوس زن میگیره اینا چیه شما از خودت درمیاری :scare:
کلی توضیح دادم برو دوباره همه چیزو بخون اشتباه متوجه شدی همرو قاطی کردی!!!
آره 5 ساعته آنم سرم در گرفته
مهدی جان اریس غلطه
(Ares ) اِریز تلفظ درستشه
باشه اینقدر گفتی کدوم غلطکدوم صحیح من قاطی زدم
اریز خوفه(بابا 2 تا تلفظ داره انگلیسی قبرستون با این انگلیسی شما):biggrin1:
اون پست را پاک کردم چون حرفات و قاطی پاتی گرفته بودم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
خوب احتمال اینکه این بازی (GOW3) در E3 2008 نریلرش بیاد بسیار زیاده من که بس صبرانه منتظر تریلرم
اگه جفی تو کار نظارت نداشته باشه نمیشه ازش توقع نمره ی بالا داشت!:biggrin1:
اما به نظر شما نسخه ی 3 آخرین نسخه هست؟(میگم پورت شدن COO برای PS2 به کلی لغو شد دیگه؟!)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
چطوری مهدی! :biggrin1: تشکر بابت تاپیک خوبی که زدی.

اما به نظر شما نسخه ی 3 آخرین نسخه هست؟
به نظر من که داستانش کشش نسخه های بیشتری را داره، یه جایی هم خوندم که جفی گفته بود میشه از این بازی شماره های بیشتری ساخت.

میگم پورت شدن COO برای PS2 به کلی لغو شد دیگه؟
فعلا که خبری نیست ولی بازیهای زیادی از PSP برای PS2 پورت شده اند، احتمال داره که این عنوان هم پورت بشه.

نه تنها کابوس های کریتوس و کارهاش رو می بخشند
البته کابوس های کریتوس هیچ وقت از یادش نمیره.

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
خوبم!ممنون:biggrin1:
آره ولی نمیشه به این کارگردانه اعتماد کرد لعنت به این سونی بابا بزارن جفی کارش را بکنه دیگه
یه جا خوندم تو ابزیسنتر که پورت نمیشه
خدا داند:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر