سرور جدید ایرانی استیم CS:Global offensive

دوستان رفیقای ما زحمت کشیدند و سروری با هزینه شخصی خودشون راه انداختند...
دیگه الان بازی CS:GO همه میشناسند...
آخرین سری از بازیهای CS کمپانی Valve
این سرور به صورت Steam Valid بوده (اونهایی که کرک این بازی رو دارند نمیتونن جوین سرور بشن)

هدف من اینه که بازیکن برای این بازی زیاد بشه ...
اونایی که سورس بازی کردن منو میشناسن دیگه
الان تمام بازیکنهای خوب سورس خارج از ایران رو آوردن به گلوبال (البته دلیل برترش اینه که جایزه مسابقاتش بیشتره ولی در کل رفتند دیگه)

درستشم همینه ....
اینم آیپی سرور 130.185.73.208:27015
اگه کسی گلوبال رو نداره و خواست خردیداری کنه به ایدی من مراجعه کنه راهنماییش میکنم (حیف شد که سرور زودتر راه نیافتاد چون روز کریسمس پک کامل cs که شامل تمام بازیهای سری cs بود به قیمت مناسب حراج بود)

platform_win.png
PC System Requirements

• Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Memory: 1GB XP / 2GB Vista
    • Hard Disk Space: At least 7.6GB of Space
    • Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

platform_mac.png
Mac System Requirements

• Processor: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
    • Memory: 2GB RAM
    • Video Card: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better

original-games.ir-cs-go-1.jpg

original-games.ir-cs-go.jpg

آخرین ویرایش:

Hand shake

کاربر سایت
Sep 12, 2011
2
واقعآ ؟؟؟؟؟ ایـــــــــــــــــــــــــــــول ... خیلی وقت بود خریده بودمش و منتظر یه سرور بودم‬‎ :x :X :X :X :X :X :X

آخرین ویرایش:

mehrdad254

کاربر سایت
Nov 7, 2011
5
دوستان رفیقای ما زحمت کشیدند و سروری با هزینه شخصی خودشون راه انداختند...
دیگه الان بازی CS:GO همه میشناسند...
آخرین سری از بازیهای CS کمپانی Valve
این سرور به صورت Steam Valid بوده (اونهایی که کرک این بازی رو دارند نمیتونن جوین سرور بشن)

هدف من اینه که بازیکن برای این بازی زیاد بشه ...
اونایی که سورس بازی کردن منو میشناسن دیگه
الان تمام بازیکنهای خوب سورس خارج از ایران رو آوردن به گلوبال (البته دلیل برترش اینه که جایزه مسابقاتش بیشتره ولی در کل رفتند دیگه)

درستشم همینه ....
اینم آیپی سرور 130.185.73.208:27015
اگه کسی گلوبال رو نداره و خواست خردیداری کنه به ایدی من مراجعه کنه راهنماییش میکنم (حیف شد که سرور زودتر راه نیافتاد چون روز کریسمس پک کامل cs که شامل تمام بازیهای سری cs بود به قیمت مناسب حراج بود)

platform_win.png
PC System Requirements

• Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Memory: 1GB XP / 2GB Vista
    • Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

platform_mac.png
Mac System Requirements

• Processor: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
    • Memory: 2GB RAM
    • Video Card: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better

original-games.ir-cs-go-1.jpg

original-games.ir-cs-go.jpg
سلام وقتی کد رو میزنم صفحه اتصال میاد ولی یکم بعد بر میگرده صفحه اصلی. من با سرورا خارجی خیلی بازی کردم پینگ هم رو 160 بوده.
چرا سرورای ایرانی وصل نمیشن؟ چند تا سایت دیگه هم سرور معرفی کرده بودند اونا هم وصل نمیشدند.
دو تا از دوستان id خودشون رو اینجا گذاشتند وقتی میخواستم اددشون کنم .
یه پیام اومد که استیم اجازه به شما نمیده. شما میدونین باید چجوری حلش کنم؟ نسخه استیم من اصله

- - -ویرایش - - -

دوستان منم اد کنید لطفا

assassinmehrdad

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام وقتی کد رو میزنم صفحه اتصال میاد ولی یکم بعد بر میگرده صفحه اصلی. من با سرورا خارجی خیلی بازی کردم پینگ هم رو 160 بوده.
چرا سرورای ایرانی وصل نمیشن؟ چند تا سایت دیگه هم سرور معرفی کرده بودند اونا هم وصل نمیشدند.
دو تا از دوستان id خودشون رو اینجا گذاشتند وقتی میخواستم اددشون کنم .
یه پیام اومد که استیم اجازه به شما نمیده. شما میدونین باید چجوری حلش کنم؟ نسخه استیم من اصله

- - -ویرایش - - -

دوستان منم اد کنید لطفا

assassinmehrdad

سلام بر شما

سرور های ایرانی تو این بازی 99 درصدشون زیر اتک هستین و هی Down میشن حالا از طرف کی هست رو نمیدونم ......

شما برای استفاده از بعضی امکانات اسیتم باید حداقل استیم والتتون رو 5 دلار شارژ کنید و اگه درست شد که هیچی درست نشد باید اون 5 دلارو خرید کنید یه بازی چیزی تا درست بشه میتونی ادد کنی اون موقع ........

این سروری هم که میگی نمیتونی جوین بشی ماله یه سال پیشه اگه نگاه کنی به تاریخ زدن پست کلا شاید نباشه دیگه

mehrdad254

کاربر سایت
Nov 7, 2011
5

سلام بر شما

سرور های ایرانی تو این بازی 99 درصدشون زیر اتک هستین و هی Down میشن حالا از طرف کی هست رو نمیدونم ......

شما برای استفاده از بعضی امکانات اسیتم باید حداقل استیم والتتون رو 5 دلار شارژ کنید و اگه درست شد که هیچی درست نشد باید اون 5 دلارو خرید کنید یه بازی چیزی تا درست بشه میتونی ادد کنی اون موقع ........

این سروری هم که میگی نمیتونی جوین بشی ماله یه سال پیشه اگه نگاه کنی به تاریخ زدن پست کلا شاید نباشه دیگه

سلام خیلی ممنون بابت پاسختون.
شما سرور سالم میشناسید؟
حالا سرور ایرانی هم نباشه ایرادی نداره
یه زمانی بگید با هم هماهنگ بشیم وصل بشیم به یه سرور خارجی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر