Cities : Skylines | PC

tz7efri0hyol9vtag4bo.jpg

Cities : Skylines بازی جدید خالقان سری Cities in Motion برداشتی مدرن از سبک کلاسیک شهرسازی می باشد . بازی عناصر گیم پلی جدیدی را برای درک هیجان و سختی های خلق و نگهداری شهر واقعی معرفی می کند. شما مطابق سلیقه خود از mod (محتوای ساخته شده توسط بازیکنان) استفاده کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند تخیل شماست پس با قدرت کنترل شهر را بدست گرفته و به سوی آسمان حرکت کنید.
ویژگی های اصلی بازی :

• شبیه سازی چالش برانگیز و چند لایه : یادگیری ساخت شهری از نو آسان می باشد اما تکامل این مهارت دشوار خواهد بود.در نقش شهردار با دشواری هایی از قبیل آموزش ، آب ، برق ، برقراری امنیت ، آتش نشانی ، بهداشت و درمان و بسیاری مشکلات اقتصادی مواجه خواهید شد.
  • شبیه سازی وسیع ترافیک شهری : تجربه Colossal Order از ساخت سری Cities in Motion در توسعه یک سیستم ترافیک کامل بخوبی مورد استفاده قرار گرفته است.
  • منطقه های گوناگون شهری : نقشی بیشتر از مدیر شهر داشته باشید. طراحی بخش های مختلف شهر میتواند منجر به بکارگیری سیاست هایی شود که نتیجه آن ساخت مجسمه شما در شهر خواهد بود.
  • حمایت گسترده از Modding : شهر ها و ساختمان های فعلی را بهبود بخشیده یا مدل هایی جدید خلق کنید . شما میتوانید آنها را به بازی اضافه کرده و یا آنرا با دیگر بازیکنان از طریق Steam Workshop در اشتراک بگذارید.
پلتفرم : PC
سازنده : Colossal Order
ناشر : Paradox Interactive
سبک : استراتژیک/شهرسازی
سیستم مورد نیاز :

تصاویر :

لازم به ذکر می باشد که بازی امروز منتشر شده است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

vafaseznamin

کاربر سایت
Jan 31, 2018
1
سلام دوستان . منم این بازی رو مدت ها تو سیستمم دارم اوایل همه چی پولی بود به مرور قفل ها باز میشد اما الان یه مدتی هست که همه چیز رایگان هست و پولی در کار نیست یعنی میتونی هرچقدر بخواهی جاده احداث کنی پارک هرچیزی ک قبلا ب پول نیاز داشت الان رایگان. اما قسمت منفی این بازی این هست ک یه شهری ک همه جور وقت براش گذاشتی و ساختی و جمعیت نزدیک دویست هزار نفر شده یهویی با یه بلایی طبیعی کلا نابود میشه میره هوا .یا طوفان میاد همه چیز رو خراب میکنه یا سیل میاد یا رعد و رق میزنه یا هم اینکه زلزله میاد . فقط بدترینش طوفان هست که کلا زحمت چندین هفته ات رو خراب میکنه. از شما عزیزان کسی راهکاری برای رهایی از این بلاها داره.؟؟؟؟؟؟؟؟ تشکر

hamidreza00

کاربر سایت
May 4, 2018
1
سلام بازی من نصب میشه میره داخل بازی ولی وقتی یکی از شهر هاروکه انتخاب میکنم بیاد بالا بازی کنم تا اهرای لودینگ میره دیگه گیر میکنه کسی میدونه مشکلش کجاست و باید چکار کنم؟

OMID H1

کاربر سایت
Jun 19, 2018
3
سلام بازی من نصب میشه میره داخل بازی ولی وقتی یکی از شهر هاروکه انتخاب میکنم بیاد بالا بازی کنم تا اهرای لودینگ میره دیگه گیر میکنه کسی میدونه مشکلش کجاست و باید چکار کنم؟
سلام. مال منم همیشه گیر میکنه ولی دقیقا بعد از ده دقیقه دوباره حرکت میکنه. تو هم یکم صبر کن شاید بیاد

OMID H1

کاربر سایت
Jun 19, 2018
3
سلام من توی بازی با هر شهری که میرم خونه ها و مغازه ها ساخته میشن ولی اداره ها و کارخونه ها ساخته نمیشن!
کسی میدونه مشکل چیه؟

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
یافتم یافتم SKYMODS - Cities: Skylines Mods Catalogue
این سایت عالیه ماد های متنوع داره میتونید دستی دانلود کنید و به بازی کرک شده انتقال بدید
حالا چرا کرک شده ؟ اگه واقعا به این بازی علاقه داری چرا نمیخریش تا از سازنده اش حمایت کنی ؟
حداقل اگه میخوای زیاد خرج نکنی هم میتونی از ریجن روسیه بگیری که بهتر از نسخه کرکیه

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
محتوای بازی خیلی خیلی کمن.
بازی رو یک هفته هست خریدم با چهل ساعت بازی کردن دیگه فقط فرودگاه مونده باز بشه.
بد ترین مشکلات بازی سیستم مالیات غیر منطقی و خط کشی حمل و نقل عمومی مخصوصا اتوبوس بی دروپیکره.
بهترین امکانات رو برای شهر دارم و همه چیز رو با برنامه پیش بردم اما با یک درصد افزایش مالیات برای خود مردم،اعتراض میکنن و شهر رو ترک میکنن.منم دیگه کیفیت خدمات رو اوردم خیلی پایین.
محتوای بازی خیلی کمن و بازی تاریخ مصرف داره،شرکت سازنده کم کاری کرده و کلی دی ال سی پولی داده که میخواستم بخرم دیدم تو اوج تخفیف های امسال صد دلار بیشتر میشن!
تروپیکو پنج خیلی بیشتر حال میداد،تازه الان هم نسخه جدیدیش اومده،حیف پول نداشتم.

• Like
Reactions: Robin Hood

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بد ترین مشکلات بازی سیستم مالیات غیر منطقی و خط کشی حمل و نقل عمومی مخصوصا اتوبوس بی دروپیکره.
بهترین امکانات رو برای شهر دارم و همه چیز رو با برنامه پیش بردم اما با یک درصد افزایش مالیات برای خود مردم،اعتراض میکنن و شهر رو ترک میکنن.منم دیگه کیفیت خدمات رو اوردم خیلی پایین.
محتوای بازی خیلی کمن و بازی تاریخ مصرف داره،شرکت سازنده کم کاری کرده و کلی دی ال سی پولی داده که میخواستم بخرم دیدم تو اوج تخفیف های امسال صد دلار بیشتر میشن!
دقیقا همینطوره که شما میگی خصوصا اون خط کشی های اتوبوس که واقعا رو اعصاب بود همینطور مشکل مرگ و میر که فکر میکنم هنوزم پا بر جاست و با نصب ماد یه مقدار وضعیت بهتر میشه.
کلا همین مقدار هست گیم پلی مفیدش که فرودگاه رو آزاد کنی و تمام! بقیش تکرار مکررات و تماشا و لذت بردن از شهری که ساختی :D در رابطه با دی ال سی ها هم بگم که نصب ماد های مجانی از workshop بهتر از خرید محتوای پولی هست و اونا هم خیلی چیز با ارزشی نسبت به قیمتی که دارن اضافه نمیکنن.
Tropico 6 رو هم بهت پیشنهاد میکنم اگر خواستی این سری رو تجربه کنی الان یه تخفیف ناچیز 20 درصدی هم داره.

• Like
Reactions: A7A

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
دقیقا همینطوره که شما میگی خصوصا اون خط کشی های اتوبوس که واقعا رو اعصاب بود همینطور مشکل مرگ و میر که فکر میکنم هنوزم پا بر جاست و با نصب ماد یه مقدار وضعیت بهتر میشه.
کلا همین مقدار هست گیم پلی مفیدش که فرودگاه رو آزاد کنی و تمام! بقیش تکرار مکررات و تماشا و لذت بردن از شهری که ساختی :D در رابطه با دی ال سی ها هم بگم که نصب ماد های مجانی از workshop بهتر از خرید محتوای پولی هست و اونا هم خیلی چیز با ارزشی نسبت به قیمتی که دارن اضافه نمیکنن.
Tropico 6 رو هم بهت پیشنهاد میکنم اگر خواستی این سری رو تجربه کنی الان یه تخفیف ناچیز 20 درصدی هم داره.

دوستان پیشنهاد میکنم پیج Reddit بازی رو دنبال کنید تا راه های لذت بردن از بازی و تکراری نشدنش رو یادبگیرید

پ ن : تروپیکو رو تاحالا بازی نکردم، الان 6 رو دانلود کنم یا 5 رو هم دانلود کنم و با جدیده فرق میکنه و بازی کردنش خالی از لطف نیست ؟

Vardan Khann

کاربر سایت
Nov 16, 2020
3
سه ساله این بازی رو انجام میدم. برای اینکه بتونم درست بازی کنم دو تا کتاب ترافیک و نه تا کتاب اصول شهرسازی خوندم، گرچه کار من چیز دیگه است. شهرهام حالا خیلی خوب ساخته میشه. کامنتها رو خوندم و گفتم شاید بتونم کمک کنم. مثلا:

* کنترل ترافیک بدون ماد مشکل ساز هست، یا بهتره بگم اصلا وجود نداره. تا جمعیت 30 هزار میشه باهاش راه رفت. از اونجا به بعد ماد TM:PE لازمه.
* خط اتوبوس و کلا حمل ونقل عمومی تو این بازی خیلی حرفه ای هست. واقعا باید رو اصول ساخته بشه وگرنه کار خراب میشه. خط اتوبوس حتما باید با ماد TM:PE اصلاح بشه. خیلی جاها جاده ها و بزرگراهها باید با این ماد کنترل بشن تا ماشینها پشت سر هم نرن و لاینها پربشه. ماشینها تو خط اتوبوس نرن. گردش، تداخل، ایست و حق تقدم درست اجرا بشه و خیلی چیزا. اگر یک ماد مهمترین باشه همینه، چون خود بازی این امکانات رو نداره.

اگر کسی سوال داشت تا جایی که سوادم قد بده کمک می کنم. بعد از سه سال حالا می تونم بگم یک کمی از این بازی سر در می آرم. یکی دو تا هم عکس upload می کنم.

Attachments

• San Cruz - 02.jpg
    San Cruz - 02.jpg
    238 KB · مشاهده: 11
  • San Cruz - 04.jpg
    San Cruz - 04.jpg
    304.8 KB · مشاهده: 10
  • San Cruz - 18.jpg
    San Cruz - 18.jpg
    296.5 KB · مشاهده: 11
  • San Cruz - 29.jpg
    San Cruz - 29.jpg
    322.7 KB · مشاهده: 11

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
سه ساله این بازی رو انجام میدم. برای اینکه بتونم درست بازی کنم دو تا کتاب ترافیک و نه تا کتاب اصول شهرسازی خوندم، گرچه کار من چیز دیگه است. شهرهام حالا خیلی خوب ساخته میشه. کامنتها رو خوندم و گفتم شاید بتونم کمک کنم. مثلا:

* کنترل ترافیک بدون ماد مشکل ساز هست، یا بهتره بگم اصلا وجود نداره. تا جمعیت 30 هزار میشه باهاش راه رفت. از اونجا به بعد ماد TM:PE لازمه.
* خط اتوبوس و کلا حمل ونقل عمومی تو این بازی خیلی حرفه ای هست. واقعا باید رو اصول ساخته بشه وگرنه کار خراب میشه. خط اتوبوس حتما باید با ماد TM:PE اصلاح بشه. خیلی جاها جاده ها و بزرگراهها باید با این ماد کنترل بشن تا ماشینها پشت سر هم نرن و لاینها پربشه. ماشینها تو خط اتوبوس نرن. گردش، تداخل، ایست و حق تقدم درست اجرا بشه و خیلی چیزا. اگر یک ماد مهمترین باشه همینه، چون خود بازی این امکانات رو نداره.

اگر کسی سوال داشت تا جایی که سوادم قد بده کمک می کنم. بعد از سه سال حالا می تونم بگم یک کمی از این بازی سر در می آرم. یکی دو تا هم عکس upload می کنم.

داداش دمت گرم شرایطمون مثل همدیگه است
بنده از زمان قبل از sim city یه گیم 16 بیتی بود مشغول به شهرسازی بودم (اگر اسم اون بازیو بگید دعاتون میکنم)

راستی آیدی استیمت رو بزار
اگر دیسکورد داری آیدی دیسکوردت رو هم بزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر