آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
من قبلا اکانت دوستم رو برای یه بازی دیجیتالی رو کنسولم دانلود کرده بودم و اکتیو پرایمری و ریستور لایسنس کرده بودم ، حالا اگه اون با اکنت خودش یه پلاس بگیره برا منم پلاس شر میشه چون اکتیوه رو دستگاه من یا باید کاری انجام بدم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من قبلا اکانت دوستم رو برای یه بازی دیجیتالی رو کنسولم دانلود کرده بودم و اکتیو پرایمری و ریستور لایسنس کرده بودم ، حالا اگه اون با اکنت خودش یه پلاس بگیره برا منم پلاس شر میشه چون اکتیوه رو دستگاه من یا باید کاری انجام بدم؟
شما نیاز نیست کاری کنید خودش انجام میشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

پلاس به راحتی شیر میشه

فقط کافیه یک بار دیگه با اکانت دوستت ریستر لایسنس بزنی شما(بعد از اینکه پلاس خرید)

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
اگه منظورت اینه که بخوای از تخفیف اکانتی که پلاس داره برای خرید DLC برای اون یکی اکانت استفاده کنی ؛ خیر نمیشه.

پلاسی که شیر میشه تنها کاربردش بازی کردن آنلاینه و نمیشه از تخفیفات استور اکانتی که پلاس نداره ازش استفاده کرد.

نه تخفيف نميخوام فقط dlc رو با اين اكانت بخرم بعد رو اكانت ديگم بازيش كنم ميشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
نه تخفيف نميخوام فقط dlc رو با اين اكانت بخرم بعد رو اكانت ديگم بازيش كنم ميشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه اکانت ریجن 2 رو روی کنسولت اکتیو کرده باشی و باهاش DLC رو بخری میتونی با اکانت ریجن 1 اصلیت راحت بازیش کنی

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
آقایون من اکانتمو دادم به یکی از دوستان دیگه بعد بخوام ازش پس بگیرم ، اون چه کاری باید بکنه و من چه کاری؟!

اگه هم پس نده خودم به زور بگیرم ازش چه کنم ؟! :D

Amin5570

کاربر سایت
Sep 8, 2014
31
نام
Amin
سلام من یه سوال داشتم من رو کنسولم دو تا اکانت دارم ولی اکانت اصلی رو با دوستم شیر کردم میخاستم بدونم میشه بازی های اکانت اصلی رو رو اکانت دوم کنسول هم بازی کنم یا حتما باید اکتیو باشه
چون dlc دیستنی رو قتی اکانت من اکتیو باشه اکانت دوم هم میتونه بازی کنه ولی بقیه بازیها نمیشه
منظورم از اکتیو انلاینه نه پرایمری

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام من یه سوال داشتم من رو کنسولم دو تا اکانت دارم ولی اکانت اصلی رو با دوستم شیر کردم میخاستم بدونم میشه بازی های اکانت اصلی رو رو اکانت دوم کنسول هم بازی کنم یا حتما باید اکتیو باشه
چون dlc دیستنی رو قتی اکانت من اکتیو باشه اکانت دوم هم میتونه بازی کنه ولی بقیه بازیها نمیشه
منظورم از اکتیو انلاینه نه پرایمری
خط اخرت خیلی نامفهمومه
ولی برای بازی کردن یک بازی که روی اکانت دیگه ای هست باید حتما اون اکانت رو کنسولت اکتیو پرایمری باشه هیج راه دیگه ای نداره

Amin5570

کاربر سایت
Sep 8, 2014
31
نام
Amin
خط اخرت خیلی نامفهمومه
ولی برای بازی کردن یک بازی که روی اکانت دیگه ای هست باید حتما اون اکانت رو کنسولت اکتیو پرایمری باشه هیج راه دیگه ای نداره
دوست عزیز این شیر سه نفره چه جوری میشه انجام داد

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان الان من و یکی از دوستان میخوایم پلاس بگیریم
بعد اون شیر کنه روی دستگاه من من میتونم تو همه اکانت هام از اون پلاس استفاده کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر