راهنمای قدم به قدم بازی call of duty4

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
این تاپیک رو باز کردم تا اگر دوستان مشکلی در مراحل داشتن راهنماییش کنیم.
زنده باد call of duty4:groupwave::groupwave:

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
آقا من تو اون مرحله ای که دو نفری با کاپیتان هستیم و به حالت استتار و باید سینه خیز بریم وسط اون همه سرباز و تانک گیر کردم
آخه با یه تفنگ دوربین دار و اون همه سرباز و تانک چطوری باید بریم میونشون و همه رو بکشیم

هر کاری کردم نشد ممنون میشم راهنمایی کنید

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
دوست عزیز شما باید مثل فرماندهتون سینه خیز بشین وهیچ کاری نکنین باید بی سرو صدا منتظر بشین تا اونا از کنارتون رد بشن این کار در حالت easyممکنه ولی اگه رو hardبازی کنی باید برگردی قبرستون وکنار دبوار کمین بگیری تا نیروهای روسی بیان و از جاده اسفالت برن پایین نقشه بعد از رفتن دشمنان برو پیش دوستت تا شما رو راهنمایی کنه.
(شما باید زود بدوین و سرعت عمل نشون بدین تا بتونین به قبرستون کلیسا برسین اگه دیر بجنبین شما دیده میشین و میمیرین)
من توصیه مینکم در این مرحله کمتر کسی رو بکشی بخصوص در کنار مرداب.(بعد رد کردن ابن قسمت درست پشت تپه یه مرداب هست)

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
بازی رو تو حالت Easy انجام میدم و دقیقا پشت فرمانده بصورت سینه خیز میرم جلو اما با اینحال ما رو میبینم و تا میایم بجنبیم جفتمون کشته میشیم
در ضمن اگه به عقب برگردم فرمانده کشته میشه و تموم میشه و اون قسمت از اول شروع میشه
50 بار بیشتر این کارو کردم اما نمیشه ببینم کار دیگه ای نمیشه کرد ؟
چطور میشه این قسمت رو رد کرد ؟
میشه سیو گیم این مرحله رو یکی برام آپ کنه‌؟

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من سعی کردم تو این قسمت دشمن رو دور بزنم که این کارو کردم و موفق شدم از پشتشون در بیام البته لحظاتی تحت تشعشعات رادیو اکتیوی قرار میگیری اما اگه سریع بجنبی نمیمیری

آخرین ویرایش:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

بازی رو تو حالت Easy انجام میدم و دقیقا پشت فرمانده بصورت سینه خیز میرم جلو اما با اینحال ما رو میبینم و تا میایم بجنبیم جفتمون کشته میشیم
در ضمن اگه به عقب برگردم فرمانده کشته میشه و تموم میشه و اون قسمت از اول شروع میشه
من تو حالت hardبرگشتم عقب و پشت دیوار کوچیک قبرستون قایم شدم مشکلی هم پیدا نکردم شاید بازی یه مشکلی پیدا کرده این مرحله رو از اول شروع کن ببین درست میشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

سپهر خان(اگر درست گفته باشم)

توی این مرحله
باید سینه خیز با یه مقدار فاصله از بینشون رد بشی.سعی کن از جاهای خالی بین افراد و تانک ها رد بشی.

من همینطوری رد کردم این قسمت رو... ;)

amin_mokari

کاربر سایت
Nov 29, 2007
6
سلام به همه
آقا من تو يه جايي از اين بازي گير كردم
اونجايي كه با يكي از دوست هات مخفيانه ميري با شاخ وبرگ خود تون روپوشوندين بعد ازاينكه اون فرد روسيرو با اسلحه دوربين در ميكشي و بعد از اينكه ميخواي فرار كني تو جايي كه يه هلي كوپتر رو ميزني اون سقوط ميكنه و اون دوستت زخمي ميشه وقتي اون و برميداري با خودت ببري به يه جايي ميرسي كه ميگه راديو اكتيو و وقتي به اونجا ميري ميسوزي و من حالا موندم كه چطوري اون محل پيدا كنم و دوستم رو هم با خودم ببرم در ضمن 20 دقيقه هم بهت وقت ميده و اگه تموم شد ميسوزي حالا بايد من از كجا راه رو پيدا كنم
لطفا كمك كنيد

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

سلام به همه
آقا من تو يه جايي از اين بازي گير كردم
اونجايي كه با يكي از دوست هات مخفيانه ميري با شاخ وبرگ خود تون روپوشوندين بعد ازاينكه اون فرد روسيرو با اسلحه دوربين در ميكشي و بعد از اينكه ميخواي فرار كني تو جايي كه يه هلي كوپتر رو ميزني اون سقوط ميكنه و اون دوستت زخمي ميشه وقتي اون و برميداري با خودت ببري به يه جايي ميرسي كه ميگه راديو اكتيو و وقتي به اونجا ميري ميسوزي و من حالا موندم كه چطوري اون محل پيدا كنم و دوستم رو هم با خودم ببرم در ضمن 20 دقيقه هم بهت وقت ميده و اگه تموم شد ميسوزي حالا بايد من از كجا راه رو پيدا كنم
لطفا كمك كنيد
شما باید به سمت چرخ فلک بزگ برید و وارد مناطقی که با تابلو زرد رنگ خطر علامت گذاری شده وارد نشید.
بعد برداشتن دوستتون یه کم جلوتر برید بعد یه هلیکوپتر رو مشاهده میکنید که ازش روسا به یه حیاط پیاده میشن اونا رو بکش از سمت راست حیاط برو وارد یه ساختمون بزرگ میشی که بعد رد کردن رختکن ساختمون به یه استخر بزرگ میرسی که توش چند تا سگ هار هست اونا رو بکش بعد برو سمت چرخو فلک که از داخل استخر قابل مشاهدست.
اون سگا رو اگه بکشی به نفعته.
موفق باشی:love:

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
شما باید به سمت چرخ فلک بزگ برید و وارد مناطقی که با تابلو زرد رنگ خطر علامت گذاری شده وارد نشید.
بعد برداشتن دوستتون یه کم جلوتر برید بعد یه هلیکوپتر رو مشاهده میکنید که ازش روسا به یه حیاط پیاده میشن اونا رو بکش از سمت راست حیاط برو وارد یه ساختمون بزرگ میشی که بعد رد کردن رختکن ساختمون به یه استخر بزرگ میرسی که توش چند تا سگ هار هست اونا رو بکش بعد برو سمت چرخو فلک که از داخل استخر قابل مشاهدست.
اون سگا رو اگه بکشی به نفعته.
بعدش که اینجارو رد کردم فرمانده رو بغل چرج وفلک میزارم بعد کلی ادم می یاد که خیلی زیادن نمیدونم باید چکارشون کنم....بعدش هم با هلی کوپتر از هوا هم کلی ادم میاد سرم...:eek::((:blink:
اگه میشه یه کمکی کنید که چجوری این مرحله رو رد کنم!!!:love:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

بعدش که اینجارو رد کردم فرمانده رو بغل چرج وفلک میزارم بعد کلی ادم می یاد که خیلی زیادن نمیدونم باید چکارشون کنم....بعدش هم با هلی کوپتر از هوا هم کلی ادم میاد سرم...:eek::((:blink:
اگه میشه یه کمکی کنید که چجوری این مرحله رو رد کنم!!!:love:
شما باید در این قسمت دوستتون رو درست کنار درخت همون جایی که مکان یاب با متراژ نشون میده بزارین بعد نارنجک های زد نفر خود رو در کنار استخر همخون جایی که نیروهای روسی از اونجن وارد میشن بکاری و c4ها رو روی ماشینا کار بزار تا وقتی روسا از نرده ها اینترفتر اومدن با استفاده از c4اونا رو بکشی باید بری تو یکی از کیوسک های کنار چرخو فلک و با استفاده از اسلحه تک تیر اندازی روسا رو از فاصله دور بکشی (مواظب نارنجک هایی که به سمت کیوسک میشه باش) وقتی هم که هلیکوپتر ها اومدن باید دوتای اول رو بزنی بطوری که اول باید نیروهای اولین هلیکوپتر که از سمت چت وارد میشه رو با اسلحه تک تیر اندازی رو هوا وقتی رو تناب هستن بکشی بعدم هلیکوپتر دومی که تو اینجا بازی یه saveمیکنه و شما باید از این به بعد با مهارت خودتون بازی رو ادامه بدید یعنی باید در اینجا مقاوت شدید کنید تا بالگرد خودی برسه و شما دوست خودتون رو از زمین بردارین و به داخل بالگرد ببرین.(اینم بگم ابنجا سخت ترین جای بازی هست پس اگه اینجا رو رد کنی میتونی بازی رو به اسونی تموم کنی)

aliz

کاربر سایت
Dec 7, 2007
10
نام
ali
جدا من روي سخت بازي ميكردم و اينجاي بازي حالم رو گرفت ... به نظرم اينجا واقعا سخت ترين جاي بازيه .

aliz

کاربر سایت
Dec 7, 2007
10
نام
ali
من آنقدر جو گير شده بودم كه زماني كه شنوك خودي آمد هنوز مشغول دفاع بودم و هليكوپتر خودي رفت و من هنوز مشغول دفاع بودم ... و باختم ..... ولي وقتي بالاخره سوار شدم داغ دلم رو خالي كردم با يك Rpk پوستشون رو كندم ... اينقدر جو گير شده بودم كه حتي وقتي از محوطه چرخ و فلك دور ميشديم هم اونها رو ميكشتم ... :D

MANCHESTERUNITED

کاربر سایت
Nov 7, 2007
12
بابا در اين مرحله هيچ جا نميشه سنگر گرفت.مياي از نارنجك در بري سگه يقه تو مي گيره.تير غيب هم از زمين و آسمون مي باره.من كه مثل چي در گل گير كردم.جلوتر هم نمي تونم برم.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

من آنقدر جو گير شده بودم كه زماني كه شنوك خودي آمد هنوز مشغول دفاع بودم و هليكوپتر خودي رفت و من هنوز مشغول دفاع بودم ... و باختم ..... ولي وقتي بالاخره سوار شدم داغ دلم رو خالي كردم با يك Rpk پوستشون رو كندم ... اينقدر جو گير شده بودم كه حتي وقتي از محوطه چرخ و فلك دور ميشديم هم اونها رو ميكشتم ... :D
دوست عزیز این تاپیک برای راهنمایی دوستان زده شده نه بحث در مورد پیرامون مراحل پس پست های خود رو در محل مناسبش بزنی.
ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر