Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
صحبت های اعضای استودیو Respawn Entertainment در رابطه با بخش داستانی تکنفره

Titanfall 2

در بخش تکنفره داستانی بازی Titanfall 2 قرار نیست تجربه ای خطی و عادی مانند دیگر بازی های سبک اول شخص شوتر داشته باشید .

قرار نیست در طول بازی در میان چندین انفجار قرار بگیرید در حالی که بقیه در حال فریاد زدن هستند ، در بخش تکنفره این بازی لحظات بسیار آرامی وجود خواهد داشت ، جایی که در یک محیط قرار خواهید گرفت و باید بفهمید چگونه آن مرحله را بدون سر و صدا به پایان برسانید .

استیو فوکودا کارگردان این بازی اعلام کرد ، او میخواهد بخش تکنفره این بازی مانند استخر عظیمی که در آن دشمنان شما وجود دارد و شما باید به طور مرتب از زوایای مختلف در استخر پریده از آن بیرون بیاید باشد .

عنوان Titanfall 2 در تاریخ 28 اکتبر سال 2016 ( 7 آبان ) برای پلتفرم های Xbox One , PS4 و PC عرضه میشود

منبع

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
من از نسخه یک 400 ساعت تایم پلی دارم و اگه خدا بخواد بازم پلی میزنم ولی چند چیزش خیلی رو مخم هست... اول گرافیکشB-( دوم این هوش مصنوعی تو بازی :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
کاشکی سازند موتور بازی سازیشو به Frostbite 3 تغییر بده اینجوری هم شاهد گرافیک انقلابی و همچنین تخریب پذیر عالی میشیم هم کلا سطح کلی بازی رو از این شاهکاری که هست بالاتر میبره و هم چنین سیستم بتل لاگ بتلفیلد رو واسه پی سی بازها بزارند:D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
کاشکی سازند موتور بازی سازیشو به Frostbite 3 تغییر بده اینجوری هم شاهد گرافیک انقلابی و همچنین تخریب پذیر عالی میشیم هم کلا سطح کلی بازی رو از این شاهکاری که هست بالاتر میبره و هم چنین سیستم بتل لاگ بتلفیلد رو واسه پی سی بازها بزارند:D

اگر ميشد كه خيلي عالي ميشد چون هنوز گرافيك اون قوام خودش رو پيدا نكرده و هنوز يه جوريه ! انگار تكميل و عالي نيست
تخريب پذيري هم اخه به پست اين بازي نميخوره :|

فرقی با شماره یکش نداشت یا من این حس و پیدا کردم
كليت اش كه همون بود ! اما خوب ربات هاي بيشتر داشت كه خيلي خوب بود!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
اگر ميشد كه خيلي عالي ميشد چون هنوز گرافيك اون قوام خودش رو پيدا نكرده و هنوز يه جوريه ! انگار تكميل و عالي نيست
تخريب پذيري هم اخه به پست اين بازي نميخوره :|

كليت اش كه همون بود ! اما خوب ربات هاي بيشتر داشت كه خيلي خوب بود!
رباتا کنار
احساس میکردم همون نسخه قبله یعنی فقط چند قابلیت جدید اضافه کردن
من که قبل نمایش خریدش مد نظرم بود ولی با دیدن نمایش نظرم عوض شد اینام مثه این که میخوان مثه COD کپی پیس کنن نسخه به نسخه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
زمان اغاز بتای بازی مشخص شد.بتای بازی در دو مرحله هستش.
اولی از تاریخ 29 تا 31 مرداد. دومی هم از تاریخ 5 تا 7 شهریور.بتا برای ps4 و xone میاد و خبری از نسخه ی pc برای جلوگیری از لو رفتن اطلاعات داستانی نیست.

پ.ن: به شخصه از جمعه خیلی سرم شلوغ میشه.اول مرحله اول بتای تایتان فال بعد بلافاصله بازی deus ex 2 بعد مرحله دوم بتای تایتان فابل بعدش بتای بتلفیلد1 . حتما بعدش دموی فیفا 17 میخواد بیاد .وای چه شود:D
لاکردار از سر رینبوسیکس سیج هم نیمتونم دست بردارم.تازه الان تازه دموی فاینال فانتزی رو دانلود کردم باید اونم بازی کنم.

• Like
Reactions: uriel and jhoobin

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بتا با حجم 12 گیگو 600 مگ برای ps4 الان در دسترسه.
مرحله اول بتا تا روز دوشنبه ساعت 9:30 صبح ادامه داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر