Vampyr

vbmu4tn81wju5ff7i8zz.png

Vampyre بازی ـه جدید Dontnod Entertainment سازنده ی Life Is Strange و Remember Me معرفی شده! :x

دنیای بازی
بازی در سال 1918 جریان داره. در حالی که انگلیس در حال بازسازیه بعد از جنگ جهانی ـه اول ـه، اپیدمی آنفولانزای اسپانیایی هم راه خودش رو به خیابون ها باز کرده!
خیابون ها مملو از جنایت و مرگه اما در همین حال به دنیال یه تولد دوباره و تغییر در جامعه و سیاست هم هست! با گسترش علم،خرافات هم در بین جامعه کمتر میشه...اما... همچنان زنده ـن... و ... واقعی!
توی این دنیا ، باید خودتون رو برای رویارویی با موجودات فراطبیعیه دیگه ای هم آماده کنید! >:)

شخصیت اصلی
Jonathan Raid شخصیت اصلیه بازی، در زمان جنگ دکتر بوده(دانشمند، متخصص خون! ) اما الان...اون خون آشام ـه! >:)
به عنوان یک متخصص، به دنبال شناخت شرایط جدیدش ـه(خون آشام بودنش) و به صورت یک وضعیت پزشکی بهش نگاه میکنه و به دنبال درمانش هست. اما با گذر زمان متوجه میشه که اوضاع خیلی پیچیده تر از این حرفاست!

گیم پلی
بازی در سبک Action RPG هست، اما مثل Life Is Strange انتخاب های شما در مسیر داستان تاثیر خواهد داشت!
Raid به عنوان یک جراح از سلاح هایی مثل اره استفاده میکنه،اما سلاح های گرم هم توی بازی وجود دارن! در کنار این ها قدرت های خون آشامایه Raid رو فراموش نکنید! >:)

تاثیر انتخاب ها
هرچیزی بهایی داره! بهای نامیرایی هم کشتن انسان های بیگناه ـست! هر کسی رو که توی بازی میبینید،میتونید هدف خودتون قرار بدید...اما چطور هدفتون رو انتخاب میکنید؟ Raid خون آشامی ـه که زمانی انسان بوده،انتخاب هدف به همین آسونیه؟ با استفاده از اطلاعاتی که به دست میارید،چیزایی که میبینید و روابطتون ، همه ی این ها هدف بعدی شما رو تعیین میکنه! اما در آخر نمیتونید از کشتن فرار کنید! شما خون آشامید و نیاز به تغذیه از انسان ها دارید!
و هر کسی که هدفتون باشه فقط از دنیا محو نمیشه! انتخابتون باعث تاثیر روی داستان به صورت آنی و یا بلند مدت خواهد بود!

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اینو که فک کنم خیلی وقت پیش معرفی کرده باشن :D (من همین چند وقت پیش بود عناوین Dontnod رو تو گوگل سرچ کردم این هم تو لیستش بود منتهی در مورد فیلمای خون آشامی سرچ میکرد :D)

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
مرسی که تاپیک اینو زدی :d بازی خیلی متفاوت از LIS به نظر میاد اینجوری که گفتن, بیشتر قراره به RPG نزدیک باشه تا interactive drama ولی بازم انگار تصمیم گیری و ارتباط با بقیه خیلی مهمه. بازی قراره تو لندن 1918 باشه که خیلی فضای تاریک و خوبی داره تو آرت ورکا. شخصیت اصلی بازیم انگار یه دانشمنده که به خاطر تخصصش توی علوم مربوط به خون توی جنگ جهانی بوده ولی خب سر همین دانشش براش سخته کنار بیاد با یه مساله ی غیرعادی مث ومپایریزم و فک میکنه میتونه مث یه بیماری باهاش سر کنه و درمان پیدا کنه ولی کم کم میفهمه که به این راحتیا نیست و بالاخره به عنوان ومپایر باید آدم بکشه :d سازنده ها گفتن که بالاخره باید بکشین و سیر کنین خودتونو ولی اینکه کیو میکشین خیلی مهمه, یعنی باید تصمیم بگیرین فلان آدم خوبه یا بد, کشتنش ارزش داره یا نه یا چجوری بکشین و ... :d در کل با اینکه 180 درجه فضای کارشونو تغییر دادن میشه خودمونو برای یه شاهکار آندرریتد دیگه که قراره بازیای هایپ شده حقشو بخورن آماده کنیم :d

• Like
Reactions: CriRo7

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

جو و فضاسازی این موقع مغض ترکونه امیدوارم ازش نهایت استفاده رو ببرن + مشکلات فنی نداشته باشه تا به حقی که باید بهش برسه کامل برسه :bighug: (الان یـ جورایی کار کشته تر شدن و به قولی سری تو سرا در اوردن امیدوارم بترکونن)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در کل با اینکه 180 درجه فضای کارشونو تغییر دادن میشه خودمونو برای یه شاهکار آندرریتد دیگه که قراره بازیای هایپ شده حقشو بخورن آماده کنیم :d
=)) =))
البته کاملا موافقم:( حقش بیشتر از اینا هست LIS ! :(
ولی امیدوارم تا چند ساعت دیگه، همین 3تا بخشی که هست(و حقشم هست!) رو ببره! انشاالله بازی های بعدیشون دیگه زیر هایپ بازی های دیگه له نشه! :(

اطلاعات بازی هم کلا بسی هایپ بر انگیزه! :x با اینکه به قول تو 180 درجه فرق میکنه! اما با این حال معرفی که حس خیلی خوبی داد! :x امیدوارم اینجا هم موفق بشن:x
فقط معرفی اینم خیلی بی سر و صدا بود! کاش توی TGA یا PSX معرفی میشد!

و ... ناشر... Focus Home ! امیدوارم کم نزاره! ولی کاش با یک ناشر مچ میشدن! 3تا بازی،3تا ناشر مختلف! تا اونجایی که میدونم هم از کار با Square Enix که راضی بودن! کاش با همون ادامه میدادن حداقل میدونستیم یه ناشر کله گنده ای پشتشونه! :d

راستی بازی هم برای 2017 تاریخ خورده:d

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Dontnod Entertainment سال 2008 تاسیس شد نمیدونم تو استدیوشون از چه افرادی استفاده کردن ولی خوب Remember Me که اولین کارشون بود رو 2013 منتشر کردن که به عنوان اولین کارشون عنوان نسبتا خوبی بود متاش دور و بر 70 دراومد از نظر کاربرا هم نمرات خوبی گرفت (نمره ی استیمش در حال حاضر رو 86% ـه) جو بازی جو نسبتا نو و جدیدی بود سعی کرده بودن نوآوری از خودشون بخرج بدن که خوب نشون میداد از همین اول کاری که چقدر دنبال خلاقیت نشون دادن از خودشونن (قابلیت ری میکس کردن زمان که باید بر میگشتی عقب و زمان گذشته رو اونجور که میخواستی رقم میزدی یا چیدن Combo های دلخواه که ایده نو و جالبی بود) به شخصه خودم خیلی این بازی رو دوستش دارم :D:x با اینکه یـ سری مشکلات داشت ولی به نظرم حقش بیشتر از اینا بود (کلا چون New IP از یـ استدیو ی جدید و تازه کار بود منتقدا خیلی بهش سخت گرفتن مطمعنا اگه یکم هایپ دورش میبود نمرات بهتری میگرفت) عنوان دومیشون هم که LiS باشه دو سال بعدش منتشر شد که دوباره همین قضیه براش اتفاق افتاد یوزر اسکورش تو استیم الان 96.65% ولی خوب بازم سر یـ سری مشکلات منتقدا ازش بد جور خورده گرفتن با این حال از نظر تجاری خیلی خوب عمل کرد الانم که بنده خیلی خوشحالم که بازی بعدیشون رو میبینم :x
Dontnod تا الان دست رو سه تا سبک گذاشته RM که اکشن ماجراجویی بود LiS اشاره و کلیک بود الانم Vampyr که اکشن RPG ـه ! نشون میده دائم دنبال عنوان نو و جدید هستن :bighug: ایده بازی یکمی بلند پروازانست ولی خوب نشون دادن میتونن کامل از پسش بر بیان :x امیدوارم مکانیزم های گیم پلی بازی همون ارتقا داده شده RM باشه از نظر آرت و فضا سازی هم که خوب خیالم کاملا تخته میمونه ریسک RPG کردن بازیشون که خوب امیدوارم کامل از پسش بر بیان :x
پ.ن : منتقدا هم یکمی روی خوش به این استدیو نشون بدن :(

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خبری از بازی نیست که...ولی چون تعداد بچه هایی که Life Is Strange رو بازی کردن از اون موقع بیشتر شده،گفتم تاپیک رو بیارم بالا در جریان این هم باشن :D

+ عکسه شخصیت اصلی رو هم بزارم:D
zmqw45gcsg8r6x8dlc2u.jpg

طراحیش که خیلی خفن و خون آشام گونه ـست! >:) (بله خون آشامه...ولی خوب...اخیرا گند زدن به این موجودات ـه خفن :( برای همین میگم خون آشام گونه:-" )

• Like
Reactions: voldmort

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
کنجکاوم بدونم سیستم مبارزات بازی چجوریاست :-?

عکس off-screen از بازی (در حال نشون دادن بازی به خبرنگارا)

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کنجکاوم بدونم سیستم مبارزات بازی چجوریاست :-?

عکس off-screen از بازی (در حال نشون دادن بازی به خبرنگارا)

اتفاقا الان گفتم یه سری توییتر بزنم ببینم خبری نیست از بازی؟ که دیدم ساعاتی پیش گویا برنامه داشتن و تنها عکس از گیم پلی هم همینی که گذاشتیه :d
قط در مورد هیمن یه عکس... نمیدونم دقیقا چه بخشیه...ولی کاراکتری که توی صفحست،اصلا نمیخوره شخصیت اصلی باشه... برای همین حسه اول شخص بودن میده! :| که امیدوارم اینجوری نباشه! :| (گند میخوره به سیستم مبارزاتی که گفتن:-" )
ولی خوب...احتمالا باید یه خبرایی بشه به زودی :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اتفاقا الان گفتم یه سری توییتر بزنم ببینم خبری نیست از بازی؟ که دیدم ساعاتی پیش گویا برنامه داشتن و تنها عکس از گیم پلی هم همینی که گذاشتیه :d
قط در مورد هیمن یه عکس... نمیدونم دقیقا چه بخشیه...ولی کاراکتری که توی صفحست،اصلا نمیخوره شخصیت اصلی باشه... برای همین حسه اول شخص بودن میده! :| که امیدوارم اینجوری نباشه! :| (گند میخوره به سیستم مبارزاتی که گفتن:-" )
ولی خوب...احتمالا باید یه خبرایی بشه به زودی :D
خوب میتونه تغییر دوربین باشه ینی هنگام حرف زدن مثلا دوربین اول شخص میشه :D یا اصلا صحنه عوض شده طرف داره حرف میزنه دوربین ی لحظه نشونش میده (موقع حرف زدن ) بعد میوفته رو این شخصیت و صحبتشو نشون میده (به سبک ویچر و F4)
اصلا ی چیزی تو نگاه کن طرف داره به ی سمت دیگه نگاه میکنه ینی همین حرف من :D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
طبق آخرین اخبار این تیمی که داره Vampyr رو میسازه اکثریت قریب به اتفاق اعضاش فرق داره با تیمی که Life is strange رو ساخت و ظاهرا اونا دارن روی ساخت یه بازی دیگه کار میکنن که اگه خدا بخواد و فصل دوم از شاهکارشون باشه من سکته میکنم :d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
طبق آخرین اخبار این تیمی که داره Vampyr رو میسازه اکثریت قریب به اتفاق اعضاش فرق داره با تیمی که Life is strange رو ساخت و ظاهرا اونا دارن روی ساخت یه بازی دیگه کار میکنن که اگه خدا بخواد و فصل دوم از شاهکارشون باشه من سکته میکنم :d
فصل دوم رو که خیلی وقته تایید کردن :D جدای از این هم این بنده خدا ها فک نکنم اینقدری باشن که بتونن همزمان رو دوتا پروژه کار کنن فوق فوقش درحال مراحل اولیه کانسپت و پلات و این صحبتا باشن واسه همینم فک نکنم تا قبل 2018 خبری بشه ازش . . .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر