majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دوستان این FARGO که همتون تعریف می کنید تو چه مایه هاییه؟؟
فکر کنم تا الان واسه 20-30 نفر من یکی توضیح دادم :))

سبکش توی ویکی : Drama - Comedy Drama - Dark Comedy - Crime
سبک اصلیش پلیسی جنایی هست با مخلوطی از طنز و درام با داستانی عالی :D

داستانش حرف نداره و بازیگراشم حرف ندارن! Billy bob thronton که عالیه! Martin Freeman رو هم که همه میشناسن ( بازیگر نقش اول فیلم هابیت و دستیار شرلوک توی سریالش :D )

تا الان 9 قسمت اومده و سریال کلا در سطح خیلی بالایی قرار داره و حتما باید ببینید! :x

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
خب من تازه دیدمش. :D قسمت خیلی خوبی بود و با اینکه فقط یه بخش ماجرا رو پوشش داده بود، ولی به جز تیکه های اول و آخرش خیلی درگیرکننده بود.
خانوم You know nothing Jon Snow هم که بالاخره شهید شد. :( خیلی مظلومانه مُرد. :( صحنه بعدش به شدت هندی و ضایع بود! :D وسط جنگ و درگیری پیام های عاشقانه رد و بدل میکنن!
غول ها و ماموت هاشون عالی بودن! یه حالت درویش مانند و جالبی داشتن و امیدوارم بعداً هم دوباره بیان. :D
Scythe هم به شدت جالب بود و خیلی قشنگ و شیک زد بروبچ کوهنورد رو نیمرو کرد! :D
کلاً به نظرم بد نبود که یه قسمت کامل رو اختصاص دادن به اینجا. فقط یه کم دوز پند و نصیحت و صحنه های عارفانه رو کم میکردن بهتر بود.
ببینیم قسمت آخر این سیزن چی در انتظارمون هست.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ببینیم قسمت آخر این سیزن چی در انتظارمون هست.

96no0pimdn9gln7tiykn.png

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
بچه ها شما از کجا دانلود میکنید سریال هارو ؟ لینک مستقیم می خوام ، پولی هم باشه مشکلی نیست ! ۷۲۰ هم میبینم ...
با تورنت هم آشنایی دارم ولی لینک مستقیم میخوام .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
بچه ها شما از کجا دانلود میکنید سریال هارو ؟ لینک مستقیم می خوام ، پولی هم باشه مشکلی نیست ! ۷۲۰ هم میبینم ...
من که از imdb-dl دانلود میکنم بزرگترین آرشیو سریالو داره بین سایتهای مشابه:D پولی هم هست. همه کیفیتی هم داره.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوست عزیز شما یه اکنت پرمیوم آپلود باز بخر برو اسیت زیر بهترین و بروز ترینند من imdb-dl رفتم ولی اینا واقعا عالین
baranmovie137.in
​اگه شیلتر شد یه شماره به عدد سایت اضافه کن

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
این وبسایت خیلی عالیه. خودشون اینکد میکنن و کیفیتشون هم خوبه. آرشیوشون هم خوبه ولی به خوبیه imdb-dl نیست.
dlbr-mkv2.com
و اون چیزی که دوستمون گفتن برای خرید اکانت پرمیوم آپلودباز، بنظرم شما اگه از multishare که مستقیم کننده لینکه اکانت بخرید خیلی بهتر و سودمندتره. سرعتش هم عالیه.
mul.ir

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب این فصل GoT هم تموم شد.
با اینکه قسمت 10 با کتاب تفاوت هایی داشت ولی بازم خیلی عالی بود،به نظرم نکته مثبتیه که 100% مثل کتاب جلو نمیرن.
بازی بازیگر های عالی بود توی این قسمت،سرعت جلو رفتن داستان هم واقعا خوب بود،داستان کلی جلو رفت و تقریبا همه کاراکتر های مهم رو دیدیم.الان شدیدا منتظر مواجه شدن جان با ملیساندره و دینشون سهتم.
یه نکته منفی فقط چهره Bloodraven بود :| اصلا انتظار نداشتم عادی نشونش بدن........
در کل
Best season ever
10/10

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
انقدر حجم اتفاقات این قسمت زیاد بود آدم نمیدونه چی بگه
خون دل ها خوردم تا این تیریون برسه به کشتی:(((( ینی قلبم تو دهنم بود:| خدا رو شکر سالم رسید ، واریس هم ظاهرا بهش پیوست ، ترکیب این دوتا با هم به اضافه دنریس و اژدها هاش عجب جیزی بشه:d ویرایش : خود تیریون مگه چشه؟ برای چی بره طرف دنریس اصن؟:d شاه لایقی میشه بهترین شاهی که 7 اقلیم در 40 50 سال اخیر دیده:x
در مورد برن هم یه حدسایی زدم م، اگه تو جسم اژدها حلول پیدا کنه عجب چیزی بشه
این قسمت هم 10 از 10 ، کمتر راه نداره
بی شک این فصل بهترین فصل سریاله حتی از فصل اول با اون شان بین افسانه ای هم بهتره ، آدم لذت میبره چنین دنیایی رو با همه ی علت و معلول هاش میبینه
همچنین خیلی کف کردم وقتی واریس صدای ناقوس؟ رو شنید برگشت سمت کشی اصن خیلی حس جالبی بود
برن هم داستانش خیلی جذاب دشه و ظاهرا میخواد با داستان دنریس تداخل پیدا کنه :Smiley10:
تیریون هم گل سرسبد این قسمت بود به نظرم ، فوق العاده مثل همیشه ، تایوین افسانه ای هم به تاریخ پیوست و خیلی خوشحال شدم قبل از مردنش حقیقت دخترش و پسرش رو فهمید بعد مرد !
جیمی لنیستر هم جانشین لنیستر ها میشه گویا ، خیلی هیجان انگیزه :X
از مردن هانت ناراحت شدم ، به نظرم ذاتش خیلی پاک بود (در مقایسه با بیشتر کرکتر ها:|) ولی آریا تصمیمش رو گرفت و بهش احترام میزارم ، جای خوبی هم داره میره ...
اسنو هم حوادثش جالب بود و انصافا رو طراحی سواره نظام استنیس عالی کار کرده بودن !
این کوه هم با حرفایی که دکتره زد ، پیشبینی میکنم زامبییی هیولایی چیزی بشه ...
یه سال باید صبر کرد قبل از این که پرونده ی این فصل بسته شه یادی کنیم از اوبرین مارتل کبیر Rest in peace Viper:X

ویرایش: به نظرم دلیل دیگری که باعث شد تیریون لحظه ای درنگ کنه و این ریسک بزرگ رو بکنه که برگرده و تیریون و شی رو بکشه علاوه بر گرفتن انتقامش یه کار ناتموم وایپر رو به انجام رسوند و به بهترین نحو هم انجامش داد و مطمئن اگه وایپری اون بالا بالا ها باشه روحش کمی تسکین پیدا کرده ، دمت گرم تیریون تو دستشویی زدی پدرتو کشتی:X

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر