PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
سلام
دوستان سایتی بودش کات سین های بازی ها و قسمت های مربوط به دیالوگ بازی ها رو زیرنویس قرار میداد و اون زمان ویدیو مربوط به این بازی رو هم قرار داده بود که من دانلود کردم ولی الان میخوام ببینم میبینم که زیرنویس ندارن . میخواستم بدونم کسی از دوستان اونا رو دانلود نکرده زیرنویسش رو به دست ما برسونه . ( آخه همه رو دانلود کردم ) چون مربوط به این بازی بود اینجا مطرح کردم . مرسی .
سایتشون فعلا پایینه.میخوای به زننده تاپیکش پیغام بده احتمالا چیزی که میخوای رو داشته باشه؟

Bigame کاربر مورد نظر

لینک تاپیک

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان چنتا مشکل با این بازی دارم(نسخه ps4 بازی)

1_توی یکی از تریلر های رسمی ازگیم پلی بازی دیدم که joel میتونست درحالی که نیم خیز شده و پشت موانع مخفی شده همزمان تند حرکت (شروع به دویدن کنه) ولی توی بازی من ، نمیشه! موقع دویدن حتما بلند میشه و نمیشه هم زمان هم نشست هم دوید!! واسه شمام همینجور بوده؟؟

2_توی تریلر های بازی دوربین بازی بنظرم عقب تر هست و باعث میشه وسعت دید گیمر بیشتر باشه ، توی خود بازی دوربین یکم به جول نزدیکتر هستش ، راهی داره توی تنظیمات ، دوربین رو یکم عقبتر ببرم مثل توی تریلر های بازی بشه؟؟؟

Sent from my Samsung Galaxy Note3 using Tapatalk

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
2_توی تریلر های بازی دوربین بازی بنظرم عقب تر هست و باعث میشه وسعت دید گیمر بیشتر باشه ، توی خود بازی دوربین یکم به جول نزدیکتر هستش ، راهی داره توی تنظیمات ، دوربین رو یکم عقبتر ببرم مثل توی تریلر های بازی بشه؟؟؟
نه ، همچین چیزی نمیشه.

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان چنتا مشکل با این بازی دارم(نسخه ps4 بازی)

1_توی یکی از تریلر های رسمی ازگیم پلی بازی دیدم که joel میتونست درحالی که نیم خیز شده و پشت موانع مخفی شده همزمان تند حرکت (شروع به دویدن کنه) ولی توی بازی من ، نمیشه! موقع دویدن حتما بلند میشه و نمیشه هم زمان هم نشست هم دوید!! واسه شمام همینجور بوده؟؟

Sent from my Samsung Galaxy Note3 using Tapatalk
دوستان علاوه بر این دو تا
3 -توی آپدیت توانایی های joel بوسیله اون چیزا که شبیه قرص هست ، weapon sway یعنی چی و کارش چیه؟ و 4- اون موردی که shiv master اسمشه، اولین ارتقائش واسه اینه که بشه clicker ها رو موقعی که بهت حمله میکنن با چاقو بکشیم ، ارتقا دومیش چیکار میکنه؟؟؟

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دوستان چرا تو این بازی progress ها ثبت نمیشن؟ کلی رفتم جلو هنوز همه چیز صفر هست! به اینکه اکانتم یک هست و بازی ریجن ۲ که ربطی نداره؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان علاوه بر این دو تا
3 -توی آپدیت توانایی های joel بوسیله اون چیزا که شبیه قرص هست ، weapon sway یعنی چی و کارش چیه؟ و 4- اون موردی که shiv master اسمشه، اولین ارتقائش واسه اینه که بشه clicker ها رو موقعی که بهت حمله میکنن با چاقو بکشیم ، ارتقا دومیش چیکار میکنه؟؟؟
1- اول قرار بود توی بازی اصلی بشه این کارو کرد که بعداً حذف شد
3- لرزش دست جوئل کمتر میشه تا هدف گیری ساده تر انجام شه
4- شیو مستر در مرحله دوم اون کلیکر رو میکشه تا جایی که یادمه

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
دوستان سبك بازي چيه؟
اكشن يا stealth ؟
مث آنچارتد هست گيم پليش؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه بازی خطی تو سبک Action-adventure game, Survival horror که وقتی تمومش میکنی میشه جز بهترین لحظه های زندگیت.البته اون قسمت Survival horror رو زیاد جدی نگیر چون میشه گفت اونچنان ترسی ایجاد نمیکنه ولی داستان و گیم پلی محشری داره.گیم پلیش زمین تا آسمون با آنچارتد فرق داره

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
داستان بازی عالی
گرافیک عالی
صداگذاری عالی

گیم پلی به شدت خسته کننده و تکراری!
کسایی که I'm Alive رو بازی کرده باشن گیم پلی بازی عالی بود و تو همین سبک بود.

شاید هم به دلیل اینکه Uncharted Collection رو بازی کردم و بعد رفتم سراغ این بازی خوشم نیومد!

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
داستان بازی عالی
گرافیک عالی
صداگذاری عالی

گیم پلی به شدت خسته کننده و تکراری!
کسایی که I'm Alive رو بازی کرده باشن گیم پلی بازی عالی بود و تو همین سبک بود.

شاید هم به دلیل اینکه Uncharted Collection رو بازی کردم و بعد رفتم سراغ این بازی خوشم نیومد!
کمتر بازی تکنفره ای پیدا میشه که مثلا تمومش کنم بعد از یکی دو هفته بازم برم سراغش . چون معمولا اینجور عناوین خطی رو حداقل دو سه ماه باید بگذره تا دوباره از اول برمشون.اما تنها دو تا عنوان خطی محض بوده که شاید هر کدومشون رو بیش از 15 بار تموم کردم! اونم بخاطر گیم پلیشون. یکی RE4 بوده و یکی هم TLOU .توی این 3 سالی که بازی منتشر شده بین هزاران گیمری که کامنتهاشونو درباره این بازی خوندم(چه ایرانی و چه خارجیا) شاید شما دومین نفری باشی که بنظرشون گیم پلی این عنوان خسته کننده باشه!!!

در مورد I am Alive هم 'چی بگم هر جور راحتید:D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
کمتر بازی تکنفره ای پیدا میشه که مثلا تمومش کنم بعد از یکی دو هفته بازم برم سراغش . چون معمولا اینجور عناوین خطی رو حداقل دو سه ماه باید بگذره تا دوباره از اول برمشون.اما تنها دو تا عنوان خطی محض بوده که شاید هر کدومشون رو بیش از 15 بار تموم کردم! اونم بخاطر گیم پلیشون. یکی RE4 بوده و یکی هم TLOU .توی این 3 سالی که بازی منتشر شده بین هزاران گیمری که کامنتهاشونو درباره این بازی خوندم(چه ایرانی و چه خارجیا) شاید شما دومین نفری باشی که بنظرشون گیم پلی این عنوان خسته کننده باشه!!!

در مورد I am Alive هم 'چی بگم هر جور راحتید:D

صفحات پیش من می خوندم چند نفر نوشته بودن که اونا هم خوششون نیومده
امروز حتی جایی بودم یکی از اشنا بهش گفتم گفت رو حالت سخت تر بازی کن ( یکی از دوستان اینجا بالا هم اشاره کرد )

هرچی هست جابه جا کردن نردبون و سطل آشغال یا مخفی کاری بازی واسه من جذاب نبود.
در هر صورت از داستان بازی دارم لذت میبرم و تنها دلیل ادامه دادن من هستش
سریال TWD هم که داره پخش میشه به شدت یادآور The Last Of Us هستش که اون سریال هم از فصل سه به بعد به نظر من یک تکراره!
یکی دستگیرشون میکنه در میرن یه جا پناه میگیرن دوباره می افتن دست یکی دیگه

I'm Alive زمان خودش من ازش لذت بردم!

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
صفحات پیش من می خوندم چند نفر نوشته بودن که اونا هم خوششون نیومده
امروز حتی جایی بودم یکی از اشنا بهش گفتم گفت رو حالت سخت تر بازی کن ( یکی از دوستان اینجا بالا هم اشاره کرد )

هرچی هست جابه جا کردن نردبون و سطل آشغال یا مخفی کاری بازی واسه من جذاب نبود.
در هر صورت از داستان بازی دارم لذت میبرم و تنها دلیل ادامه دادن من هستش
سریال TWD هم که داره پخش میشه به شدت یادآور The Last Of Us هستش که اون سریال هم از فصل سه به بعد به نظر من یک تکراره!
یکی دستگیرشون میکنه در میرن یه جا پناه میگیرن دوباره می افتن دست یکی دیگه

I'm Alive زمان خودش من ازش لذت بردم!
فیلم The Godfather رو خیلی ها بهترین فیلم تاریخ میدونن تعداد کمی هم شاید بگن این فیلم اصلا مزخرفه.بهرحال نمیشه تمام سلیقه ها رو باهم یکدست کرد و به نظر شما احترام میزارم.البته هیچ بازیی بدون ایراد نیست ولی تو یه مصاحبه مفصل برنامه نویس Naughty Dog اشاره کرده بود که سخت افزار PS3 که برای 10 سال پیش هست محدودیتهای زیادی رو تو هوش مصنوعی " ارتباط بین کارکترها و ایجاد موانع گوناگون براشون ایجاد کرده بود و مجبور شدن از خیلی چیزها بگذرن که به این چیزی که دارید تجربه میکنید برسن با اینحال تونستن یکی از پرافتخارترین بازیهای کل تاریخ رو تحویل گیمرا بدن.1 ماه دیگه Uncharted 4 رو تجربه کن چون بعضی سایتا تو پیش نمایش خودشون گفتن منتظر چیزی فراتر از The Last of Us باشید=P~

• Like
Reactions: Ehsan of War

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
شما بازی رو بزار روی easy.بعدش بازی رو اکشن برو خیلی حال میده.منم قبول دارم اگه بازی رو همش مخفی کاری بری بعد یک مدت خسته کننده میشه.اکشنش فوق العادس.خوبی بازی اینه که هم میتونی اکشن بری هم میتونی مخفی کاری.گیم پلیش خیلی غنی هستش.نبردهای تن به تن که خودش یک دنیاییه برای خودش،نبرد با سلاح های سرد مثل چوب، چاقو.گانییگ فوق العاده،یک ریزه کاریهایی گیم پلیش داره که خیلی عالیه.دیگه گیم پلی از این غنی تر نداریم.نمیدونم ign بود موقع نقد بازی گفته بود گیم پلی از این بهتر ایا وجود داره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsan of War

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر