مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mehdiporhemat

کاربر سایت
Aug 6, 2014
38
دوستان من يه مشكلي دارم
داشتم با ps3 بازى مي كردم ps٤ رمو گذاشته بودم رو حالت ريست مد
بد كه بازي مي كردم خواستم برقه اتاقمو روشن كنم ps3 سفش رفت بد گذاشتم رو كاناله تلويزيون دوباره گذاشتم رو hdmi درس شد به نظرتونً مشكل برا ps3 يا ps4 به وجود نمياد ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
سلام دوستان.من امروز هدست گلد سونی وژن دو رو خریدم بعد داشتم تستش میکردم تو حالت جمع شده از دستم افتاد خط و شکستگی ندیدم حالا میترسم آسیبی دید باشه مثل بلندگوهای داخلش جا به جا شده باشه آخه یکم بلند گوهاش یه طرف فروررفته یکی هم بیرون تره تو هردو بنظرتون مشکلی داره ؟:-ss

mehdiporhemat

کاربر سایت
Aug 6, 2014
38
سلام دوستان.من امروز هدست گلد سونی وژن دو رو خریدم بعد داشتم تستش میکردم تو حالت جمع شده از دستم افتاد خط و شکستگی ندیدم حالا میترسم آسیبی دید باشه مثل بلندگوهای داخلش جا به جا شده باشه آخه یکم بلند گوهاش یه طرف فروررفته یکی هم بیرون تره تو هردو بنظرتون مشکلی داره ؟:-ss

نه داش راحت استفاده كن

Mohammad74m74

کاربر سایت
Jun 2, 2015
6
سلام می خواستم بدونم افت فریم بازی هیچ راهی نداره درست شه با آپدیت بازی هم درست نمیشه و یه سوال دیگه که اصلا چرا بازی افت فریم پیدا میکنه مشکل از دستگاهه یا بازی البته بازی فیزیکیه بازی gta v رو میگم ممنون میشم جواب بدید

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام می خواستم بدونم افت فریم بازی هیچ راهی نداره درست شه با آپدیت بازی هم درست نمیشه و یه سوال دیگه که اصلا چرا بازی افت فریم پیدا میکنه مشکل از دستگاهه یا بازی البته بازی فیزیکیه بازی gta v رو میگم ممنون میشم جواب بدید
بهینه سازی بازی مسعله ای هست که سازنده ها روش کار میکنن . حالا با نصب پچها اینا ممکنه تا % در صورت اینکه اعمال شده توی update میزانه performance بهبود پیدا کنه .
چیزه عادی هست

mehdiporhemat

کاربر سایت
Aug 6, 2014
38

افت فريم به جيزه عادي هستش با اپديت يه خورده درس ميشه ولي به طور كامل نه
مشكل ا دستگاه نيس ماله بازيه

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
سلام دوستان یه مشکل کو چیک دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.کابل فابریک HDMI خود ps4 رو به مانیتور خودم زدم و به محض بالا اومدن menu یه نویز و صدای خر خر(یه چیزی تو این مایه ها)تو منو شروع میشه کابل رو در آوردم دوباره زدم مطئن هستم اشکال از مانیتور نیست چون xbox360 هم HDMI وصله و مشکلی نیست با تعویض کابل این مشکل حل نشده البته همیشگی نیست بعضی وقتا این نویز میاد و حتی تو بازی هم ادامه داره میره رو مخ آدم...!!کسی میدون مشکل از کجاست..؟چون وقتی کنسول رو خاموش میکنم مشکل حل میشه و بعضی وقتا باز این اتفاق میافته میگم همیشگی نیست ولی وجود داره.کابل جدید بخرم.؟

منم يه همچين مشكلي دارم ولي نه بشدت شمافقط توتصوير به صورت نويز سفيدمادوميره بعضي وقتااوايل باتلوزيون سوني 3d display 24inبازي ميكردم كه خيلياگفتن مشكل ازتلوزيون كه مشكلاتي هم به نوبه خودداشت ولي جديداتلوزيون ٥٥سوني وصل كرديم همين نويز ميبينم واقعارواعصابه نميدونم اتصالي چي هست كسي نيست يه راهنمايي دقيق كنه!!!اين مشكل باps3نداشتم هيچوقت نگرانم واقعا

mehdiporhemat

کاربر سایت
Aug 6, 2014
38
دوستان من يه مشكلي دارم
داشتيم بازي ميكرديم بعد يه هو پاي يكي از رفيقام به ps4 خورد به كناره پورت هاي usb به نظرتون مشكل براي ps4 ايجاد نميشه ؟

mahe6abe14

کاربر سایت
Jun 27, 2014
42
سلام
من ps4 رو حتي چندين ساعت بازي ميكنم ولي دور فن بالا نميره صداش خيلي كمه خيلي خيلي
كل بدنش داغ ميشه حتي از جايي كه هوا مياد بيرون روي ميز رو كاملا داغ ميكنه برعكس ps3 كه فنش بالا ميره و بدنش سرد ميشه اين اصلا اينجوري نيست
برنامه خاصي نيست كه بشه دورشو بالا برد؟

mehdiporhemat

کاربر سایت
Aug 6, 2014
38
سلام
من ps4 رو حتي چندين ساعت بازي ميكنم ولي دور فن بالا نميره صداش خيلي كمه خيلي خيلي
كل بدنش داغ ميشه حتي از جايي كه هوا مياد بيرون روي ميز رو كاملا داغ ميكنه برعكس ps3 كه فنش بالا ميره و بدنش سرد ميشه اين اصلا اينجوري نيست
برنامه خاصي نيست كه بشه دورشو بالا برد؟

بزارش تو يه محيط بسته ببين چي ميشه معمولا همشون اينجورين

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام
دوستان یکی از دسته های من کلید های R1-L1 اش کار نمیکنه دسته رو باز کردم و تمیز کردم اما بازم جواب نداد
کسی از دوستان به این مشکل برخورده و تونسته راهش بندازه؟

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام.
دوستان total space هارد دستگاه شده 230 گیگ. :|
یعنی نزدیک 215 گیگ اینا بازی، با خرتو پرتای دیگه 6 گیگ خالی نشون میده. rebuild database هم چندبار زدم. جواب نداد. البته اینم بگم rebuild database رو در حد 1-2 دقیقه ای انجام داد. در حالی که باید چند ساعت بکشه فک کنم. بازیم پاک کردم مشکلو حل نکرد.
به غیر از initialize راه دیگه ای نیست؟ انگار اون 170 گیگ به 100 گیگ رزرو سیستم اضافه شده. یعنی رزرو سیستم شده 270 گیگ. 230 گیگ هم باقی مونده.

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
سلام دوستان .همین الان داشتم assassins میزدم بازی رو stop کردم ناهار بخرم یه دفعه صدای بوق خورد دیسک اومد بیرون حالا هم دیسک دیگه داخل نمیره.خواهش میکنم کمک کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر