Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
عالی:x:bighug:
از نظر گیم پلی که قطعا جای بحثی باقی نخواهد گذاشت... گرافیک هنری هم عالیه قطعا
تنها چیزی که میخوام اینه که بازی خیلی از نظر گرافیک تکنیکی بهتر شده باشه... نسخه قبل از این نظر زیادی ضغیف بود. ولی نشه هم نشد... مهم گیم پلی عالییی بازیه

پ.ن. از این که کنترل امیلی رو در دست داریم بشدت خوشحالم :bighug: :bighug: :bighug:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دو نکتـه مهمـ : :d
یک : از co-op خبری نیست و نکته 2

once player select Emily or Corvo as lead protagonist they won't be able to switch between them

ایده قشنگیه! یک داستان رو دوبار میری با دو گیم پلی متفاوت. نبودن کواپ هم باعث شده حد وسطی نباشه و همه برای تجربه کامل گیم پلی دوبار بازی رو برن.

فقط امیدوارم این دو شخصیت تفاوتهای فاحشی داشته باشن و اساسی تغییر بدن گیم پلی رو که خب این خودش نیازمند یه طراحی مراحل خیلی حرفه ای هست که امیدوارم از پسش بر بیان

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بهار 2016 از الان داره خیلی شلوغ میشه. منتظر نمایش گیم پلی بودم ولی همینم کافیه
FaRd!N@
از اینکه بدون اطلاع تاپیک منو پاک کردی و خودت تاپیکی جدید ساختی بسیار سپاسگذارم و این موفقیت عظیم رو بهت تبریک میگم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بهار 2016 از الان داره خیلی شلوغ میشه. منتظر نمایش گیم پلی بودم ولی همینم کافیه
FaRd!N@
از اینکه بدون اطلاع تاپیک منو پاک کردی و خودت تاپیکی جدید ساختی بسیار سپاسگذارم و این موفقیت عظیم رو بهت تبریک میگم.
خیلی وقته که تاپیک ها ناقص رو پاک میکنیم. رزرو تاپیک ممنوعه. تاپیک باید کامل زده بشه. قوانین جدیدی هم در آینده قراره در خلال این موضوع اعمال بشه.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تریلر رو دیدم واقعا محشره!!
کاش همین تابستون میومد
گیم پلی و گراف توی تریلر واقعا عالی به نظر میرسید:bighug:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
نفهميدم؟؟؟؟؟؟؟
تاپيك بازي كه بهترين بازي تاريخه بايد يه صفحه داشته باشه:|
اونوقت PES شش صفحه جدا اين بهترين بازي تاريخه يكش كه بهترين بازي بود كه كردم بدون شك هر جا هم ميگن بهترين بازي عمرت چيه ميگم dishonored حالا مثل اينكه بايد دوتا بازي نام ببرم جدا عاليه كه أميلي هم كنترل ميكنيم تريلر رو ديدم كفتم اه ديگه corvo نيست الان ديدم نزديك بود خودكشي كنم حيف كه تابستون نمياد منم اخر هفته ميخواستم برم بازي بخرم مثل اينكه بايد بريم همون unity رو بخريم تا سال ديگه
روزي كه اين بازي بياد من كل BC رو اكانت يه ساله psn شيريني ميدم:d

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
نفهميدم؟؟؟؟؟؟؟
تاپيك بازي كه بهترين بازي تاريخه بايد يه صفحه داشته باشه:|
اونوقت PES شش صفحه جدا اين بهترين بازي تاريخه يكش كه بهترين بازي بود كه كردم بدون شك هر جا هم ميگن بهترين بازي عمرت چيه ميگم dishonored حالا مثل اينكه بايد دوتا بازي نام ببرم جدا عاليه كه أميلي هم كنترل ميكنيم تريلر رو ديدم كفتم اه ديگه corvo نيست الان ديدم نزديك بود خودكشي كنم حيف كه تابستون نمياد منم اخر هفته ميخواستم برم بازي بخرم مثل اينكه بايد بريم همون unity رو بخريم تا سال ديگه
روزي كه اين بازي بياد من كل BC رو اكانت يه ساله psn شيريني ميدم:d
نه اقا مطمعن باش همه قدر این بازی رو میدونن
نسخه اول که نگو
شاید مسخره باشه اما من با دیدن تریلر قسمت دوم رفتم سراغ تمام DLC هاش!‌ :D چقدر خوبه که سازنده تمام وقت و تمرکز و میزاره رو سینگل تا یه تجربه ناب به گیمر بده...قسمت ۲ میتونه عالی باشه واقعا

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
نه اقا مطمعن باش همه قدر این بازی رو میدونن
نسخه اول که نگو
شاید مسخره باشه اما من با دیدن تریلر قسمت دوم رفتم سراغ تمام DLC هاش!‌ :D چقدر خوبه که سازنده تمام وقت و تمرکز و میزاره رو سینگل تا یه تجربه ناب به گیمر بده...قسمت ۲ میتونه عالی باشه واقعا
نسخه اول بهترين بازي عمرم بود من بعد اين تريلر رفتم سراغ خود بازي از اول رفتم دقيقا مولتي واقعا بازي رو خراب ميكنه ولي betheseda كلا به مولتي اهميت نميده كه اين عاليه
ولي ناراحت شدم كوروو زياد مرحله هاي باحالي نداره كاشكي جاهاشون عوض ميشد با اميلي حال نميكنم

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
نسخه اول بهترين بازي عمرم بود من بعد اين تريلر رفتم سراغ خود بازي از اول رفتم دقيقا مولتي واقعا بازي رو خراب ميكنه ولي betheseda كلا به مولتي اهميت نميده كه اين عاليه
ولي ناراحت شدم كوروو زياد مرحله هاي باحالي نداره كاشكي جاهاشون عوض ميشد با اميلي حال نميكنم
کلا فقط یه تریلر CGاومده دیگه مگه گیم پلی کوروو رو نشون دادن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر