Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
چند تا فیلم رو دیدم که نسخه حجم بالاشون رزولوشن مناسب رو داشت ولی نسخه کم حجم رزولوشن نامناسب . خب یعنی کلا راه نداره ؟
اگه میخوای فیلمی که دانلود میکنی نوار بالا پایین نداشته باشه ( که ربطی به حجم دانلود و انکود نداره و فیلم اونطوری با اون دوربین ساخته شده ) میتونی قبلش سرچ کنی ببینی Aspect Ratio ـه فیلمی که میخوای دانلود کنی چیه . اگه 1.78:1 یا 1.85:1 بود یعنی صفحه Black Bars نداره و فول اسکرینه ولی اگه نوشته بود 2.35:1 یعنی فیلم نوارهای سیاه داره .
میتونی مشخصات فیلم رو تو سایت بلوری ببینی . مثلا فیلم Prisoners من بلوریش رو دارم فول اسکرینه . تو سایت بلوری هم نوشته :
Prisoners Blu-ray
همون بالای صفحه زیر مشخصات ویدئو نوشته که Aspect Ratio ـش چنده . تو این سایت سرچ کنی متوجه میشی . فیلم 3D خیلی خوبی که فول اسکرین باشه من Hugo و Pacific Rim رو پیشنهاد میدم .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
نقد های Cafe Society فیلم جدید Woody Allen هم اومد که میشی بگی تقریبا میکس رو به مثبت بوده، داستان از این قراره که یه جوون با بازی جسی آیزنبرگ به هالیوود میاد تا تو صنعت فیلم کار کنه و موفق بشه اما خب طبق روال معمول فیلم های کمدی عاشقانه وودی الن اونجا عاشق یه دختر پوکر فیس (کریستین استوارت ) میشه و وسلام.
خیلیا گفتن یه فیلم کاملا معمولی و مدیکور بوده و شاید کمی کلیشه ای و جوک ها و دیالوگ ها یکم زیاده تکراریه و پاش رو از یه نوستالوژی قشنگ و دل انگیز فراتر نمیزاره و نقد های مثبت هم ذکر کردن که بهرحال یه فیلم وودی النی هست و هنوزم زیبا و قشنگه با اینکه فیلمنامه پر و پیمونی نداره ولی کارگردانی خیلی خوبه و فیلمبرداری Vittorio Storaro که مشخصا قابل انتظار چیزی جز عالی نمیشه.

نمیدونم اشتباه میکنم یا نه ولی احساس میکنم وودی الن یه فیلم دیگه هم برای جشنواره کن داشت :think:یا اینکه همین بود، نمیدونم شایدم توهم زدم :D در کل ارزش دیدن داره، مگه چندتا وودی الن داریم؟

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,584
نام
شیخ صدرا
یعنی هیچوقت خریت نکنید مثل من بشینید تنها conjuring 2 رو با کیفیت پرده ایی ببینید (کلا هر فیلم ترسناکی) لامصب کیفیت بدش ترس فیلو دوبله کرده بود :|
یعنی اون صحنه آینه اول فیلم من شیرین 3 تا سکته ناقص زدم :D

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
تصاویر جدید از Spider-Man:Homecoming:
IMG-20160712-102307.JPG

IMG-20160712-102253.JPG

IMG-20160712-102326.JPG

IMG-20160712-102344.JPG

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
منم دیشب بتمن سوپرمن رو دیدم و الان ۲۴ ساعته دارم سعی میکنم فاز کسایی رو که از فیلم دفاع میکنن بفهمم . واقعا فیلم درب و داغون و بی سر و و ته بود. عمرا یک نفر هم فیلمنامه رو نخوانده قبول از ساخت. حیف از اون همه پتانسیل. چیزی به اسم روایات داستان وجود خارجی نداشت تو فیلم!!!

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

از این حرفم اصلا قصد توهین ندارم، و فقط یه حدس ساده‌س؛ اما شاید، شاید اگه همین قدری که الان داری سعی می‌کنی فاز ما رو بفهمی موقع دیدنش سعی می‌کردی داستانو دنبال کنی و به فیلم و سیر اتفاقاتش توجه می‌کردی الان نمی‌گفتی فیلم روایت داستان نداره. ;)

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
از این حرفم اصلا قصد توهین ندارم، و فقط یه حدس ساده‌س؛ اما شاید، شاید اگه همین قدری که الان داری سعی می‌کنی فاز ما رو بفهمی موقع دیدنش سعی می‌کردی داستانو دنبال کنی و به فیلم و سیر اتفاقاتش توجه می‌کردی الان نمی‌گفتی فیلم روایت داستان نداره. ;)
منم با حرف شما موافقم.
اما از قديم گفتن تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيزها...
اگر فيلمي ساخته مي شه، چه اقتباسي چه غير اقتباسي، توي مديوم سينما مي سنجنش. اين فيلم مطمعنا داستان پرباري پشتش بود، كست خوبيم داشت، اما توي جمع بندي به مشكل خورد.
يه مثال مي زنم، منتقداي نولان از منتقداي اسنايدر خيلي بيشترن، همشونم متفق القول مي گن كه نسخه ي بتمن نولان كمتر به كميكا شباهت داشت اما هيچكدومشون منكر كيفيت بالاي ساخت فيلم يا بازي خوب بازيگران نمي شن. الان به نظر من نسخه ي اسنايدر دقيقا بر عكس عمل كرده، يعني به كميك وفادار بوده ولي توي سينمايي كردنش شكست خورده.
اون منتقدي كه ٦٠ سالشه و چيزي از كميك نمي دونه، بر اساس چيزي كه مي بينه نظر مي ده.
در آخرم سعي كنيم كه نمراتو اصلا مد نظر قرار نديم. اگه با يه محصولي حال كردين گورباباي منتقدا....

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
منم با حرف شما موافقم.
اما از قديم گفتن تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيزها...
اگر فيلمي ساخته مي شه، چه اقتباسي چه غير اقتباسي، توي مديوم سينما مي سنجنش. اين فيلم مطمعنا داستان پرباري پشتش بود، كست خوبيم داشت، اما توي جمع بندي به مشكل خورد.
يه مثال مي زنم، منتقداي نولان از منتقداي اسنايدر خيلي بيشترن، همشونم متفق القول مي گن كه نسخه ي بتمن نولان كمتر به كميكا شباهت داشت اما هيچكدومشون منكر كيفيت بالاي ساخت فيلم يا بازي خوب بازيگران نمي شن. الان به نظر من نسخه ي اسنايدر دقيقا بر عكس عمل كرده، يعني به كميك وفادار بوده ولي توي سينمايي كردنش شكست خورده.
اون منتقدي كه ٦٠ سالشه و چيزي از كميك نمي دونه، بر اساس چيزي كه مي بينه نظر مي ده.
در آخرم سعي كنيم كه نمراتو اصلا مد نظر قرار نديم. اگه با يه محصولي حال كردين گورباباي منتقدا....

آره خب من خودم هم با وجودی که چندان از نسخه‌های نولان لذت نمی‌برم همیشه گفتم که به عنوان فیلم‌های سینمایی، خیلی آثار قوی‌ای ان.
اما خب یه مسئله‌ای که در مورد نقدای BVS هست اینه که همشون در مورد نسخه‌ی اکران شده تو سینمان و اون نسخه به خاطر قسمتای فراوون حذف شده واقعا مشکلات عمده‌ای داشت در روایتش (به قول بعضی منتقدا داستان اصلا جریان پیدا نمی‌کرد بین صحنه‌ها)
اما نسخه‌ی نهایی که رو دیسک عرضه شد واقعا دیگه این مشکلو تا حد زیادی نداره (شاید هنوزم مشکلاتی داشته باشه، اما قطعا دیگه به این شکل و شدت نیست که کلا بگیم روایت داستانی نداره)
به عنوان مثال بلید رانر هم که الان به عنوان یکی از شاهکارای سینما شناخته می‍شه موقع اکران شدنش به خاطر دستکاری‌های استودیو به شدت افت کرده بود و منتقدا همون موقع روی خوشی بهش نشون ندادن. تا این که بعدا نسخه‌های Director's cut و Final cut ش مطابق نظر خود کارگردانش اومد.
قصدم مقایسه‌ی این دو تا فیلم نبود، فقط خواستم بگم که در بعضی موارد ایرادایی که نسبت به نسخه‌ی اکران شده تو سینما گرفته می‌شه بعدا وارد نیست. (چون الان دیگه عملا وقتی میگیم BVS منظورمون همین نسخه‌ی اکستنددشه)

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
البته من اکستندد ادیشن رو دیدم و حین تماشا هم هیچ تلاشی واسه فهمیدن فاز کسی نداشتم ولی واقعیتش اینه که به نظر من تقریبا غیر ممکن بود بشه این داستان رو بدتر ازین روایت کرد. و برای من یکی داستان همیشه مهمترین بخش فیلم و بازیه . کاملا میتونم درک کنم که یه سری از فیلم لذت بردن ولی چیزی که نمیفهمم اینه که چرا از فیلم دفاع میشه! در بهترین حالت یک لذت گناهکارانه میتونه باشه برای کسی که از فیلم خوشش اومده به نظر من!

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
منم bvs رو دیشب دیدم بدون نقد و پیش داوری هم رفتم سراغش حالا شاید عجیب باشه ولی من از فیلم لذت بردم سه ساعت وقتم رو پر کرد، نمیگم بی ایراد بود ولی اینقدری هم که میگن افتضاح نبود!
موسیقی فیلم خوب بود
انقدری که نگران بازی افلک بودن قبل فیلم به نظر من خیلی خوب از پس نقش بر اومد.
___
میدونم از اول تو کمیک ها همینطور بوده ولی خدایی عینک خالی واسه مخفی کردن هویت خیلی رو مخه:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
دوستان من BvS رو دیدم سوال هایی برام پیش اومده لطفا کمک کنید :D
کمیک اینا هم نمیخونم :D

این لکس لوثر چه خصومتی با سوپرمن داشت که براش نقشه کشیده بود؟ اونجا که اون کریپتونی رو زنده کرد هم نژادش بود؟ چون با خونش زنده شد

بروس وین موقع رمزگشایی براش چه اتفاقی افتاد؟ توهم زد؟ خواب میدید؟ اونی که فریاد میزد میگفت حق با تو ـه کی بود؟ قضیه ش چی بود؟ ( من یه لحظه فکر کردم فلشه که برگشته به گذشته آخه تو سریالش اینجوری بود :D )

سوپرمن واقعا مُرد؟ اون آخرش که خاک ها بلند شد فکر کنم زنده مونده بود یا شایدم خبر دیگه ایه؟ چون از بمب هسته ای نجات پیدا کرد حالا با یه انگشت وسط اون هیولا که رفت تو بدنش بمیره؟ اینجوری الکی میشه مرگش

• Like
Reactions: a2010

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
دوستان من BvS رو دیدم سوال هایی برام پیش اومده لطفا کمک کنید :D
کمیک اینا هم نمیخونم :D

این لکس لوثر چه خصومتی با سوپرمن داشت که براش نقشه کشیده بود؟ اونجا که اون کریپتونی رو زنده کرد هم نژادش بود؟ چون با خونش زنده شد

بروس وین موقع رمزگشایی براش چه اتفاقی افتاد؟ توهم زد؟ خواب میدید؟ اونی که فریاد میزد میگفت حق با تو ـه کی بود؟ قضیه ش چی بود؟ ( من یه لحظه فکر کردم فلشه که برگشته به گذشته آخه تو سریالش اینجوری بود :D )

سوپرمن واقعا مُرد؟ اون آخرش که خاک ها بلند شد فکر کنم زنده مونده بود یا شایدم خبر دیگه ایه؟ چون از بمب هسته ای نجات پیدا کرد حالا با یه انگشت وسط اون هیولا که رفت تو بدنش بمیره؟ اینجوری الکی میشه مرگش
مشکل لکس با سوپرمن که مفصله جریانش حالا تو فیلم خیلی چیزی مشخص نبود لکس بیشتر قصد داشت برتری خودشو ثابت کنه
ژنرال زاد با لکس از یه نژاد نیستن تو فیلم هم اشاره شد که نمیتونه با خون لکس زنده شه فقط از DNAش استفاده کردن تا Doomsday رو به وجود بیارن
اونجا بروس داشت خواب میدید اون فرد هم فلش هست
سوپرمن هم زندست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر