راهنمایی در بازی dmc devil may cry 5

maktabe_eshgh

کاربر سایت
Nov 21, 2009
14
سلام دوستان خوبم
من توی مرحله اخر گیر کردم و دارم دیوونه میشم

به کمک vergil داداش دانته تونستم ماندس رو شکس بدم
بعد داستان بازی عوض شد و vergil میخاد جای ماندس رو بگیره حالا من باید vergil رو شکست بدم

این وسط یه مشکلی هست
من ورجیل رو با ظربات جهنمی ابی و سلاح های جهنمی قرمز و شمشیر بسیار ضعیف میکنم به طوری که ب زانو در میاد و یه روح ابی میاد از ورجیل محافظت میکنه تا ورجیل ریکاوری بشه و جونش به حالات قبلش برگرده

حالا میشه من و راهنمایی کنید و بگید من چطور باید این روح محافظ ورجیل و خود ورجیل رو چطور باید شکست بدم؟؟؟؟؟؟؟؟

cornor

کاربر سایت
Sep 17, 2012
27
نام
رسول
سلام دوستان خوبم
من توی مرحله اخر گیر کردم و دارم دیوونه میشم

به کمک vergil داداش دانته تونستم ماندس رو شکس بدم
بعد داستان بازی عوض شد و vergil میخاد جای ماندس رو بگیره حالا من باید vergil رو شکست بدم

این وسط یه مشکلی هست
من ورجیل رو با ظربات جهنمی ابی و سلاح های جهنمی قرمز و شمشیر بسیار ضعیف میکنم به طوری که ب زانو در میاد و یه روح ابی میاد از ورجیل محافظت میکنه تا ورجیل ریکاوری بشه و جونش به حالات قبلش برگرده

حالا میشه من و راهنمایی کنید و بگید من چطور باید این روح محافظ ورجیل و خود ورجیل رو چطور باید شکست بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز تو باید وارد حالت شیطانی شی(که همه جا سفید میشه)بعد به vergil که نشسته حمله کنی

علی132

کاربر سایت
Aug 20, 2013
12
نام
علی
سلام من یه جا مرحله گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم:((

علی132

کاربر سایت
Aug 20, 2013
12
نام
علی
درخواست کمک در بازی دویل مای کرای 5

سلام من یه جا مرحله گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم

علی132

کاربر سایت
Aug 20, 2013
12
نام
علی
سلام من یه جا مرحله گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم عکس اون مرحله رو پاین زدم
را پاین زدم

35515206279450551999.jpg

آخرین ویرایش:

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
سلام من یه جا مرحله گیر کردم اینجاست دانته وارد یک پارتی میشه بعد با موجودات شیطانی مبارزه میکنه من مبارزه ی اول پیروز میشم بعد زمین عوض مشپیشه یعنی دیواره هاش یه چیز زرد می پوشونه بعد دوباره موجودات میان من اون ها رو میکشم وبعد دانته به اون زن که اون بالا سکوه هست حرف میزنه وبعداز یه لحظه زمین نرم میشه و دانته میره تو زمین و بعد از 30 ثانیه جیم اوور میشم تورو خدا کمک کنید که چگونه باید از این مرحله بگزرم

اینجوری که تعریف میکنی بیشتر شبیه باگه...
احتمالا کرکت مشکل داره.یه کرک جدید بریز احتمالا مشکلت حل شه

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
سلام اون زنه كه به بچه قولش وصله هر چقدر خونشو از بين ميبرم دوباره خونش پر ميشه چجوري بايد بكشمش؟
شما بعد یه مدتی که غوله رو بزنی زنه از شکم غوله بیرون میاد و باید سریع زنه رو بزنی.بعد چند ثانیه دوباره زنه میره تو شکمه غوله و خونه غوله دوباره پر میشه.این روند ادامه داره تا بتونی خون زنه رو تموم کنی!

Narrow

کاربر سایت
Aug 17, 2017
3
سلام من تو اون مرحله گیر کردم که اون پیرمرده که یه چشمش آهنی اولین بار پل رو درست میکنه و ما از روش رد میشیم.
ولی تو دیدار دوم که یه مجسمه فرشته ای اون پایین افتاده ما هم بالای اون سکو هستیم.
فیلم نشون میده با اون پیرمرده صحبت میکنه بعد که تموم میشه هیچ اتفاقی نمیوفته جلو هم بری می اوفتی پایین خواهشا کمکم کنید ممنون !!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر