Cities : Skylines | PC

tz7efri0hyol9vtag4bo.jpg

Cities : Skylines بازی جدید خالقان سری Cities in Motion برداشتی مدرن از سبک کلاسیک شهرسازی می باشد . بازی عناصر گیم پلی جدیدی را برای درک هیجان و سختی های خلق و نگهداری شهر واقعی معرفی می کند. شما مطابق سلیقه خود از mod (محتوای ساخته شده توسط بازیکنان) استفاده کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند تخیل شماست پس با قدرت کنترل شهر را بدست گرفته و به سوی آسمان حرکت کنید.
ویژگی های اصلی بازی :

• شبیه سازی چالش برانگیز و چند لایه : یادگیری ساخت شهری از نو آسان می باشد اما تکامل این مهارت دشوار خواهد بود.در نقش شهردار با دشواری هایی از قبیل آموزش ، آب ، برق ، برقراری امنیت ، آتش نشانی ، بهداشت و درمان و بسیاری مشکلات اقتصادی مواجه خواهید شد.
  • شبیه سازی وسیع ترافیک شهری : تجربه Colossal Order از ساخت سری Cities in Motion در توسعه یک سیستم ترافیک کامل بخوبی مورد استفاده قرار گرفته است.
  • منطقه های گوناگون شهری : نقشی بیشتر از مدیر شهر داشته باشید. طراحی بخش های مختلف شهر میتواند منجر به بکارگیری سیاست هایی شود که نتیجه آن ساخت مجسمه شما در شهر خواهد بود.
  • حمایت گسترده از Modding : شهر ها و ساختمان های فعلی را بهبود بخشیده یا مدل هایی جدید خلق کنید . شما میتوانید آنها را به بازی اضافه کرده و یا آنرا با دیگر بازیکنان از طریق Steam Workshop در اشتراک بگذارید.
پلتفرم : PC
سازنده : Colossal Order
ناشر : Paradox Interactive
سبک : استراتژیک/شهرسازی
سیستم مورد نیاز :

تصاویر :

لازم به ذکر می باشد که بازی امروز منتشر شده است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من بالاخره کشف کردم چرا برقم میرفت هی:| منبع برق رو حتما باید وصل کنید به کل سیستم.. حتی توربین بادی‌ها رو.. من یک نیروگاه اتمی ساختم و 700 تا برق مازاد تولید داشتم و همه چیز سبز بود ولی چون وصل نبود برق رفت.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
کامیار فکر کنم خودت هم قبول داشته باشی بازی اصلا بالانس نیست. مرگ و میر خیلی بالاست، باوجود اینکه الان Money cheat زدم و همه امکانات شهری تکمیله اما باز خیلی ساختمان ها خالی میشن یا نیروی کار کم میارن ! :| بنظرت ایراد از منه یا بازی مشکل داره؟ .البته نمیشه منکر شد base بازی خیلی خوبه . این 13 نفر یه middle finger اساسی تقدیم EA کردن :d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
قبول دارم اما خیلی هم مرگ میر بالا نیست به نظرم خوبه :d البته خوده سازنده قول آپدیت‌های مجانی داده و کلی هم ماد تو Workshop هست.. EA باید درس بگیره:d

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
اگه روی ساختمون های خالی کلیک کنی دلیلشو مینویسه
بازی بعضی چیزاش بالانس نیست مثل قیمت جاده و هزینه نگهداری قسمت های دیگه
اصلا نمیتونی اول با جاده های مدیوم شروع کنی،من یه شهر قبلیم خیلی رفتم جلو ولی دیگه ادامش ندادم چون جاده ها کوچیک بودن شهر مشکل ترافیک داشت :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اگه روی ساختمون های خالی کلیک کنی دلیلشو مینویسه
بازی بعضی چیزاش بالانس نیست مثل قیمت جاده و هزینه نگهداری قسمت های دیگه
اصلا نمیتونی اول با جاده های مدیوم شروع کنی،من یه شهر قبلیم خیلی رفتم جلو ولی دیگه ادامش ندادم چون جاده ها کوچیک بودن شهر مشکل ترافیک داشت :d
آپگرید کن جاده ها رو:D تو قسمت جاده ها یه علامت تعجب هست. اون رو بزن جاده مورد نظر رو انتخاب کن، جاده ای که میخوای بهش آپگرید کنی هم انتخاب کن:D
@Inquisitor
راهی نیست این ماد ها رو برای کرک دانلود کرد؟

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
آپگرید کن جاده ها رو:D تو قسمت جاده ها یه علامت تعجب هست. اون رو بزن جاده مورد نظر رو انتخاب کن، جاده ای که میخوای بهش آپگرید کنی هم انتخاب کن:D
@Inquisitor
راهی نیست این ماد ها رو برای کرک دانلود کرد؟

اپگرید جاده رو بزرگتر نمیکنه مثلا اگه میدیوم معمولی باشه میاد وسطش درخت میذاره میشه اپگرید شده:d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
نه عزیزم، خبایون 2 بانده رو هم میشه به اتوبان تبدیل کرد:D
اتوبان حواستون باشه یک طرفه هست فقط اشتباه من رو نکنید.
والا نمیدونم ماد برای نسخه کرکی چجوری میشه متاسفانه..
عکس شهراتونم بزارید بد نیست:d

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
2ad36a0d2405c3abd0a238a44f0e394f97a800ec.jpg

این شهر من هست اگر عکس خیلی بزرگ شده بگید درستش کنم:d (هیچگونه Cheat هم زده نشده همش زور بازوه:d)

چه باحاله
من هر کاری می کنم باز ملت ناراضین وقتی هم شادشون می کنم هزینه نگهداری بیشتر از پولی میشه که مردم میدن :|
یکی بگه چطور می تونم به بهترین نحو از پس قسمت economy بر بیام که سود آوری بالایی داشته باشه

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
چه باحاله
من هر کاری می کنم باز ملت ناراضین وقتی هم شادشون می کنم هزینه نگهداری بیشتر از پولی میشه که مردم میدن :|
یکی بگه چطور می تونم به بهترین نحو از پس قسمت economy بر بیام که سود آوری بالایی داشته باشه

بازی خیلی تو دادن پول ولخرجی میکنه! تنها کاری که باید بکنید اینه که برق و آبتون همیشه رو به راه باشه بقیه رو میشه کنار اومد به مرور.

یه گام به گام کمک من زده بودم برای simcity اون تو تاپیکش پیدا کردین بخونید برای همینم جواب میده.

کلاً اینو بگم که با درصد سرمایتون رو هر بخش باید بازی کنید تا به سود دهی برسید.

سیستم آموزشیش از Simcity خیلی راحتتر هست. توش میشه گفت دانشگاه اصلاً خرج واسه شهر نداره (برعکس simcity که سرمای گذاری بزرگی بود) و فقط توش سود خالص هست.

با سیستم کفن و دفن اولا یکم مشکل داشتم ولی بالاخره سر در آوردم.

سیستم اتوبوسش خیلی جالب بود. باید حلقه های اتوبوسی رو خودتون درست کنید که علیه و باعث میشه ترافیک بی مورد نداشته باشید

جاده های یک طرفه بهرین نکته بازی در مقابل simcity بود! واقعاً نمیدونم چیزی که تو simcity 4 بود چرا تو simcity نزدن ولی تو این بازی عالی بود.

کلاً بازی آسونتری نسبت به simcity 4 هست. من زیاد ایراد نمیگیرم. چون simcity 4 واقعاً بیرحم بود. کافیه بیوفتید تو مرداب و نفهمید مشکل راکد بودن شهر از کجاست و بدبخت شید.

اوایل تا اواسط بازی دعوا بین شما و قرض کردن پول و پرداختش هست. به همین خاطر یه بار تا مرض ورشکستگی رفتم و مجبور شدم نصف شهرم رو خالی از سکنه کنم. شده بود چرنوبیل! :D ولی الان برای خودش دانشگاه داره اونجا!

کلاً از ایده اینکه خودتون معلوم کنید کجا آفیس باشه کجا فارم و ... خیلی خوشم اومد.

تو بحث زباله باید بگم بازی به شدت بی رحم هست و من از این بی رحمیش خوشم میاد. دریاها کثیف میشن و زمین. معمولاً وقتی میخواید بافت قدیمی شهر رو سرو سامون بدید کثیفی های قدیمی خیلی زود از بین میرن که یکم بازی رو زیادی راحت میکنه!

در کل اولین باری بعد simcity 4 rh بود که واقعاً با قدرت و بزرگی یه بازی شهر سازی انقدر کیف کردم. واقعاً جای تحسین داره.

من یکی منتظر میشم این بازی رو تو تخفیفات تو استیم بخرم. ارزشش رو داره.

http://upload7.ir/preview.php?user=&file=0865c4d745bb025675b5d89b155d4bd8082e2993.jpg
اینم شهر من^

اون گوشه زباله دونیه! :D
برقش فقط از راه طبیعی و کلاً کارخونه ندارم (اینم بگم بازی برای برگ طبیعی خیلی آرزون حساب میکنه!)

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بازی یک سری باگ داره که عجیبه واقعا:d مثلا یک هو ماشین‌های کفن و دفنم دیگه کار نمیکنن با این که همه چیز درسته بعضی وقت‌ها هم آتش نشانی و بیمارستان.. که مشکل دیگه هم توی اتوبان و راه‌های چند بانده ماشین‌ها فقط از یک خط میرن:|
در مورد درآمد باید با برنامه برید جلو و مناطق رو جدا کنید.. مناطق صنعتی و از اون بهتر فروشگاه‌ها خیلی خوب پول میدن من الان بیشتر درآمدم از همون بخشه.. البته درآمد خوبی هم از صادرات دارم اما نمیدونم دقیقا چجوری مجاسبه میشه:d
چه باحاله
من هر کاری می کنم باز ملت ناراضین وقتی هم شادشون می کنم هزینه نگهداری بیشتر از پولی میشه که مردم میدن
yahoo_22.gif

آخه چقدر خوشحال میکنید و چجوری؟:d مثلا برای 4 تا خونه نباید 3 تا مدرسه زد.. نحوه اتصال ساختمون‌ها حرف اول رو میزنه مثلا با یک مدرسه شاید بشه یک منطقه بزرگ رو پوشش داد ولی اگر بد راه بسازی برا هر کوچه یکی باید بسازی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر