Theme های Ptf برای 3.71

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوست من
من دوتا سئوال دارم :
  1. آیا باید محتویات فولدر vsh تم را جایگزین همین فولدر در فلش 0 PSP کنیم ( یعنی محتویات فولدر اصلی را پاک و محتویات فلودر تم جدید را وارد کنیم ) یا باید فقط فولدر را در همان قسمت کپی کنیم ؟
  2. من وقتی داشتم فولدر vsh تم Original+ 3.71 M33-2 را کپی میکردم پیام مموری فول بهم داد ... آیا این پر شده مموری مربوط به خود PSP است یا مموری کارت ؟
ممنون :love:

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
دوست من
من دوتا سئوال دارم :
  1. آیا باید محتویات فولدر vsh تم را جایگزین همین فولدر در فلش 0 PSP کنیم ( یعنی محتویات فولدر اصلی را پاک و محتویات فلودر تم جدید را وارد کنیم ) یا باید فقط فولدر را در همان قسمت کپی کنیم ؟
  2. من وقتی داشتم فولدر vsh تم Original+ 3.71 M33-2 را کپی میکردم پیام مموری فول بهم داد ... آیا این پر شده مموری مربوط به خود PSP است یا مموری کارت ؟

شما نبايد چيزي رو پاک کني{ زماني که فلش فضاي کافي داشته باشه و تم رو کپي ميکني ميگه ميخواي فايلها رو با هم ادغام کني که بايد yes بدي}
در مورد اون ارور کمبود جا مربوط به فضاي فلش 0 ميشه که بايد با روشهاي قبلي فضاي فلش رو خالي کني{بگرد آموزشش هست}
قربانت
google

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

شما نبايد چيزي رو پاک کني{ زماني که فلش فضاي کافي داشته باشه و تم رو کپي ميکني ميگه ميخواي فايلها رو با هم ادغام کني که بايد yes بدي}
در مورد اون ارور کمبود جا مربوط به فضاي فلش 0 ميشه که بايد با روشهاي قبلي فضاي فلش رو خالي کني{بگرد آموزشش هست}
قربانت

google
دوست من
من نتوانستم با جستجو این تاپیک آموزش درباره فلش رو پیدا کنم .
اگر امکان دارد آدرس آن را برای بنده و دوستانی که شاید مشکلی مانند من را داشته اینجا بگذارید .
در ضمن من داخل فولدر فلش 1 هم فولدر و فایل دارم و نمیدانم آیا آنها هم بدرد میخورد یا نه :confused:

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوست من
من نتوانستم با جستجو این تاپیک آموزش درباره فلش رو پیدا کنم .
اگر امکان دارد آدرس آن را برای بنده و دوستانی که شاید مشکلی مانند من را داشته اینجا بگذارید .
در ضمن من داخل فولدر فلش 1 هم فولدر و فایل دارم و نمیدانم آیا آنها هم بدرد میخورد یا نه :confused:

این هم تاپیک ایجاد فضای خالی در فلش PSP :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8546
:love:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
آنها بدرد میخورند اما فقط برای PSP . شما اصلا با آنها کاری نداشته باش.(البته اگه میخوای PSP یت Brick نشه):cool:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

یکی میتونه به من چنتا تم ptf فایل پیوست بده جون هرکی دوست دارین فایل پیوست بدین
دوست من
من از بین اینهمه تمی که دانلود کردم این تم رو انتخاب کردم ( البته این نظر شخصیه منه و ممکنه شما از این تم خوشتان نیاید ) :biggrin1:
بحر حال اگر خوشت آمد بگو تا برایت بازهم بگذارم .
در ضمن یک تصویر پس زمینه هم که توی همون فایل زیپ هست را هم برات بصورت پیوست آپلود میکنم
در ضمن رنگ خود کنسولتو هم روی زرد خردلی بگذار ... همونکه یکی یا دوتا مونده به آخر ;)
خیلی قشنگ میشه :love:

Attachments

• DJ Tux Theme (RZM).ptf.zip
    249.9 KB · مشاهده: 56

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
اینهم چندتا دیگه که البته پس زمینه های خودشون قشنگه و من عوضشون نکردم ( بازهم سلیقه ایه ) ;)

Attachments

• greentheme.zip
    92.3 KB · مشاهده: 28
  • Painted.zip
    292.7 KB · مشاهده: 31
  • PursuitForce1.zip
    36.3 KB · مشاهده: 19
  • topmenu_plugin.zip
    192.4 KB · مشاهده: 33
آخرین ویرایش:

ehsanslipknot

کاربر سایت