راهنمایی درباره ی devil may cry 4

amiras

کاربر سایت
Dec 27, 2007
55
هرکی هر مشکلی تو بازی داشت این جا بگه که بچه ها بهش بگن راستی از کسانی که بازی را تمام کردن می تونن یه راهنمای قدم به قدم بنویسند:blushing:

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
من اینطوری رد کردم.
رفتم جلو بعد دوباره اومدههمان جا بعد رفتم سمت راست همان جایی که ماره سبزه.
البته باز توضیح کامل تری توی یکی از این تاپیکا بود که من لینکشو ندارم چون اینقدر بازی سنتر بزرگه که سخته .

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
من اینطوری رد کردم.
رفتم جلو بعد دوباره اومدههمان جا بعد رفتم سمت راست همان جایی که ماره سبزه.
البته باز توضیح کامل تری توی یکی از این تاپیکا بود که من لینکشو ندارم چون اینقدر بازی سنتر بزرگه که سخته .
ببخشید. اشتباه بود چون من شب بازی کردم دقیق نفهمیدم چه جوری رفتم دیشب :cheesygri رفتم مرحله بعد دوباره تو جنگل رسیدم به همون راه اینه راه حلش که یکی از دوستان هم تو یجا دیگه گفته بود : اول میری جلو دوباره میاد همون جا بعد همون جا که اومدی بیا عقب بعد دوباره میای سر جای اول بعد بیا سمت راست دوباره میای همون جا بعد دوباره برو سمت راست دیگه تمومه.

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
یه چیزی که تو اغاز هر مرحله هستش اینه که او ن عکس که موقع شروع محله جدید نشون میده راه اصلی رو نشون میده تو اغاز .

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
فکر کنم باید بری یجا که چاله مانند یه چیری ازاد کنی (یه چیز پرشی هستش)(بعد اونو که ازاد کردی میای توی سالن کلیسا بعد میبینی که همون چیزای پرشی که ازاد کردی هستش بعد میپری روی لوستر با شمشیر میزنی طنابشو پاره میکنی ،لوستر میره توی صورت کشیشه :laughing: بعد دیوار میشکنه میری مرحله بعد.

100x

کاربر سایت
Feb 11, 2008
9
فکر کنم باید بری یجا که چاله مانند یه چیری ازاد کنی (یه چیز پرشی هستش)(بعد اونو که ازاد کردی میای توی سالن کلیسا بعد میبینی که همون چیزای پرشی که ازاد کردی هستش بعد میپری روی لوستر با شمشیر میزنی طنابشو پاره میکنی ،لوستر میره توی صورت کشیشه :laughing: بعد دیوار میشکنه میری مرحله بعد.
با عرض سلام خدمت تمام رزیدنت اویل بازها

من یه مشکل کوچولو تو رزیدنت اویل کد ورونیکا دارم در آخر بازی وقتی که الماس آبی رو از چشم ببر بر میدارم سوکتی که باید با شیرفلکه ترکیب بشه رو به من نمیده لازم به تذکره برق رو هم که قطع می کنم در قفل مشه آیا کسی هست منو راهنمایی کنه ممنون میشم :evil:

Sung Yu Ri

کاربر سایت
Jul 13, 2008
11
DEVIL MAY CRY
سلام اگه میشه بگید من تو مرحله 4 هستم اونجایی که ابشار هست چه جوری باید اون گوی رو بردارم بعد همون جا هم یک دستگاه قرمز رنگ هسن اونو چه جوری باید از بین ببرم هر چی میزنم میگه با دست نمیتونید کار کنید

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
DEVIL MAY CRY
سلام اگه میشه بگید من تو مرحله 4 هستم اونجایی که ابشار هست چه جوری باید اون گوی رو بردارم بعد همون جا هم یک دستگاه قرمز رنگ هسن اونو چه جوری باید از بین ببرم هر چی میزنم میگه با دست نمیتونید کار کنید

اونو اصلا نمیخواد بزنی از پله ها برو بالا یه کمی بیای سمت راست پله هست به سمت بالا
اون گوشی هم فقط چراغه هیچ چیز دیگه ای نیست

در مرحله 13 با دانته دوباره می رسی به چهار راه باز هم ترتیبش همینه
جلو عقب راست چپ ( دو بار راست نیست )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر