Life is Strange | PC

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموز در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ ۲۰ ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM not recommended for Intel HD Graphics cards
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:
Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

تصاویر بازی :
22316145534562854861.jpg

59565963211458759598.jpg

life-is-strange.jpg

12772353577526586934.jpg
http://forum.bazicenter.com/thread94668/

- - -ویرایش - - -

خب دیدم کسی تاپیک pc ایش رو نزده بود خودم زدم بازی قسمت اولش فردا عرضه میشه که میشه 1روز و10 ساعت دیگه رو استیم انلاک میشه بی صبرانه منتظریم :bighug::x

• Like
Reactions: residen and kamyy

mars_51

کاربر سایت
Aug 27, 2013
25
جالبه موضوع های جالبی اشاره شد ام منم یه نظر دارم چون نظر خودمه لو دادن داستان نیست
به نظر من دلیل این که ما هیچوقت جفرسون رو نمی دیدیم داخل فایلا یا عکسا اینه که اونم دقیقا قدرتی مثل ما داره و به همین دلیلم سریع به ما دارو زد چون اینو درک می کرد و این که قدرت ما در واکنش به قدرت جفرسون ظاهر شده دقیقا داخل کلاس که بودیم
و این که سریع به ما رسید در آخر بازیم اینو ثابت می کنه
البته این فقط نظر منه
در ضمن
منم نتونستم اون بلو جی ها رو نجات بدم اما چون دارم داستانو مستقیم می رم بر نمی گردم اشتبا هامو جبران کنم ببینم با تمام تصمیمام آخرش چی میشه

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
اپیزود 4 هم تموم کردم ! اوووووو مااااای گاااااد ! :-o

یعنییییییییی عمرا حدس نمیزدم انقدر داستان پیچیده باشه ! که البته اخرش با دیدن جفرسون کلا شوکه شدم ! :|

با این داستان قوی که این بازی داره من فکر نمیکنم که جفرسون فقط یه قاتل سریالیه عادی باشه ! یه هدفی رو از این کارا داره ! شاید اونم قدرت مارو داره شاید قدرت مارو میخواد و ازش با خبره !

مرگ کلویی هم حتمیه و فکر نکنم قابل برگشت باشه ! چون توی این بازی عییین واقعیت هرتصمیمی بگیری یه سری عواقبی داره !!! :((

انقققققدر تصمیمات و نکته های ریز و انتخاباتی که توی بازی هستن زیادن که مخم داره سوت میکشه !!! ~x(دیگه فعلا بیخیال فکر کردن در موردشون شدم تا یه بار بازی رو تموم کنم !

کاش واقعا همون زمانی که اعلام کردن بیاد اپیزود 5 !!! این بازی رو مطمعنا دو سه بار دیگه با تصمیمای دیگه تمومش میکنم !:x

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
نیم ساعت بعد تموم کردن اپیزود 4 هنگ بودم :| WTF؟

انتظارشو داشتم که بابای نیتن باشه، یا Frank یا حتی خود Rachel، دیوید و حتی Samuel. ولی تنها کسی که فکرشو نمیکردم و اصن شک نکرده بودم Jefferson بود ...

به نظر شما ممکنه Jefferson هم قابلیت Time Travel داشته باشه؟ چون توی اون بانکر کلی غذا و آب بود و میشه به این معنی باشه که اون از طوفان خبر داره و داره خودشو آماده میکنه؟
ولی از اونور David هم کلی Food داشته که با Food های توی بانکر یکین!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
نیم ساعت بعد تموم کردن اپیزود 4 هنگ بودم :| WTF؟

انتظارشو داشتم که بابای نیتن باشه، یا Frank یا حتی خود Rachel، دیوید و حتی Samuel. ولی تنها کسی که فکرشو نمیکردم و اصن شک نکرده بودم Jefferson بود ...

به نظر شما ممکنه Jefferson هم قابلیت Time Travel داشته باشه؟ چون توی اون بانکر کلی غذا و آب بود و میشه به این معنی باشه که اون از طوفان خبر داره و داره خودشو آماده میکنه؟
ولی از اونور David هم کلی Food داشته که با Food های توی بانکر یکین!
عجب بازیه هست
احتمالش هست که قابلیت رو داشته باشه فقط یه لیست مواد غذایی بود تو همون دامداریه که مقدار خریدش کم بود اگه اطلاع داشت بیشتر میخرید ,
داستانش واقعا جذابه تا لحظه اخر بازی کلی معما باقی مونده
گفتن قسمت دوم رو میسازن با همین تم اما با شخصیتها و داستان متفاوت تو e3 گفته بودن
بنظرم اگه بین این و tw1 میخواستم یکی رو انتخاب کنم این رو انتخاب میکردم
داستان این بازی کجا و walking dead کجا

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
سلام
داشتیم بازیمونو میکردیم الان رفتم تو متو ادامه رو ک میزنم وسط لودینگ ارور has stopped working میده...وسطای اپیزود سه ام.
کمک کنید

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
مشکل تکسچر رو با پچ هم نتونستم درست کنم الان اون عکسه که میگه باید فوکوس کنیم رو نمیتونم ببینم سیاهه...
الان چه کنم a و d رو کلی نگه میدارم هر کدومو هیچ اتفاقی نمیفته ...حدودا هم بگید چه قد باید کدومو نگه دارم شاید شانسی بتونم ردش کنم چون واقعا نمیشه نسخه ی کامل رو دانلود کرد حجمش زیاده.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
مشکل تکسچر رو با پچ هم نتونستم درست کنم الان اون عکسه که میگه باید فوکوس کنیم رو نمیتونم ببینم سیاهه...
الان چه کنم a و d رو کلی نگه میدارم هر کدومو هیچ اتفاقی نمیفته ...حدودا هم بگید چه قد باید کدومو نگه دارم شاید شانسی بتونم ردش کنم چون واقعا نمیشه نسخه ی کامل رو دانلود کرد حجمش زیاده.
A D با کلیک راست و چپ و باید یه جوری نگهداری که عکس شفاف شه. فقط A و D نیست

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
A D با کلیک راست و چپ و باید یه جوری نگهداری که عکس شفاف شه. فقط A و D نیست
عکسه رو نمیبینم که بخوام شفافش کنم یه چیز سیاه فقط رو صفحه میاد...اگه مثلا بتونی بگی حدودا چه مدت باید نگه دارم این دکمه هارو شاید بتونم ردش کنم.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
عکسه رو نمیبینم که بخوام شفافش کنم یه چیز سیاه فقط رو صفحه میاد...اگه مثلا بتونی بگی حدودا چه مدت باید نگه دارم این دکمه هارو شاید بتونم ردش کنم.
گمونم شما قسمت ۳ رو جداگونه دانلود کردین. منم همین مشکلو داشتم. نسخه ی کامل رو که دانلود کردم تونستم اونجا رو رد کنم.

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
گمونم شما قسمت ۳ رو جداگونه دانلود کردین. منم همین مشکلو داشتم. نسخه ی کامل رو که دانلود کردم تونستم اونجا رو رد کنم.
نسخه ی کامل دوباره باید از اول بازی کنم یا سیو های الانم رو میخونه؟
چون بازی های تل تیل رو یادمه یه بار نسخه ی کامل گرفتم سیو نسخه قبلی رو نمیخوند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر