new Nintendo 3DS

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
فلش کارت gateway رو که میزارم و برنامش رو میزنم این پیام میاد

چطور باید cia رو نصب کنم تا unblock بشه.لطف کن کامل توضیج بده که اینقدر سوال پیش نیاد

نصب cia هم باز نیاز به یکی از اون دو بازی یا sky3ds داره برای اولین بار

در ضمن توصیه می کنم Zelda OOT برای هک نخری، چون هم شرش زیاده هم باید با یک کنسول دیگه یا Datel Power Save سیو روش برگردونی برای هک

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
نصب cia هم باز نیاز به یکی از اون دو بازی یا sky3ds داره برای اولین بار

در ضمن توصیه می کنم Zelda OOT برای هک نخری، چون هم شرش زیاده هم باید با یک کنسول دیگه یا Datel Power Save سیو روش برگردونی برای هک
جایی میشناسی sky3ds رو با قیمت خوب بدن؟ با r4i چی هک نمیشه ؟ ممکنه با گذشت زمان gateway درست کنه این مشکل رو؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
جایی میشناسی sky3ds رو با قیمت خوب بدن؟ با r4i چی هک نمیشه ؟ ممکنه با گذشت زمان gateway درست کنه این مشکل رو؟

کدوم شهر هستی شما؟ خیر نمی شه، این مشکل نیست آسیب پذیری ای که ازش استفاده می کنه به این صورت هست

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
کدوم شهر هستی شما؟ خیر نمی شه، این مشکل نیست آسیب پذیری ای که ازش استفاده می کنه به این صورت هست

تهران.....من توی بعضی آموزش ها دیدم Firmware GW 3.5.1-BETA “Ultra” رو دانلود کردن و فایل Launcher.dat رو در sd دستگاه قرار دادن بعد با رفتن به سایت http://go.gateway-3ds.com
gateway رو اجرا کردن یا با رفتن توی setting و other setting و profile و ds profile با فشار دادن دکمه L اجرا شده gateway...چجوریه اینا؟

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
دوستان عزیز لطفا درست راهنمایی کنید.....من 260 تومان برای gateway پول دادم ولی الان شده دوتا کارت به درد نخورد اصلا کار نمیکنه ...شاید فردا sky3ds رو هم بگیرم....ممکنه اون هم مثل gateway بشه و روی new 3ds کار نکنه یا بلاک بشه؟:((

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
تهران.....من توی بعضی آموزش ها دیدم Firmware GW 3.5.1-BETA “Ultra” رو دانلود کردن و فایل Launcher.dat رو در sd دستگاه قرار دادن بعد با رفتن به سایت http://go.gateway-3ds.com
gateway رو اجرا کردن یا با رفتن توی setting و other setting و profile و ds profile با فشار دادن دکمه L اجرا شده gateway...چجوریه اینا؟

دوستان عزیز لطفا درست راهنمایی کنید.....من 260 تومان برای gateway پول دادم ولی الان شده دوتا کارت به درد نخورد اصلا کار نمیکنه ...شاید فردا sky3ds رو هم بگیرم....ممکنه اون هم مثل gateway بشه و روی new 3ds کار نکنه یا بلاک بشه؟:((

sky3ds همین الانشم جلوش گرفته شده با AP جدید
go.gateway-3ds.com روی new 3ds جواب نمی ده، فقط روی old 3ds اه

این دو کارت هم کار می کنه، شما یا پست های من رو به درستی نمی خونی یا مساله دیگه ای هست که من خبر ندارم :) این موضوع به اون پیچیدگی ای که شما فکر می کنی نیست، یک setup اولیه می خواد و بعدش خیلی راحت کار می کنه

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
sky3ds همین الانشم جلوش گرفته شده با AP جدید
go.gateway-3ds.com روی new 3ds جواب نمی ده، فقط روی old 3ds اه

این دو کارت هم کار می کنه، شما یا پست های من رو به درستی نمی خونی یا مساله دیگه ای هست که من خبر ندارم :) این موضوع به اون پیچیدگی ای که شما فکر می کنی نیست، یک setup اولیه می خواد و بعدش خیلی راحت کار می کنه

دوست عزیز ما رو گذاشتی سرکار؟.......من پیچیدش میکنم یا شما ؟اول پرسیدم کنسول new کپی خور میشه گفتی به دستگاه ربط نداره مهم ورژن دستگاه هستش.رفتم new رو خریدم گفتم چطور کپی خور میشه گفتی ورژن دستگاهت چیه منم گفتم 9.0.0-20u بعد گفتی آره کپی خور میشه برو gateway رو بگیر تا راهش رو بهت بگم.رفتم 260 تومان پول دادم gateway خریدم بعد میخندی و میگی روی اون ورژن بلاک شده باید sky3ds یا یه بازی گیر بیاری .....بعد میگم باشه میرم یه sky3ds میگیرم میگی جلوی اون هم همین الان گرفته شده نمیشه .آخر هم میگی درست گوش نمیدی چی میگم ....حالت خوبه؟ هرکی بیاد مطالب بالا رو بخونه متوجه میشه کی داره پیچیدش میکنه .ازت هم میپرسم کجا میشه پیدا کرد میگی کدوم شهری و تمام........الان من موندم و یه کنسول که نه بازیهاش درست و حسابی گیر میاد نه معلوم نیست کپی خور میشه یا نمیشه

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوست عزیز ما رو گذاشتی سرکار؟.......من پیچیدش میکنم یا شما ؟اول پرسیدم کنسول new کپی خور میشه گفتی به دستگاه ربط نداره مهم ورژن دستگاه هستش.رفتم new رو خریدم گفتم چطور کپی خور میشه گفتی ورژن دستگاهت چیه منم گفتم 9.0.0-20u بعد گفتی آره کپی خور میشه برو gateway رو بگیر تا راهش رو بهت بگم.رفتم 260 تومان پول دادم gateway خریدم بعد میخندی و میگی روی اون ورژن بلاک شده باید sky3ds یا یه بازی گیر بیاری .....بعد میگم باشه میرم یه sky3ds میگیرم میگی جلوی اون هم همین الان گرفته شده نمیشه .آخر هم میگی درست گوش نمیدی چی میگم ....حالت خوبه؟ هرکی بیاد مطالب بالا رو بخونه متوجه میشه کی داره پیچیدش میکنه .ازت هم میپرسم کجا میشه پیدا کرد میگی کدوم شهری و تمام........الان من موندم و یه کنسول که نه بازیهاش درست و حسابی گیر میاد نه معلوم نیست کپی خور میشه یا نمیشه

طلبکاری؟
من می گم شما درست نمی خونی پست های منو :)
بنده گفتم فلش کارت DS اش بلاک شده که درست گفتم، از ورژن 6 به بعد فلش کارت DS اه Gateway بلاک شده باید با نصب یک cia آنبلاکش کنی
بلاک شدن DS هیچ ربطی به بازی اصل داشتن نداره، کارشون چیز دیگست، فلش کارت DS روی new 3DS برای هک کاربرد نداره، روی old 3DS اونم ورژن 4.5 به پایین کاربرد داره
Sky3DS هم بنده درست گفتم، بلاک شده اما از طریق AP، الان بازی های جدید مثل Zelda TriForce Heroes روش اجرا نمی شن
بنده پرسدیم کدوم شهری چون فکر کردم شهرستانی، وگرنه هرکسی می دونه منبع اینا پشت شهرداریه توی تهران

شما کنسولت هم بازی هاش گیر میاد (همون کسی که کنسول ازش خریدی بازی اصلش رو سفارشی میاره) هم کنسولت کپی می شه، فقط با عجله پست ها رو می خونی و یک چیزایی توی اینترنت می بینی فکر می کنی روی همه دستگاه ها جواب می ده

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
طلبکاری؟
بنده گفتم فلش کارت DS اش بلاک شده که درست گفتم، از ورژن 6 به بعد فلش کارت DS اه Gateway بلاک شده باید با نصب یک cia آنبلاکش کنی
بلاک شدن DS هیچ ربطی به بازی اصل داشتن نداره، کارشون چیز دیگست، فلش کارت DS روی new 3DS برای هک کاربرد نداره، روی old 3DS اونم ورژن 4.5 به پایین کاربرد داره
Sky3DS هم بنده درست گفتم، بلاک شده اما از طریق AP، الان بازی های جدید مثل Zelda TriForce Heroes روش اجرا نمی شن
بنده پرسدیم کدوم شهری چون فکر کردم شهرستانی، وگرنه هرکسی می دونه منبع اینا پشت شهرداریه توی تهران

شما کنسولت هم بازی هاش گیر میاد (همون کسی که کنسول ازش خریدی بازی اصلش رو سفارشی میاره) هم کنسولت کپی می شه، فقط با عجله پست ها رو می خونی و یک چیزایی توی اینترنت می بینی فکر می کنی روی همه دستگاه ها جواب می ده

این AP چی هست؟ جدی بازی های جدید رو نمیشه با Sky اجرا کرد؟

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
طلبکاری؟

شما گفتی به دستگاه ربط نداره به ورژن ربط داره اول یا نه؟شما میگی بازی هاش هست .همون کسی که سفارش میاره دیدی چندتا بازی داره فقط؟ دیدی اون بازی هایی که میگی اصلا نداره؟
توی همون سایت gatawey دوتا بازی رو خودش گفته چون توی آپدیتاش فایل save اونها رو داره و گفته میتونین هربازی دیگه ای هم بخرید فقط باید توی فایل save اون یه فایل مربوط به gateway که خودش داده رو قرار بدید.

[FONT=&quot]If you are using a third- party save game dongle, follow the [/FONT]​
[FONT=&quot]manufacturer’s [/FONT]​
[FONT=&quot]directions and restore the included save game file to your original cartridge and [/FONT]​
[FONT=&quot]proceed to the next step.[/FONT]
توی آپدیت جدیدش هم امروز خوندم این رو زده بود با اینکه درست نفهمیدم چی میگه ولی فکر کنم میگه میشه بدون این بازی ها هم gateway رو نصب کرد

[FONT=&quot]From now on, New 3DS users can rejoice that they no longer need to constantly use Cubic Ninja or Zelda Ocarina of Time to boot up into Gateway mode!
With this firmware update, you will be able to boot into Gateway mode using just System Settings, just like on old 3DS! No more extra accessories required once you have done the setup![/FONT]​
[FONT=&quot]Just follow these simple steps:
1) Copy the Gateway 3DS 3.2.0 ULTRA Launcher.dat to your New 3DS microSD card
2) Copy mset_<region>.cia to your New 3DS microSD card (where <region> is your console region)
3) Copy “DevMenu.3ds” to your Gateway 3DS microSD card.
4) Boot into the Gateway menu with your preferred entrypoint (Zelda or Cubic Ninja)
5) Select the new “NVRAM INSTALL” option from the menu, proceed with installation.
6) Once installed, boot into Gateway mode and launch DevMenu.3ds from the multirom menu (press SELECT)
7) Start DevMenu and import mset_<region>.cia from your SD card.
8) Reboot console and verify you can now boot into Gateway mode with the classic System Settings DS Profile method. (Settings -> Profile -> Nintendo DS profile)
9) Enjoy! No more cartridge swapping required to use Gateway 3DS on New 3DS!
C:\Users\ADMINI~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
[/FONT]​
[FONT=&quot]!! IMPORTANT !!
Please make sure to install the *CORRECT* mset cia for your region, we do not recommend this for new users with little experience !![/FONT]​
[FONT=&quot]Please be aware that this downgrades the System Settings application on your SYSNAND, so be wise and
backup your SYSNAND (and setup EMUNAND) using the Gateway menu before you do this.
Note you can always manually install a newer CIA version back of System Settings, but using our Sysnand Restore option is the recommended option.[/FONT]​
[FONT=&quot]New 3DS users might also wonder why there is no EMUNAND update yet, and the answer is simply that while we are still making steady progress on this front, there is still alot of work to be done until we get to this point. So we hope our New 3DS users will understand that we cannot give an exact end date for this yet.
Rest assured we will be able to overcome this obstacle![/FONT]​
[FONT=&quot]And as always, ENJOY![/FONT]​

حالا الان چند روزه دارم توی اینترنت بررسی میکنم اکثرا مشکل من رو دارن یعنی همون اروری که گفتم.چندجا روش برای درست کردنش یاد دادن و گفتن درست میشه.فقط یکی از روش ها خطرناکه.شما خودت ببین بعد نظرت رو بگو چیکار کنم.من انگلیسیم هم زیاد خوب نیست.

اول خطرناکه رو ببین :

BEST FIX: Steps to fix nintendo 3ds error has occurred

اینم دومیه :

Guide: How to fix gateway 3ds V2.1 omega &quot;An error has occured &quot; error

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
این AP چی هست؟ جدی بازی های جدید رو نمیشه با Sky اجرا کرد؟

AP = Anti Piracy
موارد امنیتی ای هست که اضافه می شه تا از اجرای بازی های کپی جلوگیری بشه
یک AP جدید به بازی ها اضافه شده که Sky3DS نمی تونه اون چک ها رو پاس کنه نتیجه این می شه که بازی اجرا نمی شه

AP ممکنه روی همه بازی های جدید نباشه، مثلا الان Yo-Kai Watch که اومده AP نداره اما خوب معمولا بعد از یک مدت فراگیر می شه

تا به الان Sky3DS قادر نبوده این تست ها رو پاس کنه و با توجه به قابل آپدیت نبودن فلش کارت یا باید فلش کارت جدیدی ارائه بشه یا این که از طریق Template ها بشه AP جدید رو دور زد که در حال حاضر هیچ کدوم از این دو کار محقق نشده و کلا Sky3DS قادر به اجرای بازی های دارای AP نیست

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
AP = Anti Piracy
یک AP جدید به بازی ها اضافه شده که Sky3DS نمی تونه اون چک ها رو پاس کنه نتیجه این می شه که بازی اجرا نمی شه

AP ممکنه روی همه بازی های جدید نباشه، مثلا الان Yo-Kai Watch که اومده AP نداره اما خوب معمولا بعد از یک مدت فراگیر می شه

تا به الان Sky3DS قادر نبوده این تست ها رو پاس کنه و با توجه به قابل آپدیت نبودن فلش کارت یا باید فلش کارت جدیدی ارائه بشه یا این که از طریق Template ها بشه AP جدید رو دور زد که در حال حاضر هیچ کدوم از این دو کار محقق نشده و کلا Sky3DS قادر به اجرای بازی های دارای AP نیست

حالا جایی رو میشناسی sky3ds بفروشن؟؟ توی اینترنت هرچی گشتم پیدا نکردم

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
AP = Anti Piracy

ممنون داداش؛

بالاخره باید یه روز این اتفاق می افتاد، همیشه از آینده ی نامعلوم اسکای میترسیدم، معلوم بود بالاخره یه روز این اتفاق می افته اما انتظار نداشتم انقد زود اتفاق بیافته.

گرچه برای من فرقی نمیکرد چون قصد نداشتم از 9.4 بیشتر آپدیت کنم.همه امیدم بعد از خدا به آپدیت بعدی گیت وی برای فریم ور های بالاتره.:d

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
AP = Anti Piracy

http://forum.bazicenter.com/thread98594/#post3918115

MG9675

کاربر سایت
Jan 18, 2016
2
سلام ، میخواستم بدون ایا nwe3ds از کارت های R4 پشتیبانی میکنه ؟و اینکه اگر بلی از چه نوع یا چه ورژنی .
من فقدر R4را برای اجرای بازی های دی اس و گیم بوی ادونس میخوام ، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و حتی بگید از کجا میتونم تهیه کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر