قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اين مدل جديدش چند وقت هست كه اومده؟ يعني افت قيمتش رو كرده؟
چون توي آمازون new xl رو زده ٢٠٩ و xl رو زده ١٦٠ دلار يعني زياد اختلاف ندارن و همون ٢٠٠ دلار رو با دلار ٣ تومن حساب كنيم ، ميشه ٦٠٠ و خورده اي!!! پس چرا ٩٠٠ هست ؟!؟!
با تشكر

خیلی وفته اومده افت قیمتی نیست با دلار الان حساب کنی همن حدود در میاد

قیمتش باید حساب کنی ببین 209 دلار خوب هر دلار 3.310 هزاره = 691 هزار 790 تومن

خوب هزینه شیپ - حمل و نقل - مالیات - گمرگی و ..... حساب کن

خودت بخوای بیاری حتی بیشتر از 900 هزار برات در میاد اما وارد کننده ها چون هم تعداد میخرن قیمت همکاری براشون در میاد هم کانتینری میارن براشون بیشتر صرف میکنه

آخرین ویرایش:

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
خیلی وفته اومده افت قیمتی نیست با دلار الان حساب کنی همن حدود در میاد

قیمتش باید حساب کنی ببین 209 دلار خوب هر دلار 3.310 هزاره = 691 هزار 790 تومن

خوب هزینه شیپ - حمل و نقل - مالیات - گمرگی و ..... حساب کن

خودت بخوای بیاری حتی بیشتر از 900 هزار برات در میاد اما وارد کننده ها چون هم تعداد میخرن قیمت همکاری براشون در میاد هم کانتینری میارن براشون بیشتر صرف میکنه
حرفتون رو قبول ندارم دوست عزيز.
من خودم چند ماه پيش پلي ٤ خريدم به يك و دويست و خورده اي . الان قيمتش توي آمازون و همه جا ٤٠٠ دلاره يعني با پول گمرك و سود مغازه دار و بقيه چيزا دلاري سه تومن درومده (يا ٣١٠٠ ) و الان هم همين حدوده قيمتش ولي 3ds توي خود سايت نينتندو زده ٢٠٠ دلار new xl رو ، حالا چطور اينجا ٩٠٠ و خورده اي دراوردن؟!؟!؟!؟!؟!
يعني قيمت آخر براي ما دلاري ٤٥٠٠ درومده!!!!! من خودم يك وسيله با واسطه از آمازون خريدم و اين حدود درومد!!!!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من خودم چند ماه پيش پلي ٤ خريدم به يك و دويست و خورده اي . الان قيمتش توي آمازون و همه جا ٤٠٠ دلاره يعني با پول گمرك و سود مغازه دار و بقيه چيزا دلاري سه تومن درومده (يا ٣١٠٠ ) و الان هم همين حدوده قيمتش ولي 3ds توي خود سايت نينتندو زده ٢٠٠ دلار new xl رو ، حالا چطور اينجا ٩٠٠ و خورده اي دراوردن؟!؟!؟!؟!؟!
يعني قيمت آخر براي ما دلاري ٤٥٠٠ درومده!!!!! من خودم يك وسيله با واسطه از آمازون خريدم و اين حدود درومد!!!!
فکر کنم به خاطر کم بودن نسبی طرفداراش هست که انقدر گرونه ؟
البته مطمن نیستم اما احتمال میدم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

خوب مگه نمیگی کمتر در میاد خوب سفارش بده کمتر برات بیارن کاری نداره که

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
خوب مگه نمیگی کمتر در میاد خوب سفارش بده کمتر برات بیارن کاری نداره که
حرفم رو اشتباه گرفتيد. من گفتم خودم بخوام بگيرم اين حدود درمياد و اگه شما بخوايد كلي بگيريد بايد همون تموم شده اش دلاري سه هزار و خورده اي دربياد.
خداييش ، جان ما يك جنس ديگه بهم نشون بدين كه قيمت تموم شده اش دلاري بالاي ٤٥٠٠ باشه!!!!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فکر کنم به خاطر کم بودن نسبی طرفداراش هست که انقدر گرونه ؟
البته مطمن نیستم اما احتمال میدم

صادق جان تو چرا؟؟؟!!! بار ها تو تاپیک 3DS خودت شاهد نبودی اکثر اونایی که سری NEW خریدن خودشون سفارش دادن از مغازه ایرانی نخریدن

کدومشون گفتن زیر 800 خورده ای شده؟ حالا یا اونا کمتر براشون در اومده دروغ گفتن یا همین قیمت در اومده

نمونه اش همون هایگ تایم 360 که 900 خورده ای در اومده بود براش

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
صادق جان تو چرا؟؟؟!!! بار ها تو تاپیک 3DS خودت شاهد نبودی اکثر اونایی که سری NEW خریدن خودشون سفارش دادن از مغازه ایرانی نخریدن

کدومشون گفتن زیر 800 خورده ای شده؟ حالا یا اونا کمتر براشون در اومده دروغ گفتن یا همین قیمت در اومده

شایدم من اشتباه کنم ببخشید
اما من در اصل کلا اکثر کنسولهای نینتندو رو گفتم

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی

حالا من قصد ندارم الكي كشش بدم ولي شما مي گيد خودش گرفته واسش ٩٠٠ و خورده اي در اومده ، پس چرا الان واردات كلي هم به همين قيمت درمياد؟! وجدانا گوشش باز نيست؟!

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
دوست عزیز من خریدم 920 تموم شد اونم پیش خرید کردم

با دلار امریکا 200 دلاره نباید ضربدر دلا رتو بازار کنی این دلار با دلاری که باید بره خارج و با هاش وسایل بخرن فرق داره تو همون دلار دوست تا سیصد تومن حتی بیشتر فرق داره مثلا دلار الان 3300 تومن با دلار ویزا می شه هر دلار 3500 تا 3900

همین جوری میشه در کمترین حالت 700 هزار خرید اونجا بدونه هیچ گونه پول کرایه و گمرک و سود . خوب این در کمترین حالت حالا این جنس که از امریکا خرید شده باید بیاد ایران . برای کرایه راه نمونه یه بسته یک کیلوگرمی از هرجا ایران بفرستیم تهران همین جوری 25000 هزار کرایه پست تو خود ایرانه

داداش اینا رو حساب کن می فهمی چرا این جوری می شه

در مورد سونی اولا سونی به تعداد بالا امده تو دبی هم هست بیارن اما نینتندو این جوری نیست

آخرین ویرایش:

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوست عزیز من خریدم 920 تموم شد اونم پیش خرید کردم

با دلار امریکا 200 دلاره نباید ضربدر دلا رتو بازار کنی این دلار با دلاری که باید بره خارج و با هاش وسایل بخرن فرق داره تو همون دلار دوست تا سیصد تومن حتی بیشتر فرق داره مثلا دلار الان 3300 تومن با دلار ویزا می شه هر دلار 3500 تا 3900

همین جوری میشه در کمترین حالت 700 هزار خرید اونجا بدونه هیچ گونه پول کرایه و گمرک و سود . خوب این در کمترین حالت حالا این جنس که از امریکا خرید شده باید بیاد ایران . برای کرایه راه نمونه یه بسته یک کیلوگرمی از هرجا ایران بفرستیم تهران همین جوری 25000 هزار کرایه پست تو خود ایرانه

داداش اینا رو حساب کن می فهمی چرا این جوری می شه

در مورد سونی اولا سونی به تعداد بالا امده تو دبی هم هست بیارن اما نینتندو این جوری نیست
شما از آمريكا خريدين دوست عزيز؟ يعني دبي نداره؟ چون من يكي رو ميشناسم مي تونه از دبي جنس بياره ، مي خواستم بدونم مي تونم بهش بگم بگيره ؟ يا اصلا توي دبي نيستش؟!؟!
با تشكر

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
جهت خرید ریجن یو اس باید از امریکا بخری جوری نیست که دبی باشه برای خرید نینیتندو هر ریجن باید از اون منطقه اقدام کنی نینتندو اصلا تو خاورمیانه نمایندگی نداره برای همینه

اما محصولات سونی هم نمایندگی داره و هم تجار می یارن

panaromic

کاربر سایت
Mar 13, 2014
15
شما از آمريكا خريدين دوست عزيز؟ يعني دبي نداره؟ چون من يكي رو ميشناسم مي تونه از دبي جنس بياره ، مي خواستم بدونم مي تونم بهش بگم بگيره ؟ يا اصلا توي دبي نيستش؟!؟!
با تشكر
من خودم از دبی گرفتم از GeekyGames
هم us داشت هم eu
میشه پیدا کرد تو دبی
اینجا رو یه نیگاه بنداز

panaromic

کاربر سایت
Mar 13, 2014
15
قیمتش زیاد فرق نمی کنه
خوبیش اینه که نزدیکه به ایران
من خودم تا حالا اینترنتی چیزی ازش نخریدم ولی در کل فروشگاهشو چند باری رفتم , جای خوبیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر