Dark Souls GaMe Community

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
به پای مرگ برخیزید
----
نعره کن ای سرزمین جان سپردن
Dragon.jpg

وقتی پیش گیمر های هاردکور می گویی کابوس،می گویند Dark Souls را می گویی؟!بازی ای که از همه نظر روح آدم را می خورد.این کابوس ۷ اکتبر ۲۰۱۱ شروع شد و قطعا هیچ وقت از یاد گیمر ها نخواهد رفت.و شاید برای بعضی ها بسیار عجیب باشد که این کابوس فیل افکن از سایت گیم اسپات ۹٫۵ گرفته!!!به هر حال،دومین کابوس هم در راه است. اگر به یاد داشته باشید،نسخه ی ۱ فقط برای کنسول های خانگی عرضه شد،اما پس از مدتی و با اعتراض گیمر های PC باز،نسخه ای به نام Prepare To Die Edition منتشر شد تا PC باز ها هم بتوانند خون گریه کنند!ای بازی جهنمی!با اینکه دارک سولز،برای خیلی ها سخت بود،و با اینکه قدرت ضعیف ترین دشمنانش معادل قدرت زئوس در گاد اف وار ۳ است،ولی باز هم خیلی ها عاشق این بازی اند

وقتی جهنم امن است:
وقتی Dark Souls را داخل دستگاه می گذارید،پیچیدگی از همان منوی بازی شروع می شود تا لودینگ و سیستم جنگ.بر خلاف آوازه ای که دارک سولز برای خود دست و پا کرده،اما این عنوان بسیار سلیقه ای است.همانطور که عنوان هیلو سلیقه ای است.اولین بار در سال ۲۰۱۰،عنوانی انحصاری برای PS3 معرفی شد به نام Demon’s Souls.این عنوان پس از مدتی سر و صدا به پا کرد.تا جایی که توانست با متای ۸۹ خود را به صدر جدول برساند.در ابتدا این بازی توسط شرکت ATLUS منتشر می شد،اما پس از مدتی شرکت Namco Bandai با پرداخت مقداری پول صاحب امتیاز بازی شد.بنابراین این شرکت در سال ۲۰۱۱ عنوان خوش ساخت و محبوب را برای دو کنسول نسل هفتم منتشر کرد.پس فهمیدیم که عنوان Dark Souls به نوعی دنباله ی Demon’s Souls است.بازی بسیار سخت بود.برای مثال،شما غولی با قدرتی معادل ۵ برابر ماموت های اسکایریم را می کشتید،و وقتی می خواستید شادی کنید پایتان لیز می خورد و از سخره می افتادید و باید غول را دوباره می کشتید!این یعنی روند کابوسی به نام DARK SOULS!.شاید شما در حال حاضر نتوانید خیلی از بازی ها را انجام دهید،زیرا آن قدر حرفه ای نیستید.ولی به شما تضمین می کنم،اگر آن قدر صبر و تحمل داشته باشید که دارک سولز را تمام کنید،به حرفه ای ترین گیمر دنیا تبدیل خواهید شد

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
خب خب خب،واسه شروع،به نظرتون "خورشید"ـی که Solaire of Astora ازش حرف میزد چی بود یا کی بود؟

I am Solaire of Astora, an adherent of the Lord of Sunlight. Now that I am Undead, I have come to this great land, the birthplace of Lord Gwyn, to seek my very own sun

یه عده عقیده داشتین که ایشون Gwin's Firstborn ـه که از طرف From رد شد.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
Solaire اولین آفریده Gwyn بوده و یکی از بهترین جنگ جویان محسوب میشده و همیشه ارواح به دنبال کشتنش بودن
به نظر من منظورش این بوده تا زمانی که خورشید هست به مبارزه میشه ادامه داد منظورش فکر نمیکنم فرد یا چیزه خاصی بوده

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
منظورت از اولین آفریده gwin چیه؟جایی ذکر شده؟اشتباه نمی کنی؟:Dایشون از Astora ست در صورتی که اولین زاده ی Gwin باید از Anor Londo باشه.

به نظر من منظورش این بوده تا زمانی که خورشید هست به مبارزه میشه ادامه داد منظورش فکر نمیکنم فرد یا چیزه خاصی بوده

نه دیگه :D خودش داره میگه که من Undead شدم برای رسیدن (pursue) به خورشیدم.زمانی که هم تو Demon Ruins باهاش صحبت میکنی همچین دیالوگی میگه :

After all this searching, I still cannot find it…

زمانی که بعدا تو میانبری که Sunlight Maggot اونجاس میبینیش اگه قبل شما موفق به گرفتنش بشه میگه که "بالاخره پیداش کردم" و این جمله که نشان از دیوونه شدنش داره : "من خورشیدم".بعدش هم بهمون حمله میکنه،از اونجا که Hollow نشده معلومه که دیوونه شده.
حالا یعنی این همه معنویات و مادیات به خرج داده فقط واسه Sunlight Maggot؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگر شما قبل از رسیدن به Darkmoon Gwyndolin، از یه جنازه که همونجاست، انگشتر رو برداشته باشین، توی توضیحاتش نوشته که از اولین آفریده (پسر) Gwyn به عنوان خدای جنگ یاد میشده اما به دلیل وحشی گری بیش از حد، از طرف Gwyn و از Lordran طرد میشه و هیچ جایی نامی ازش ذکر نمیشه.

در مورد خورشید هم تا حدودی میشه گفت دنبال خود خورشید بود. چون هر وقت ما میبینمش داره به خورشید نگاه میکنه و حتی اسمش هم اینو میگه. اگر نتونین نجاتش بدین، میبینین که روی سرش یه چیزی به شکل خورشید در اومده و به خاطر همین فکر میکنه بهش رسیده.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
اولین آفریده (پسر) Gwyn به عنوان خدای جنگ یاد میشده اما به دلیل وحشی گری بیش از حد، از طرف Gwyn و از Lordran طرد میشه و هیچ جایی نامی ازش ذکر نمیشه.

آره طرد شده،ولی توی توضیحات Sunlight Medal نوشته :

But the old God of War still watches closely over his warriors

به نظرت احتمال داره تو شماره ی دوم ببینیمش؟من که خیلی دوس دارم :D

در مورد خورشید هم تا حدودی میشه گفت دنبال خود خورشید بود. چون هر وقت ما میبینمش داره به خورشید نگاه میکنه و حتی اسمش هم اینو میگه. اگر نتونین نجاتش بدین، میبینین که روی سرش یه چیزی به شکل خورشید در اومده و به خاطر همین فکر میکنه بهش رسیده.

آخه چطور میتونه دنبال خود خورشید بوده باشه؟مگه میشه؟:D اون چیزی هم که به شکل خورشید در اومده همون Sunlight Maggot ـه.اینجا یه احتمال هم پیش میاد که شاید میخواسته بعد بدست آوردنش بره به Tomb of Giants (که تاریکه همه جا).اما مثال نقضش اینه که بعد گرفتنش میگه که "بالاخره پیداش کردم،من خود خورشیدم".

Gwyndolin

رو جنسیت ایشون هم میشه بجث کرد :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره طرد شده،ولی توی توضیحات Sunlight Medal نوشته :

But the old God of War still watches closely over his warriors

به نظرت احتمال داره تو شماره ی دوم ببینیمش؟من که خیلی دوس دارم :D

آخه چطور میتونه دنبال خود خورشید بوده باشه؟مگه میشه؟:D اون چیزی هم که به شکل خورشید در اومده همون Sunlight Maggot ـه.اینجا یه احتمال هم پیش میاد که شاید میخواسته بعد بدست آوردنش بره به Tomb of Giants (که تاریکه همه جا).اما مثال نقضش اینه که بعد گرفتنش میگه که "بالاخره پیداش کردم،من خود خورشیدم".

رو جنسیت ایشون هم میشه بجث کرد :D
بالاخره میگن که خدایان به جنگجوهاشون نظاره میکنن:biggrin1: مثل اساطیر یونان.
من احتمال میدم اون مجسمه طلایی شکسته شده که زیر اژدهای قرمز هست، همین خدای جنگ بوده باشه ولی شکوندنش به دلیل طرد شدن. اگر خیلی برین تو بحرش، ممکنه فکر کنین مجسمه Ornstein هست ولی یه خورده بیشتر دقت کنین، میفهمین نیزه-ش فرق میکنه:biggrin1:

توی شماره دوم امکان دیدن خیلیا هست:biggrin1: به شخصه خیلی دوست دارم خود Pigmy رو ببینم:biggrin1: که اصلا معلوم نیست چه بلایی سرش اومده:biggrin1:

در مورد قسمت آخر حرفت هم که خب بالاخره خورشید رو میپرستیده:biggrin1: دقیقا داستان همون پروانه ها هست که میخواستن به شمع نزدیک بشن ولی نمیشدن و آخر سر یکیشون میره به شعله شمع میچسبه و نابود میشه و میگن این به آرزوش رسید:biggrin1: اینم وقتی این Sunlight Maggot ـه با شکل و شمایل خورشید میاد روی سرش، فکر میکنه الان بهش رسیدهSunlight Maggot ـه

آره من آخر نفهمیدم این دختره یا پسره:biggrin1: بیشتر جاها گفته میشه پسره و خب از بعضی جوانب دختره:biggrin1:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
فقط اینو می خوام بگم ای کسانی که با Dark Souls زندگی کردید :D اگه شده زندگیتونو بفروشید و حتما Demons Souls رو تجربه کنید. خیلی حیفه که این بازی رو تجربه نکنید و از دنیا برید. من تازه دارم بازیش می کنم و همینطور اشک در چشمام جاریه از اینکه بالاخره یه بازی در سطح Dark Souls و با همون کیفیت نصیبم شد!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
من برگشتم :D
------------------------
بالاخره میگن که خدایان به جنگجوهاشون نظاره میکنن مثل اساطیر یونان.

من یه فرضیه دارم که البته هیچ پایه محکمی نداره ولی شنیدنش خالی از لطف نیست؛من میگم شاید اون foolishness فقط به این اشاره کنه دیدگاه پسر با پدر از بیخ فرق داشته به خاطر همین بوده که طرد شده.یعنی حماقت هاش فقط از دید پدر بوده،شاید ما اگه تو نسخه دوم ببینیمش با عقایدش موافق باشیم :D

به شخصه خیلی دوست دارم خود Pigmy رو ببینم که اصلا معلوم نیست چه بلایی سرش اومده

اُه،واقعا هم so easily forgotten ...
اگه تو نسخه بعدی چیز زیادی ازش مشخص نشه نامردیه.جالبه،اون سه تا لرد،Lord Soul پیدا میکنن.اما این Dark Soul :xدقت کردی اندازه دارک سول چقد کوچیک تر از اون سه تا سول ـه؟گفته میشه که هیومنیتی ها در واقع از همین دارک سول نشئت میگیرن.کلا Pigmy فازش از اون سه تا جدا بوده.

در مورد قسمت آخر حرفت هم که خب بالاخره خورشید رو میپرستیده دقیقا داستان همون پروانه ها هست که میخواستن به شمع نزدیک بشن ولی نمیشدن و آخر سر یکیشون میره به شعله شمع میچسبه و نابود میشه و میگن این به آرزوش رسید اینم وقتی این Sunlight Maggot ـه با شکل و شمایل خورشید میاد روی سرش، فکر میکنه الان بهش رسیدهSunlight Maggot ـه

اینم نظریه قشنگیه،ولی به نظر من همون فقط قشنگه ولی درست نیست :D اون پروانه هه که به آرزوش رسید،از دید عرفانی بهش نگاه کنیم بهش میگیم مرحبا،اما این Solaire عزیز ما از آخرش "دیوونه" میشه،این خیلی واضحه :D دیوونه شدنش به نظر من به خاطر اینکه ایشون در واقع دنبال چیز دیگه ای بود،اما وقتی که بعد این همه تلاش و جست و جو بهش نمیرسه و آخرش هم تو اون ناامیدی یه Sunlight Maggot (که در اینجا چیز بی ارزشیه و فقط تصویر مسخره ای از یه خورشید ـه) دیگه عقلش از دست میده.

راستی من اون ویدئو ـه تو تاپیک بغلی که یکی گذاشته بود دیدم.تو اون هم میگه که شاید Solaire اولین زاده Gwyn باشه.ولی نسیت آقا نیست :D دیگه از طرف خود سازنده ها رد شده.

آره من آخر نفهمیدم این دختره یا پسره بیشتر جاها گفته میشه پسره و خب از بعضی جوانب دختره

این احتمالا به این خاطره که قدرت هاش مربوط به ماه بوده.تو اسطوره ها هم اغلب ماه مونث بوده و خورشید مذکر.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
راستی معلوم شده که نسخه دوم تو کدوم منطقه س؟Carim خیلی جوابه.اگه این از نظر داستانی مثل نسخه اول نباشه من میمیرم،شاید بخندم،راه برم،غذا بخورم،اما از درون مردم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من یه فرضیه دارم که البته هیچ پایه محکمی نداره ولی شنیدنش خالی از لطف نیست؛من میگم شاید اون foolishness فقط به این اشاره کنه دیدگاه پسر با پدر از بیخ فرق داشته به خاطر همین بوده که طرد شده.یعنی حماقت هاش فقط از دید پدر بوده،شاید ما اگه تو نسخه دوم ببینیمش با عقایدش موافق باشیم :biggrin1:
صد در صد همین جور بوده. پسر گوین خیلی وحشی بوده و گوین باهاش موافق نبوده.
از طرفی دوست دارم خود Gwynevere رو هم ببینم. چون اونی که توی آور لوندو بود یه توهمه که به خاطره Gwyndolin به وجود اومده. خودش خیلی وقته از Lordran رفته و دلیلش هم تا جایی که میدونم نامعلومه.
راستی معلوم شده که نسخه دوم تو کدوم منطقه س؟Carim خیلی جوابه.اگه این از نظر داستانی مثل نسخه اول نباشه من میمیرم،شاید بخندم،راه برم،غذا بخورم،اما از درون مردم :biggrin1:
فقط میدونم توی شماله و یه چیزایی راجع به Dragonling هم میگه. و اینکه:
Emerald Herald, the mysterious lady
این دختره رو اگر یادتون باشه توی اولین تریلر معرفی بازی (VGA 2012) دیدیم. هر کی هست به نظر میاد نقش خیلی مهمی داره.
و اینکه:
A cursed Knight from Mirrah: Lucatiel of Mirrah
اونی که بولد کردم اسم یه سرزمین جدیده.

و در نهایت به واسطه یکی از اچیومنت ها، به نظر میاد اسم سرزمین اینه: Majula

از روی عکس یکی از اچیومنت ها هم اینطور به نظر میاد که با یه نفر با ژست و شباهت وحشتناک به خود Gwyn طرف هستیم.

پ.ن: من اصلا به شماره دوم خوشبین نیستم. یعنی 50-50 هستم. یه تریلر میاد و کلی هایپ میکنه ولی اطلاعات بعدش کلا آدم رو ناامید میکنه. اصلا یکی از اچیومنت های بازی گفته جمعیت سرزمین رو زیاد کنید:| اینجور که به نظر میاد، بازی خیلی سر راسته و با آدم های زیادی سر و کار داریم (بر خلاف شماره اول)
البته اونجوری که تو سایتشون نوشته بودن اسمش Drangleic هست.
yahoo_4.gif
خب پس درستش همینه. من بد شنیدم (چون از روی تریلر اسمشو شنیدم). ولی فک کنم این اسم اون قسمت اژدها نشین (
biggrin1.gif
) باشه.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
فقط میدونم توی شماله و یه چیزایی راجع به Dragonling هم میگه.
البته اونجوری که تو سایتشون نوشته بودن اسمش Drangleic هست. :d

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
سلام دوستان
با توجه به نزدیک شدن شماره دوم بازی و رفع ابهامات داستانی,اگه یکی از بچه ها داستان کامل قسمت اول رو به پست اول اضافه کنه خیلی خوب میشه!:d

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
فقط میدونم توی شماله

شمال باز؟نمیدونم کجا خونده بودم داستانش همزمان با نسخه اول ولی تو جنوب میگذره که؟من متاسفانه اخبار قسمت دوم زیاد پیگیر نبودم.

بازی خیلی سر راسته و با آدم های زیادی سر و کار داریم

نــه:(

------------------------
راستی به نظرت منظور از اون toothy serpent ـی که مردم Oolacile گرول زد کی بود؟ :D من نظرم رو frampt ـه.

ا توجه به نزدیک شدن شماره دوم بازی و رفع ابهامات داستانی,اگه یکی از بچه ها داستان کامل قسمت اول رو به پست اول اضافه کنه خیلی خوب میشه

این بازی نمیشه داستانش اونجور که شما میگی نوشت.حاهایی که ابهام داری بپرس،اینجا جراحیش میکنیم.هم شما حال میکنی هم ما :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
اصلا تابلو بود که این تاپیک همینجای کار میخوابه،بچه ها بی بخارن دیگه،انگار نه انگار این یه بازی دیگه نیست،این دارک سولز ـه ... بماند :D

واسه اینکه تاپیک بیدار شه بیاین وقایع یا افتخاراتی که در حین بازی ولی فقط در "بار اول" اتفاق افتاده بگیم(چون بار دوم که یه بار بازی رفته بودیم میدونستیم اکثر چیزا)،من :

• کلاغه وقتی من آورد تو Firelink ،بی غرض به Crestfallen warrior دمیج دادم و ... رسوا شدم آقا :D چقدر کشتنش سخت بود اول بازی.
  • تو Undead burg قبل رسیدن به UM Merchant اون دو تا آندد یکیشون راحت میمرد،ولی اون یکی آقا اول بازی خیلی سخت بود،خیلی،چقدر من باهاش کلنجار رفتم :D
  • Patches که منو پرت کرد پایین همین که برگشتم زدم کشتمش :D بهش گفتم اینجا اونجا نیست که بزنی در بری :D
  • سخت ترین باس واسه بار اول ارنستاین و اسماگ بودن
  • Gwyn و Moonlight Butterfly و Iron Golem همون بار اول ناکارشون کردم :D
  • هیچوقت Summon نکردم (کلا من عقیده ای به این حرکت ندارم)
  • بهترین سلاحم Black Knight Halberd
  • بهترین OST واسه مبارزه با Sif :(
  • بار اول با پایان Dark Lord بازی تمام کردم.

حالا موردهای دیگه هم بود حضور ذهن ندارم ولی همیناش فعلا یادم بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر